Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nelly Řehořová

 Nelly Řehořová,*10.6.2001 - herečka

 

Zpěvačka a herečka Nelly Řehořová se ve svých patnácti letech předvedla v rodinné komedii Zdeňka Trošky Strašidla, jež měla premiéru v srpnu 2016.

 

Po boku takových hvězd jako je Tereza KostkováCarmen Mayerová,Jiří DvořákPetr Nárožný či Václav Postránecký zazářila mladičkáNelly Řehořová, kterou Zdeněk Troška obsadil ve svém snímku Stašidla do role čarodějnické dcerky Ester. Tato rozkošná dívenka podle médií nadchla celý filmový štáb, který jí předpověděl zářivou kariéru. Nelly Řehořová nejenže roli zvládla na jedničku, ale co víc, společně se svou filmovou maminkou Terezou Kostkovou nazpívala ústřední píseň komedie s názvem Láska patří i ke strašidlům. Menší role si Nelly Řehořová zahrála ve filmech Babovřesky 2 a Babovřesky 3.

NELLY ŘEHOŘOVÁ A JEJÍ PRVNÍ SONG

„S Nelly se mi pracovalo opravdu skvěle. Je to velice ukázněná, příjemná dívenka, která si proměnila ve skutečnost svůj sen být zpěvačkou a herečkou a taky si to patřičně užívala. Je velice pozorná, na tak mladou slečnu měla velice profesionální přístup. Opravdu neuvěřitelné,“ pochválil ji v médiích Zdeněk Troška.

Rodačka z Opočna Nelly Řehořová se naplno věnuje i zpěvu, v němž pomýšlí na profesionální dráhu. Má za sebou již řadu koncertů; od roku 2015 s doprovodnou skupinou. V roce 2014 získala Cenu internetu v pěvecké soutěži Česko zpívá. Do éteru se prostřednictvím rádií dostal její první singl Jen jedenkrát. V listopadu 2015 natočila svůj druhý singl Spiknutá víla.

Talentovaná Nelly Řehořová hraje na klavír, je členkou dětského divadelního souboru a baví ji i sport. Závodně cvičila aerobik, lyžuje, jezdí na snowboardu a na koni. Umí hrát golf, tenis a dobře bruslit.

zdroj Celebwiki,cz

 

Nelly Řehořová je dívkou mnoha podob. Více ve fotogalerii!

Nelly Řehořová je dívkou mnoha podob. Více ve fotogalerii!Foto: archiv N. Řehořové, Večer pro dobrou věc

Rozkošné mládí: Umí být za dračici i tatínkovu holčičku. Tahle filmová dcera Jiřího Langmajera vás okouzlí!

13. dubna 2017 10:46

Přes velmi mladý věk má už za sebou řadu úspěchů, a to nejen coby herečka, ale také jako zpěvačka! O koho jde? Narážíme na jméno, o němž asi často uslyšíme. Nelly Řehořová (15) má totiž našlápnuto na slušnou kariéru. Nedávno se ukázala jako dračice, na vystoupení v Jaroměři ale dorazila v outfitu, ve kterém připomínala, že je stále ještě v tom nejlepším slova smyslu tatínkova holčička.

 

„Je to tak. Mám naše moc ráda, ve všem mě absolutně podporují. Bez nich by všechno bylo těžší,“ prozradila Super.cz Nelly, která si loni zahrála v pohádkovém příběhu Zdeňka Trošky Strašidla po boku Terezy Kostkové, nově také v očekávaném kinohitu Špunti na vodě představuje dceru Tatiany Vilhelmové a Jiřího Langmajera.

„Hraní mě strašně moc baví, ale nemohla bych být ani bez zpěvu. Ani jednoho bych se nedokázala vzdát. Oboje mě naplňuje,“ svěřila se mladá sympaťanda, která na charitativní akci Davida Novotného Večer pro dobrou věc v Jaroměři přivezla nové písničky.

„Není toho zrovna málo. Vymýšlíme nové songy a projekty, do toho natáčím filmy, navíc samozřejmě nemůžu zanedbávat ani školu. A na kluky kvůli tomu všemu nezbývá čas,“ smála se Nelly.

Ta už má nyní velké množství fanoušků. A i díky nim věří, že se jednou bude moci svými zálibami naplno živit.

„Snad se mi bude dařit. Věřím, že časem zaujmu řadu dalších lidí. Ne že bych zpívala a hrála kvůli slávě, prostě mě to strašně baví, ale za každého, kdo mě podporuje, jsem už teď ráda,“ dodala Nelly.

David Novotný s ní spolupracuje už tři roky, zná ji tedy jako škvrně, ale od začátku si ji nemůže vynachválit. „Je pracovitá, milá, pokorná. Tuším, že má před sebou velkou budoucnost. I ve svém věku chápe, že se svými koníčky může nejen bavit, ale že díky nim může také pomáhat. A za to si jí vážím,“ uvedl pořadatel v pořadí již sedmnáctého ročníku akce. 

David Zápal , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář