Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nela Kailová

Nela Kailová,*11.11.2001 - herečka

Od čtyř let se věnuje tanci a zpěvu. V šesti letech začala hrát na klavír. Nyní chodí  na tanec do tanečního studia TSKH Most a to na latinu a mix moderního tance. Jako herečku můžete Nelu vidět v televizním seriálu „Ulice“, objevila se v seriálech „Vyprávěj“ a „Ordinace v růžové zahradě“. V Mosteckém divadle hraje v inscenaci „Platit se nebude“, kde tančí a zpívá.

Nela navštěvuje hodiny klavíru a zpěvu.

Ráda zpívá  taneční písničky. Sama však poslouchá všechny žánry.

Zúčastnila se několika pěveckých soutěží. Např. Porta 2010 a 2011, kde získala 2. místo, v roce 2010 vyhrála soutěž Talent Junior a o dva roky později se umístila na 2. místě soutěže Vejprtský drozd. Stejné místo obsadila také v soutěži Little Star 2013.

V roce 2014 vyhrála rozhlasovou kategorii pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá. Jako cenu získala profesionální focení a profesionální nahrávku, která se právě objevila v rádiích. K písničce Rebelka se natočil také videoklip.

 

Nová Lucka Vondráčková? Tahle dívčinka (13), kterou znáte z Ulice, zpívá, hraje a má velké plány

23. prosince 2014 12:10

Sice je jí teprve třináct, ale plány má na svůj věk opravdu smělé. Půvabnou dívčinku Nelu Kailovou můžete již tři roky vídat v jedné z dětských rolí seriálu Ulice, kde hraje nejlepší kamarádku Emy Toužimské (Anna Marie Valentová). „Na natáčení je vždycky super atmosféra. Vždycky se nasmějeme,“ říká Nela, která ovšem nehodlá zůstat jen u herectví.

 
 
 

Zhlédla se i ve zpěvu. Už před časem přezpívala jednu z písniček, kterou má v repertoáru i Lucka Vondráčková, a nyní má na světě svůj první videoklip k písni, která se příznačně jmenuje Rebelka.

Videoklip k písničce se natáčel na Nelině základní škole v Mostě a v tanečním studiu v Praze. „Při natáčení videoklipu jsme se hodně nasmáli. Hlavně při natáčení vodní bitvy. Školník nám tolik vody v tělocvičně nechtěl dovolit, tak jsme museli podlahu pokrýt igelitem," vzpomíná Nela, která se objevila i v seriálech Vyprávěj a Ordinace v růžové zahradě.

V Mosteckém divadle v současnosti hraje v inscenaci Platit se nebude, kde tančí a zpívá. A jak to tak vypadá, do budoucna o ní ještě určitě uslyšíme. „Miluji herectví i zpěv. Jednou bych chtěla být muzikálovou herečkou," uzavřela Nela. 

 

Jiří Nedvídek, Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

velka osobnost Mostecka

(Dauterich, 24. 2. 2015 23:45)

Nelinka je uz od malinka velmi aktivni a ruznoroda. Vzhledla se /po mamince a dedovi Buberle Miroslav /v umeni a to nejen ve zpevu , tanci a hudbe, ale i v herectvi. Na co sahne*, to ji opravdu jde.
Jeji ukazkova pile je videt i ve skolni lavici, prestoze ma mnoho prace i mimo skolu, zvlada vse na vybornou.
Preji mnoho uspechu ze srdce a zustan takova, jaka jsi, zlaticko,,***

Re: velka osobnost Mostecka

(Luna, 9. 2. 2018 11:55)

Veľmi sami páčia pesničky vašej vnučky, dcéry. Všetky sú senzačné.
Dovidenia :)

Soy

(Luna, 9. 2. 2018 11:48)

Mne sa na nej paci ako spieva má pekný hlas. Najviac sami páči pesnička ani neviem ktorá, všetky sú dobré. A naspievaj ešte veľa veľa veľa skladieb.
Nech sa ti darý.

omyl !!!??

(Petr Barta, 8. 10. 2016 23:24)

Nelu znám několik let z Letní herecké školy pana Kubálka. Překvapují mne její úspěchy- známosti?- v představeních není zdaleka nejlepší - falešný ton, nepřesná intonace je běžná věc . Herecké výkony opravdu slabé a charakter herečky zpěvačky - dělat všechno , i podrazit a pomluvit - jen abych získala roli??? Jestli takto " šikovní" jedinci budou v muzikálech, v české kultúře ... úbohé. Možná byla jako malá roztomilá, ale co z ní vyroste?

Re: omyl !!!??

(Rebelka , 16. 4. 2017 22:40)

vůbec nevím o čem Petr mluví,Nelinku znám a má vše vydřené,nikdo ji nedá nic zadarmo..že by závist??? naopak to má dost těžké..

Re: omyl !!!??

(Dave, 16. 4. 2017 22:46)

a že tě Petře Bárto neznám z LHŠ ty magore,asi i falešné jméno..tak se příště podepiš .. nebo se předveď.. jj,asi nebyla na LHŠ žádná role,tak závist,co????

Rebelka

(Marie, 10. 4. 2016 11:06)

Psst jaky mas mail! Jsi neeej

Jsem tvá faninka

(Nikola, 24. 9. 2015 14:22)

Ahoj líbí se mi všechny tví pisničky

Re: Jsi fakt super

(Katerinamikulcov, 1. 4. 2016 20:45)

Ahoj jestli jsi ještě nebyla v Super star tak se tam hnet přihlas. Čau.

Jsi boží

(Adriana , 21. 9. 2015 17:45)

Hrozně se mi líbí tvoje písnička rebelka spivám si jí pořád dokola ale stejně to ty umíš zazpívat nejlíp. Myslím že jses skvělá na to kolik ti je let. Můj starší bratr kterymu je 15 let by nikdy nedokázal.

Nela Kailova

(Terča, 6. 6. 2015 8:48)

ahoj Nelinko,si super jmenuju se terca a je mi 10 let a muzu se zeptat tobe je kolik let? ahojky a ODEPIS ahoj

:)

(Veronika Pernicová, 25. 2. 2015 16:21)

:) :)