Jdi na obsah Jdi na menu
 


Natálie Hrychová

Natálie Hrychová,*15.10.2003 - herečka

 


Natálka miluje zpěv, herectví a tanec. Od tří let navštěvuje hodiny sólového zpěvu. V pěti vstoupila do Kühnova dětského sboru, kde mj. zpívala s Annou K při vyhlášení cen Anděl, zahrála si ve Veselých paničkách windsorských na Letních shakespearovských slavnostech a vyzkoušela si i moderování výročního koncertu sboru v Rudolfinu.

V letech 2010–2012 byla členkou skupiny Kids Republic, s níž vystupovala v Česko Slovenské Superstar, na galavečeru Nadace Terezy Maxové či na plese ve Státní opeře. S tímto uskupením Natálka také doprovázela Rogera Waterse, frontmana skupiny Pink Floyd na The Wall Tour 2011 v pražské O2 Areně. Na stejném pódiu stanula při koncertě ABBA Revival, kde děti zpívaly se skupinou Waterloo a Národním londýnským symfonickým orchestrem.

Natálka ztvárnila roli malé Cosette v muzikálu Bídníci v GoJa Music Hall. V pražském divadle Hybernia zpívala a tančila v muzikálu Zorro v roli malé Luisy. Jako čestný host vystupovala s Brendanem Colemanem a The International Choir of Prague.

Před objektivem kamery se Naty objevila v reklamě na dětský nápoj Jupík pro českou Kofolu a pro americkou Pillsbury natočila reklamní spot na Hans Strudel. Zahraje si také v připravovaném celovečerním filmu Výpadek.

Od roku 2012 se Natálka se věnuje natáčení písniček a videoklipů. Kromě zpěvu studuje také hru na klavír a herectví. S formací taneční skupiny HB Dance soutěží v dětské národní taneční lize.

V divadle Semafor působí od roku 2012, kdy si zahrála v Opeře Betlém. V současnosti vystupuje v roli Viktorie v představení Kdyby tisíc klarinetů.

www.naty.logofogo.cz

 


Natálie Hrychová v současnosti účinkuje v :

Kdyby 1000 klarinetů

zdroj Divadlo Semafor,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář