Jdi na obsah Jdi na menu
 


Natálie Grossová

Natálie Grossová,*28.9.2002 - herečka

 Natálie Grossová se narodila dne 28. září 2002 v Praze.
Natálka byla od svých 6 let členkou Kühnova dětského sboru, od 9 let se pak věnovala sólovému zpěvu. Její první roli byla malá Cosette v Bídnících. V divadle Semafor začala účinkovat v roce 2012 ve vánoční hře Opera Betlém, nyní ji můžete vidět v představení Kdyby tisíc klarinetů.

Její další role: Mary Poppins, Zorro, Adam a Eva, Antoinetta a role malé lišky Bystroušky (v Národním divadle).
Kromě zpívaní a herectví, které miluje, se od mala věnuje i stepu, kde je několikanásobnou mistryni ČR a mistryni světa.....

 

Natálie Grossová v současnosti účinkuje v :

Kdyby 1000 klarinetů

zdroj Divadlo Semafor,cz

 

 

Natálie GrossováSuper.cz

Natálka Grossová slaví 15. narozeniny: Víme, kdo jí vehnal slzy do očí

30. září 2017 14:02

Zpěvačka a herečka Natálka Grossová (15) oslavila své 15. narozeniny. Na podiu GoJa Music Hall jí čekalo pořádné překvapení. Po představení muzikálu Ples upírů jí před naplněným hledištěm zazpíval František Janeček a všichni účinkující k narozeninám. A Natálce vehnali slzy do očí.

 

"Je to úplně super. Vůbec jsem to nečekala. František začal o mě mluvit, všichni mi začali zpívat, tohle je úplně dokonalý. Nejlepší dáreček. Vůbec nemůžu mluvit, pořád brečím," řekla Super.cz Natálka, která od producenta Plesu upírů dostala svůj vysněný mobilní telefon.

"Hrozně jsem si ho přála. Jsem tak šťastná, že ani nemůžu mluvit," říká dojatá Grossová, kterou čeká ještě oslava s kamarádkami a s rodinou. "Budu mít občanku, nic moc se nezmění. Je to ale hezký mít patnáct, to zas jo," dodala. 

 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář