„Rozhodli jsme se, že spolu nebudeme žít, ale zůstali jsme nejlepšími přáteli. Jsem už ve věku, kdy bych chtěla dítě, a za těchto okolností je to zřejmě nemožné,“ dodala Bittnerová.

Vnadná blondýnka se s manželem poznala před sedmnácti lety na koleji na jednom bujarém věčírku, po osmi letech se v pražském odsvěceném kostele Sacre Coeur vzali.

 

Autor: lara
zdroj Blesk,cz
Miluše Bittnerová

Miluše Bittnerová Herminapress

Vnadná Bittnerová navštívila vlasového údržbáře: Tohle tanečnici ze StarDance vykouzlil na hlavě

9. února 2017 15:58

Herečka Miluše Bittnerová (39) každý měsíc dbá na pořádnou údržbu těla. Tentokrát vyrazila do salonu krásy za svým „vlasovým údržbářem“ Tomášem, který jí oživil a zatraktivnil účes.

„Je to taková pravidelná servisní prohlídka, kterou zde podstupuji jednou měsíčně spolu s kosmetikou, manikúrou, masáží. Jsem prostě ženská, starám se o sebe, aby byl na mě příjemný pohled. Jsem hodně na očích a bez údržby to prostě nejde,“ vysvětlila herečka a moderátorka s tím, že se v salonu pokaždé zrelaxuje.

„Ráda sem chodím, vždycky pokecáme, uvaří mi tu kafe nebo čaj, probereme domácí i mezinárodní situaci, podrbeme a já si tu i trochu odpočinu,“ dodala Miluška Bittnerová a po dvouhodinové seanci v kadeřnickém křesle hbitě vstala, nahodila svršky, v letu se ještě s osazenstvem rozloučila a zamířila do pracovního procesu.

Bittnerová toho má v poslední době hodně. Kromě průběžně se vracející virózy bojuje i s časem, a ne vždy nad ním vítězí.

„Prostě nestíhám. Nemám moc času na odpočinek ani na přítele a na nějakém odvázaném mecheche jsem už dávno nebyla. Hraju v divadle a hlavně moderuju. Je plesová sezona, takže jsem každou chvíli na nějakém tom společenském baletění, kde kromě provázení večerem máme s mým partnerem ze StarDance i předtančení. Jsem ráda, když se vrátím domů a můžu padnout do postele. Tahle honička potrvá tak do konce února a pak bych mohla pomalinku zase začít žít normálnějším životem,“ uzavřela s úsměvem a novým účesem. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
Miluše Bittnerová

Miluše BittnerováFoto: Střední odborná škola stavební a zahradnická Jarov

Miluše Bittnerová v slzách: Její otec s příšernou nemocí bojoval už během její účasti ve StarDance, teď zemřel

26. června 2017 9:01

Bylo to největší tajemství jejího účinkování v poslední podzimní StarDance, bohužel ani veškerá péče a láska, kterou ona i její rodina a mnoho lidí okolo jejímu tatínkovi věnovali, nepomohla. Populární herečka Miluše Bittnerová (39) se nyní rozpovídala o jeho bolestivém odchodu!

 

„Deset měsíců jsem doufala, že nebudu muset psát tuto zprávu. Můj milovaný tatínek opustil tento svět ve čtvrtek 22. června 2017 ve věku 62 let. Zemřel doma, v klidu a míru. Taťka byl obrovsky férový a poctivý člověk, jsem na něj hrdá,“ uvedla Miluše, která je plná nepředstavitelného žalu, ale i vděku za to, že s otcem mohla prožít desítky let.

„Bojovali jsme všichni, ale některé bitvy asi nejde vyhrát,“ napsala a poděkovala jednomu z kamarádů, bez nějž by prý vzdala celé StarDance. Už loni na podzim totiž nemoc (její otec podlehl rakovině) propukla naplno.

Oblíbené Milušce s jindy nezastavitelným smíchem pomáhali i v rádiu, když jí vycházeli vstříc se směnami, aby se mohla o tátu starat.

V posledních chvílích jí prý hodně velmi ulehčil situaci hospic Duha, díky němuž mohl tatínek odejít v klidu domova. A nezapomněla poděkovat ani svému příteli. Během péče o jejího tatínka se prý ukázalo, jak velký člověk to je. 

Miluška Bittnerová si užívá dovolenou v Tunisku.

Miluška Bittnerová si užívá dovolenou v Tunisku.Herminapress

Miluška Bittnerová se vrhla do vln a vystavila obří ňadra: Tahle vypadají v plavkách její vnady číslo sedm!

10. září 2017 11:03

Miluška Bittnerová (39) patří k herečkám s nejbujnějšími vnadami. Její přírodní šestky obdivují i muži, kteří tráví dovolenou v Tunisku stejně jako česká Marilyn Monroe. Miluška prozradila, že najít plavky nebo prádlo v její velikosti, rozhodně není legrace.

 

"Je to naprosto nemožné. Už se naštěstí poslední roky začínají vyrábět podprsenky a plavky s malým obvodem a velkými košíčky. Ale stojí to hodně peněz. Moje velikost je 75 G. Divím se, že si prsa někdo nechává zvětšit. Zaplatí za prsa a ještě za drahý podprsenky. A ještě je nemůže sehnat," řekla Super.cz Miluška.

Herečka si užívá dovolenou v Tunisku se svojí maminkou. Necelé tři měsíce po smrti milovaného tatínka a manžela, který podlehl rakovině plic, vyrazily poprvé společně k moři. Pro maminku je to velká událost. U moře nebyla dlouhých 46 let. 

Gabriela Wolfová , Super.cz