Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milena Steinmasslová

1. 6. 2014

Milena Steinmasslová,*21.3.1955 - herečka

 

Milena Steinmasslová se narodila v roce 1955. Během studia hostovala v Národním divadle, v Realistickém divadle a Činoherním klubu a po ukončení studií byla členkou divadla Na zábradlí, Pod Palmovkou atd.

Milena Steinmasslová působí nejen v divadle ale také v televizi. V roce 1981 si zahrála maminku Vendulky (Žaneta Fuchsová) v rodinném filmu KAŇKA DO POHÁDKY. Z dalších filmů a TV inscenací, ve kterých si Milena Steinmasslová zahrála můžeme jmenovat např. PĚTKA S HVĚZDIČKOU (1985), O RADKOVI A MILENĚ (1990), HŘÍCHY PRO PÁTERA KNOXE (1992), RANČ U ZELENÉ SEDMY (1996) atd.

V roce 2004 se objevila jako 53letá majitelka malé kavárny Jana Prchalová v seriálu TV Prima RODINNÁ POUTA.

Manželem Mileny Steinmasslové byl kameraman Roman Pavlíček s nimž má syny Tomáše (nar. 1983) a Jana (nar. 1989)

zdroj Osobnosti,cz

6. října 2014 • 12:00

Drsný konec Steinmasslové: Štěpnička ji zklamal! Podruhé!

Herečka Milena Steinmasslová
Herečka Milena Steinmasslová (Aha! – Martin Hykl)
 

 
 
 

 

V Cestách domů se moc neohřála. Milena Steinmasslová (59) měla radost, že se po skoro 40 letech potkala v seriálu s Jiřím Štěpničkou (67) coby manželem, ale už je po všem. Herečka natočila svou smrt.

Milena se s Jiřím potkala už v seriálu Muž na radnici (1976), kde ji těhotnou zrádně opustil. Při druhém seriálovém setkání se těšila, že si roli manželky náležitě užije, ale... „Napřed nebylo jasné, jaký má moje postava manželky doktora Saláka v podání Jiřího vlastně charakter. Měla jsem jedinou rekvizitu – skleničku vína,“ postěžovala si herečka. „Pak to ale rychle spělo ke konci,“ dodala lakonicky Steinmasslová.


I když herečka po několika týdnech natáčení v Cestách skončila, připravila divákům těžkou hlavu. Všechno totiž zatím ukazuje na to, že ji zavraždil vlastní manžel, nerudný doktor Salák.  „Musíte se nechat překvapit. O smrt půjde, ale kdo ji má na svědomí, to se teprve uvidí,“ mlžil na oslavě již 300. dílu Cest domů režisér Jiří Adamec. „Točíme příběh, kterým hýbou emoce, stejně jako v reálném životě,“ uzavřel tajuplně režisér.

Autor:  hoh

zdroj Aha,cz

 

  21. března 2015 • 05:00

Milena Steinmasslová dnes slaví 60 let: Její nejtemnější zážitek? Nechutná válka s manželem!

Rozvod byl drsný, manželé prý bojovali i o psa.
Rozvod byl drsný, manželé prý bojovali i o psa. (Foto Aha! – David Malík, Martin Hykl, ara)
 
 
 
 

Jak to tehdy doopravdy bylo, vědí dnes jenom oni dva. Před šesti lety ale proběhl médii jeden z nedrsnějších rozchodů českého showbyznysu. Rozvod Mileny Steinmasslové (60) a kameramana Romana Pavlíčka (60) se změnil ve válku!

 

Bojovalo se o dům, děti i psa. Zatímco bývalý manžel herečky tvrdí, že na něj poštvala i dva syny, Steinmasslová tvrdí, že rozvod byl děsivou zkušeností zvláště pro ni. Detaily rozchodu nezůstaly za zdmi jejich vily (o kterou také vedli spory) a manželé si dokonce vyřizovali účty přes média. Blesku se Pavlíček svěřil, že se dokonce zhroutil a musel brát léky na uklidnění.

„Prý mi dá dva miliony a ať vypadnu z domu. Já se ale rozvádět po 26 letech manželství nechtěl. Ani přijít o rodinu a o svoje dva kluky. Ona si ale stála na svém,“ říká o reakcích své ženy. A situace se stupňovala. Steinmasslová si dokonce do společně vybudovaného domu měla pozvat zámečníky a nechala vyměnit zámky. Vrcholem pak byla potyčka s jeho starším synem Tomášem. „Napadl mě zezadu a bušil mě do hlavy. Řešila to policie. V životě by mě nenapadlo, že se se mnou začne prát syn,“ řekl tehdy Pavlíček s tím, že ho manželka zničila. Sama Milena Steinmasslová o detailech tolik nemluvila. Potvrdila, že to nebyla procházka růžovým sadem a že se v instituci manželství hodně zklamala. „Vychovali jsme děti a pak se to nějak uzavřelo, ale bohužel takovým způsobem, že už nešlo znovu nastartovat. Někdy se přihodí, že se lidé do sebe znovu zamilují. Ale když se tohle nestane, přijde mi rozchod jako férové řešení,“ vysvětlila. Po rozvodu dokonce odsunula herectví na druhou kolej a stala se z ní mentorka, která pomáhala ženám po rozvodu. Hvězda seriálů Ranč u Zelené sedmy nebo Rodinných pout ani její manžel to zkrátka neměli jednoduché a nejradši by pekelný rozvod navždy vytěsnili.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

aktualizace

(Lada, 24. 7. 2014 15:01)

Kameraman Mgr. Roman Pavlíček se s touhle hysterkou rozvedl a bude se ženit, tak není vhodné tady nechávat tuto lež.

svatba nebude

(Lucie, 27. 5. 2015 13:23)

...ženit se nebude, protože opět nemá s kým

Re: svatba nebude

(Lída, 22. 3. 2016 21:41)

Stejně se neměl ženit s Lucií... A ženit se asi nechce ?:-(