Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michaela Sejnová

Michaela Sejnová,*23.1.1992 - herečka, zpěvačka, tanečnice

 

Michaela Sejnová se narodila 23. ledna 1992 v Mostě. Odmalička cvičila aerobik, který v současnosti učí. Věnovala se také hudbě - zpívala v dětském pěveckém sboru Permoníček a osm let hrála na housle. V roce 2006 se stala Dívkou roku.

Známá je však především jako herečka. Poprvé se objevila na televizních obrazovkách v roce 2012 v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde se zhostila role Dominiky, a o rok později v dalším nováckém seriálu Doktoři z Počátků, kde ztvarnila zdravotní sestru Markétu. Hraje a zpívá také v muzikálech Děti ráje a Kapka medu pro Verunku.

Autor: theelis

zdroj Osobnosti,cz

Michaela Sejnová (22)

Další mladou herečkou, která se objevila v seriálu Doktoři z Počátků, je herečka Michaela Sejnová (22). Poprvé však na obrazovky vstoupila herečka v roce 2012 v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde si zahrála roli Dominiky.

Michaelu Sejnovou diváci viděli v seriálech Gympl i Doktoři z Počátků.

 

 
 
Autor: senf
 

Hvězda Doktorů z Počátků v roli modelky: Nejen že skvěle hraje, ale má i tělo bohyně

14. března 2015 12:58

Herečka Michaela Sejnová dostala netradiční dárek k 23. narozeninám, které nedávno oslavila. Kromě překvapení od svých blízkých přišla i zajímavá nabídka. Míša si tak mohla vyzkoušet roli fotomodelky. „Focení mě baví, patří to k mé profesi, ale přiznám se, že když přišla nabídka na focení vlasové kolekce, byla jsem docela překvapená,“ říká mladá herečka Míša Sejnová.

Do povědomí široké veřejnosti se dostala především jednou z hlavních rolí seriálu Doktoři z Počátků. „Doktoři jsou asi nejvíc medializovaní, ale já hraju v několika představeních a muzikálech. Teď jsem se hodně těšila na obnovení Kapky medu pro Verunku, to mě moc baví,“ prozrazuje herečka, která si na divadelních prknech zahrála třeba s Mirkem Etzlerem nebo Jiřím Langmajerem.

„Oba pánové jsou velcí profesionálové, měla a mám se od nich co učit, a tak jsem moc ráda, že už se nějaký ten pátek potkáváme na prknech Divadla Palace,“ říká o svých zkušenostech třiadvacetiletá kráska.

Míša v současné době prožívá jedno ze svých nejhezčích období, daří se jí v práci i v osobním životě. „Užívám si to, nemůžu si stěžovat. S přítelem jsme spolu asi rok a půl a jsem moc šťastná, doufám, že vám tohle budu moci říci i příště, až se uvidíme,“ dodala. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář