Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michaela Maurerová

Michaela Maurerová,*29.9.1979 - herečka, moderátorka

 

Michaela Maurerová se narodila v Havířově. Vystudovala gymnázium a poté pražskou DAMU. První angažmá získala v divadle Rokoko. Dále ji můžeme vidět i na scéně Divadla Na Vinohradech v představení Mezi úterým a pátkem. Herecký talent uplatnila například v pohádce Elixír a Halíbela, v televizním filmu P.F. 77 či televizní inscenaci slavného Lakomce.

První moderátorské zkušenosti získala v pořadu Letadlo na ČT, další sbírala na televizi Óčko, jako moderátorka působila i v pořadu televize Prima - h.i.t. V roce 2006 si zahrála ve snímku Experti, (scénář a režie Karel Coma)

26.ledna 2009 porodila svému příteli podnikateli Milanu Kožíškovi dvojčata - Josefa a Magdalénu, kteři vznikli z umělého oplodnění.

Autor: sisi, elen-lilly

zdroj Osobnosti,cz

Nový přítel? Míša Maurerová opět září jako nebe plné rachejtlí: Toká vedle tohoto kudrnatého krasavce

23. června 2014 15:40

„Jsem stále single,“ opakovala téměř jako mantru Míša Maurerová, a to přestože na koktejlový festival dorazila v doprovodu pohledného surfaře Čestmíra Procházky. Oba se po celou dobu drželi v bezprostřední blízkosti a bylo vidět, že je mezi nimi něco bližšího než jen přátelství.

Herečka zjevně zažívá šťastné období, ptali jsme se jí, jestli za její dobrou náladu může právě pohledný sportovec, se kterým vyrazila do společnosti. „Tak já zářím? Mám dobrou náladu. Léto je před námi a prázdniny taky, tak proč ne," mlžila Míša a následně uvedla: „Já si myslím, že pokud jste přející člověk, tak budete rád, že se mám dobře."

A je tedy Maurerová krátce po rozchodu s movitým podnikatelem Tomášem Vondráčkem opět zamilovaná? „Jsem celoživotně zamilovaná do svých dětí. Jsem na celý život odsouzená je milovat. Pokud nejsem šťastná, tak už jsem natolik dospělá, že si štěstí a dobrou náladu umím vytvořit," opět uhýbala odpovědi diplomatka Maurerová.

Následně jsme z ní ale přece jen něco vypáčili. „Mám příjemné a spokojené období. Já jsem spokojená, pokud mé děti jsou zdravé a spokojené, což teď právě jsou, a všechno, čím si já dělám dobře a čím se dělám spokojenou, si s dovolením nechám pro sebe," nechala se slyšet herečka. Míša sice nepotvrdila nový vztah, ale s tím, co řekla, nebo spíš jak to řekla, vlastně ani nemusela. 

Jiří Čeladník, Super.cz

 

Maurerová je po dvou dětech štíhlejší než kdykoli předtím: Líbí se vám?

30. října 2014 10:09

Herečka Michaela Maurerová je po rozchodu s manželem Milanem na svá dvojčata Aničku a Josefa úplně sama. A protože chce vypadat stále parádně, prozradila, že na sebe si i v zápřahu najde vždycky čas.

"Ten si pro sebe urvu i na úkor jiných věcí. To, že je v rohu prach, přehlídnu, ale to, že mám neobarvené vlasy nebo špatnou pleť, nepřehlídne nikdo včetně mě," řekla Super.cz herečka. "Hodně se mažu Indulonou, to je základ. Na kosmetiku chodím jen jednou za 8 měsíců, za což si vysloužím zdvižený prst, ale pracuju na tom, zlepšuju se," popisuje své kosmetické zázraky.

Maurerová vždycky měla velmi štíhlou postavu. Dlouho za to vděčila genům. "Štíhlou postavu mám od přírody. Pak se ale přižene věková hranice, kdy už to není jen příroda a musí se víc pracovat. Začala jsem chodit na bikram jógu, víc se hýbu. Vždycky mi chutnal bůček a kachna se šesti, ale teď už se soustředím alespoň na to, aby kachna byla bio," směje se herečka.

I díky bikram józe má prý tak mladistvou tvář. "První lekce byla pro mě kurzem přežití. Pak jsem se na tom stala v podstatě závislá. Dělá mi to dobře fyzicky i psychicky. Myslím si, že i to, jak vypadáte, je z devadesáti procent práce psychiky. Tak na tom makám víc než na tom těle," dodala populární herečka. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 
Maurerová se tulila k Vítu Karasovi.

Maurerová se tulila k Vítu Karasovi. Hermína

Nový vztah na obzoru? Opuštěná Maurerová vyrazila mezi lidi s tímto mladým režisérem

9. března 2015 15:58

Od dramatického rozpadu manželství s otcem svých dvojčat Milanem Kožíškem se Míša Maurerová objevila ve společnosti po boku spousty mužů. Herečka si půl roku užívala ve vztahu s movitým podnikatelem Tomášem Vondráčkem, poté se na jednom večírku tulila zase k surfaři Čestmíru Procházkovi. Ani jeden z partnerů ale, zdá se, nebyl tím pravým.

Začalo se nyní blýskat na lepší časy? Kráska s velkýma laníma očima se na znovuotevření sky baru Cloud 9 objevila po boku režiséra Víta Karase. Zatím to ale vypadá, že ani mladý filmař, který má na svědomí například pohádku Micimutr, hereččiným partnerem nebude. „Víťa je můj kamarád a spolužák z DAMU,“ mávla rukou herečka, když jsme se jí ptali na její doprovod a vztah, který ji s ním pojí.

Maurerová a Karas budou opravdu jen přátelé. Přestože jim to spolu slušelo, tak mezi nimi žádné jiskry nepřeskakovaly. „Bavíme se dobře. Z takové výšky má člověk skvělý nadhled,“ libovala si Maurerová na párty plné signovaných koktejlů. 

Jiří Čeladník, Super.cz

Michaela Maurerová pózuje se spokojenou rodinkou.

Michaela Maurerová pózuje se spokojenou rodinkou. Hermína

Konečně se pochlubila fešným surfařem: Maurerová vyrazila do divadla s přítelem, který si rozumí i s jejími dvojčaty

29. května 2015 15:36

Už je to téměř rok, co byla herečka Michaela Maurerová přistižena po boku pohledného surfaře Čestmíra Procházky. Bývalá hvězda seriálů Ulice a První republika se od té doby ve společnosti po boku sympatického kudrnáče nikdy neobjevila a pořád se tvářila, že je nezadaná.

 
Výjimku udělala až na premiéře divadelní hry Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství, kterou uvedlo pražské divadlo Studio DVA.

Na představení Maurerová dorazila nejen se svými roztomilými dvojčátky Madlenkou a Pepíčkem, ale i se zmíněným sympatickým surfařem, který si s jejími dětmi evidentně rozuměl, což je jistě jedna z věcí, jež herečce na partnerovi nejvíc imponuje. A jak je vidno, Maurerová už svého přítele dál tajit nehodlá. 

Anna Veškrnová, Super.cz

Ječící komando v teplákách by Míša Maurerová do divadla nepřivedla: Takhle krásně strojí sebe i svá dvojčata

3. června 2015 13:30

Herečka Michaela Maurerová svoje šestiletá dvojčata vede ke kultuře. A to i v oblékání a chování. Rodinku jsme potkali na představení Smolíkovi a jejich podivuhodná dobrodružství v pražském divadle Studio DVA a Madlenka i Pepíček byli krásně nastrojení a vzorní.

"Chodíme do divadla celkem často, děti to mají rády a Smolíkovi jsou náš oblíbený animovaný seriál. A jsou hlavně slušně nabrífovaní, jak se mají chovat a co mají dělat. Máme to jako společenskou událost a já je učím, aby z nich nebyly ty děti, co chodí v teplákách do divadla. Aby měly úctu k tomu prostoru i hercům, a my ji dáváme najevo i tím, že se pěkně oblékneme," měla by jít jiným matkám za příklad Míša.

Ji samotnou její potomci asi v pohádce hned tak neuvidí, nejsou pro ni prý role. "Z princezen jsem vyrostla a na královny to zatím moc nevypadá, tak myslím, že se charakterně přehraju rovnou do pohádkových babiček. Nabízím se i jako čarodějnice, ale v poslední době moc nejsou, anebo jsou obsazovány těmi krásnými herečkami typu Ivana Chýlková (51) nebo Libuše Šafránková (61)," postěžovala si Míša. 

Saša Šeflová, Super.cz

 
Míša Maurerová se slunila během pauzy u natáčení pořadu Bedekr.

Míša Maurerová se slunila během pauzy u natáčení pořadu Bedekr.Foto: Instagram M. Maurerové

Natáčení si umí zpestřit: Hvězda Ulice se pochlubila tělíčkem v plavkách, které obdivoval i Martin Písařík

23. srpna 2017 7:56

Herečka Míša Maurerová (37) si umí příjemně zpestřit i pracovní aktivity. Nejinak tomu bylo i na natáčení cestovatelského pořadu Bedekr.

 

Štáb tentokrát vyrazil mapovat krásy jižní Francie a Míša si společně se svým kolegou Martinem Písaříkem (38) našla chvilku i na zasloužený relax na pláži.

„Jsou chvíle, kdy to jde. Chvilka soustředění před výkonem,“ napsala pod snímek v plavkách herečka známá ze seriálu Ulice, která má díky cvičení jógy výstavní figuru.

Vedle ní se v plavkách na lehátku chvilku slunil i dvojnásobný taťka Martin Písařík. „Točíme, až se z toho potíme,“ okomentovala Maurerová společné foto, které svádělo k domněnkám, že si snad oba dva spletli natáčení cestovatelského pořadu s dovolenou.

Opak byl ale pravdou. Chvilky relaxu brzy vystřídalo náročné natáčení a o další opalovačce si Míša s Martinem mohli nechat jen zdát. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosba

(Stichjana@seznam.cz, 29. 1. 2017 13:00)

Dobrý den Vám všem. Z Turnova Vás moc zdraví jedna Jana která by ráda získala autogram paní Míši Mauerové. Prosím jen se nezlobte. ale nemám vůbec tušení zda píší správně a když tak moc prosím o radu zda by někdo nevěděl jak získat autogram takovéto výjimečné a milé dámy a paní herečky. Je to rok co jsem omarodila se srdickem a tak mám nyní spoustu času abych si mohla splnit svůj sen sobě a synovi Radimovi. Ráda zašlu i ofrankovanou obálku jen nevím přesně kam a na jakou správnou adresu vás kontaktovat. Jestli to víte nebo tusite poraďte prosím....Jinak Vám všem dodatečně přeji hodně úspěchů štěstí lásky pohody hodné lidi kolem sebe ale nejvíce přeji zdraví neboť nyní sama dobře vím význam toho slova. S pozdravem se loučí Jana Stichova Podháj 39 Turnov 51101. Děkuji za odpověď...