Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michaela Kudláčková

Michaela Kudláčková,*21.8.1968 - herečka

 

Michaela Kudláčková se narodila 21.8.1968 v Praze. V šesti letech prošla konkurzem na dětský pořad „Pojďte se mnou za mámou, pojďte se mnou za tátou“, poté natočila ještě několik filmů.

Zahrála si role Magdalény v Rážově historickém snímku „Poslední propadne peklu“, Veroniky ve filmu „Veronika prostě Nika“, dceru malíře Rembrandta ve filmu „Putování Jana Amose“, Pavlu ve filmu „Skleněný dům“ režiséra Víta Olmera, nebo Barču v seriálu „My všichni školou povinní“ a dalších ….

Za role ve filmech „Skelněný dům“, „Poslední propadne peklu“ a „Veronika prostě Nika“ si z filmového festivalu v Karlových Varech odnesla ceny za nejlepší herecký výkon.

Chtěla se věnovat herectví. Úspěšně prošla talentovými a přijímacími zkouškami na hereckou konzervatoř v Praze, kam přes to nebyla ani napodruhé přijata. O hereckou dráhu se již dále nepokoušela.

Vystudovala sociální školu. Pracovala jako operátorka v Podniku výpočetní techniky v Praze (PVT), pak v téže firmě jako personalistka. Později na ObÚ pro Prahu 8, v odd. pro styk s veřejností. Zkusila si práci taxikářky, barmanky i instruktorky práce s internetem pro seniory. Nakonec zakotvila jako novinářka a redaktorka. V současné době je šéfredaktorkou dámského internetového magazínu www.popelky.cz, Vydala knihu "Jak se modlí čarodějky" a ve spolupráci s nakladatelstvím Jota připravuje vydání knihy dětských horoskopů. Je vyhledávanou kartářkou. Věnuje se astrologii a runovému písmu a vyučuje výklad Thovtova Tarotu.

Michaela má čtyři dcery a žije v Praze.

Autor: Ofelie

zdroj Osobnosti,cz

21. srpna 2014 • 10:00

Peklo bývalé dětské hvězdy Michaely Kudláčkové: 19 exekucí! Je na dně!

Michaela Kudláčková se dnes živí hlavně věštěním. To ale na obživu čtyř dětí a splácení dluhů nestačí.
Michaela Kudláčková se dnes živí hlavně věštěním. To ale na obživu čtyř dětí a splácení dluhů nestačí. (Foto Aha! – Martin Pekárek, ara)
 
 

 

 

 

 

 

Hodně smutné narozeniny má dnes Michaela Kudláčková (46). Vyšlo totiž najevo, že na bedrech bývalé dětské filmové hvězdy, která zazářila kupříkladu v seriálu My všichni školou povinní, leží 19 exekucí! Jak přiznala deníku Aha!, sama o nich přitom neměla do dnešního dne ani ponětí...

Jako matka čtyř dětí to nemá Michaela v životě jednoduché. Starat se o tolik potomků a živit je nebylo nikdy jednoduché. Zvlášť když na ně byla většinou sama. Postupně proto zabředla do dluhů.
„Podle Centrální evidence exekucí čelí celkem19 exekucím. Celková dlužná částka činí jen na jistinách, tedy bez příslušenství a úroků, 636 000 Kč,“ sdělila Aha! mluvčí Exekutorské komory ČR Petra Báčová s tím, že všechna řízení byla řádně doručena.


Drahá láska
Sama Kudláčková, která se dnes živí věštěním a psaním, připouští exekuce pouze dvě. „Jako skoro každý člověk řeším peníze. Ale devatenáct exekucí rozhodně nemám. To je nesmysl, přece bych o tom věděla. A já vím jen o dvou. Šlo o půjčky, které ale měsíčně splácím. Platím čtyři tisíce za obě,“ řekla Aha! Kudláčková.
Půjčku si brala před lety s přítelem, o kterém ale nechce víc mluvit, neboť s ním už ani nežije... „Půjčku jsem si brala na sebe a byla jsem si toho plně vědoma,“ dodala Kudláčková, které se láska vymstila. Odpovědnost splácet tak momentálně leží jen na ní.

Dluhy narůstaly
Podle informací Aha! první řízení zahájil Obvodní soud pro Prahu 8 proti Kudláčkové už před devíti lety, tedy v roce 2005. O rok později nařídil další dvě. Pak už se jejich počet navyšoval. V roce 2012 přibyly poslední dvě. „To je prostě nesmysl. Částka, kterou vím, že splácím, je nějakých dvěstě, třista tisíc. Nevím přesně,“ tvrdí Michaela, která se podle svých slov snaží všechno urovnat.
Peněz ale nemá nazbyt. Dnes má naštěstí po boku jiného partnera, se kterým má hezký vztah a snaží se jí ve všem pomáhat. Smůla se jí lepí na paty
Míša Kudláčková byla oblíbenou a talentovanou dětskou herečkou. Zdálo se, že ji čeká čeká pohádkový život, který si bude užívat u filmu nebo na divadle. Přihlásila se na hereckou konzervatoř v Praze, kde úspěšně složila přijímací zkoušky. Bohužel, ani podruhé ji na školu nevzali. Její sen se tak rozplynul.
 

Autor:  mia

zdroj Aha,cz

22. srpna 2014 • 12:00

Zadlužená herečka Míša Kudláčková: Ukázala své krásné 4 dcery!

Michaela Kudláčková má čtyři krásné dcery.
Michaela Kudláčková má čtyři krásné dcery.  (ara)
 
 

Nevyšly jí dvě manželství, má čtyři děti a na krku 19 exekucí! S bývalou dětskou hvězdou Michaelou Kudláčkovou (46), která oficiálně dluží 636 000 korun, se život opravdu nemazlí. A jen stěží se uživí.

Kdysi měla dobře našlápnutou kariéru. V dětství šla z role do role, pak se jí ale život začal bortit. Začalo to tím, že se nedostala na konzervatoř. V minulosti si proto vydělávala jako sociální pracovnice, barmanka, ilustrátorka, a dokonce i jako taxikářka. Dnes je jejím potěšením a zároveň jedinou obživou vykládání karet a psaní pro internetový portál.

„Víc už dělat opravdu nemůžu. Já pracuju, ale za málo peněz,“ vysvětlila Michaela. Přepracování a strach z exekucí si už vybraly svou daň.
Na portálu, kam zřejmě občas píší i její dcery, nebo alespoň nejmladší Johanka (16), jsme našli článek, ve kterém se píše: „Možná není moc zvykem, že bych psala víkendovou přílohu já, ale mamce včera večer zkolaboval mozek a odvezla ji rychlá. Dost jsem se o ni bála.“ Její matka Michaela byla tehdy pravděpodobně přepracovaná. Psaní a věštění, které ji sice baví, není prý rozhodně na zbohatnutí, natož, aby poplatila dluhy.
Finančně jí naštěstí pomáhá partner Tomáš (46), kterého opravdu miluje. „Dcery mají svých starostí dost,“ dodala s tím, že svoje holky nechce ničím zatěžovat. Chlapečka, kterého si ke čtyřem dívkám ještě před dvěma lety přála, se už asi nedočká.

Autor:  mia

zdroj Aha,cz

Michaela Kudláčková má velké starosti.

Michaela Kudláčková má velké starosti. Foto: archiv FTV Prima

Dluhy ji srazily na dno, teď jí ještě hrozí policejní stíhání: Dětská hvězda Kudláčková prožívá muka

10. září 2014 15:55

Když se Michaela Kudláčková, známá dětská herečka, kterou si můžete pamatovat třeba jako Barču ze seriálu My všichni školou povinní, dozvěděla, že má na krku devatenáct exekucí a dluh vysoko přesahující šest set tisíc korun, málem ji trefil šlak. Ani se jí nechtělo věřit, v jakém je problému. To ale ještě neví, že jí kvůli dluhům jdou po krku i kvůli nedovolenému podnikání!

„Zažila jsem si kvůli tomu opravdu peklo, ale k něčemu to bylo dobré, protože se aspoň začal člověk starat o věci, o které je třeba. Vyřizuje to za mě teď renomovaná advokátní kancelář, proto teď asi po mně exekutoři ani nejdou,“ řekla Super.cz Míša, která původně tušila jen problém s dvěma exekucemi. „Nějaké další věci jsem dohledala, už vím, kvůli čemu ty exekuce jsou,“ přiznává. „Budu to řešit a uvidím, co mi právníci poradí. Naštěstí jde jen o peníze a ne o zdraví,“ konstatuje.

Jenže tu nastává další problém. Podle našich informací z kruhů soudních „vymahatelů“ dluhů totiž Míša za peníze pořádá kursy vykládání karet, přitom není vedená v živnostenském a ani obchodním rejstříku. „Mohlo by jít o nedovolené podnikání. Trestem může být zákaz činnosti nebo až dvouleté odnětí svobody,“ upozorňuje advokát.

Kudláčková si přivydělává také jako novinářka, exekutoři se proto patrně budou snažit uzmout všechny platby, které by jí mohly z této činnosti přijít do ruky, aby vymohli alespoň nějakou částku. „Řešením by v jejím případě bylo podání návrhu na oddlužení. Dlužnice je evidentně předlužená, a pokud splňuje zákonné podmínky, může žádat o osobní bankrot,“ dodal právník. 

David Zápal, Super.cz

22. září 2014 • 12:00

Barču z My všichni školou povinní drtí exekuce: „Chci umřít v lese, ať mě sežerou brouci!“

Michaela Kudláčková se dnes živí hlavně věštěním. To ale na obživu čtyř dětí a splácení dluhů nestačí.
Michaela Kudláčková se dnes živí hlavně věštěním. To ale na obživu čtyř dětí a splácení dluhů nestačí. (Foto Aha! – Martin Pekárek, ara)
 

 
 
 

Dětská hvězda Michaela Kudláčková se stále potýká s vážnými finančními problémy. Drtí ji exekuce na nemalé částky, které se jí nedaří splácet. Přesto tvrdí, že upadnout do dluhů bylo tou lepší variantou. Ta druhá by podle ní znamenala pohromu pro její děti.

 

Do finančních potíží se Kudláčková dostala po rozchodu s partnerem. Michaela přesto říká, že krachu vztahu nelituje. „Jsou to věci, které jsou staré. V době, kdy to vzniklo, jsem odmítla vyměnit hmotné zabezpečení svých dětí za jejich psychický stav. Zůstala jsem s nimi sama a odešla od člověka, kdy by ty děti pravděpodobně zůstaly v blázinci!“ tvrdí v dnešním TopStaru Barča, která si prý z minulosti táhne finanční dluhy, ale morálně je čistá.

A kolik vlastní Michaela Kudláčková dluží. Je to údajně přes půl milionu korun. Přesnou částku ale žena, která se živí vykládáním karet a psaním, odmítá říct: „Milión to není. Je to víc než desetitisíce, jsou tam i úroky z prodlení. Tři roky jsem bydlela mimo Prahu, a tak nějak jsem na to zapomněla,“ pronesla čtyřnásobná matka, která má jasno i v tom, jak bych chtěla zakončit své životní putování. „Jednou chci umřít v lese, ať mě sežerou brouci, abych byla někomu prospěšná,“ uzavřela nepříliš optimisticky.

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

 

Michaela Kudláčková v dětství a dospělosti

Michaela Kudláčková v dětství a dospělostiFoto: Archiv

Strach ze sebevraždy: Policie hledá Barču z My všichni školou povinní. Zahlédli ji stopovat v růžových šatech!

21. června 2017 18:24

Patrně velké osobní problémy nebo mnoho exekucí na krkumohou za to, co se teď děje s někdejší dětskou filmovou a seriálovou hvězdou Michaelou Kudláčkovou! Žena, která hrála například Barču v seriálu My všichni školou povinní, zmizela neznámo kde. Policie ji zatím jen marně hledá, už má ale stopy, které potvrzují, že může jít do tuhého!

 

„Pátrání po osmačtyřicetileté pohřešované ženě stále probíhá. Naposledy dnes (ve středu 21. června – pozn. red.) v deset hodin dopoledne telefonovala se svou dcerou. Poté odešla neznámo kam a nepodala o sobě žádné informace,“ řekla Super.cz mluvčí středočeského krajského policejního ředitelství Petra Potočná.

Michaela Kudláčková se pohybovala v obci Velenka na Nymbursku.

„Kromě dokladů u sebe nemá vůbec nic. Na základě zveřejněných výzev se nám ozvala svědkyně, která tvrdí, že pohřešovanou viděla v úterý v podvečer stopovat u silnice ve směru na Sadskou. Na sobě měla mít dlouhé růžové šaty,“ pokračuje policejní mluvčí.

Strážci zákona většinou pátrání po pohřešovaných nevyhlašují okamžitě, protože někteří lidé se zkrátka jen mohou na chvíli zatoulat. Jenže u Kudláčkové k okamžité reakci byl důvod.

„Pohřešovaná v rozhovoru s dcerou sice neuvedla, že by měla v plánu spáchat sebevraždu nebo sebepoškozování, nicméně příbuzní ženy policistům naznačili, že se to nedá vyloučit. Z toho důvodu jsme se ihned pustili do pátrání,“ dodala mluvčí. Kudláčková má čtyři dcery: Míšu, Pavlínu, Alici a Johanu. Ty o ni nyní mají obrovský strach.

Občané, kteří by měli k pobytu bývalé herečky jakékoli informace, je mohou policii oznámit na tísňovou linku 158 nebo se mohou obrátit přímo na služební mobil 724 323 475. 

David Zápal , Super.cz

 

 
 
Michaela Kudláčková

Michaela KudláčkováFoto: Archiv FTV Prima

Policie vypátrala dětskou exhvězdu Míšu Kudláčkovou: Schovávala se před ní a lidmi v lese!

21. června 2017 18:58

Zoufalá situace ji dohnala k zoufalému kroku. Kvůli svému jednání vyděsila všechny své blízké a snad každého, kdo ji měl rád jako dětskou herečku! Michaela Kudláčková, jež si jako malá zahrála Barču v seriálu My všichni školou povinní, zmizela z domova a rodina se bála, že spáchá sebevraždu. Policie ji už naštěstí našla!

 

„Paní pohřešovanou jsme před krátkou chvílí nalezli. Byla vypátrána v lesním porostu u obce Oseček,“ zvěstuje dobrou zprávu mluvčí nymburské policie Petra Potočná. Míša patrně chtěla utéct od všeho a od všech, včetně svých čtyř dcer, které svým chováním vylekala k smrti.

„Pátrání po pohřešované bylo z tohoto důvodu zrušeno. V tuto chvíli je osmačtyřicetiletá žena na obvodním oddělení v Poděbradech. Tam probíhají klasické úkony, které policie potřebuje provést s každou hledanou osobou. Musíme zjistit, zda na ní nebyl spáchán trestný či zda se nějakého nedopustila sama dotyčná osoba,“ doplnila mluvčí s tím, že důvody odchodu Kudláčkové z domova sdělovat veřejnosti nebude.

Kudláčková mohla být zmatená či ve velkém stresu. Třeba kvůlimnožství exekucí, které ji léta sužují.

Svědkyně ji prý viděla v úterý stopovat v dlouhých růžových šatech a neměla u sebe vůbec nic, vyjma dokladů. Její příbuzní navíc policii tvrdili, že nešly vyloučit sebepoškozování nebo dokonce pokus o sebevraždu.

Co bude s Míšou Kudláčkovou dál, zda skončí v péči lékařů, nebo si ji převezme do péče jedna z dcer, policie nemůže zveřejnit, a tak to zůstává ve hvězdách. Všichni ale ženě, která měla již ve čtvrtek vést spirituální kurs o reinkarnaci vědomí, drží palce, aby se z problémů co nejdříve vyhrabala! 

David Zápal , Super.cz

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krásné vzpomínky na mládí, díky Vám Míšo.

(Berous, 26. 6. 2016 15:28)

Miško, Vy to zvládnete, já Vám držím palce a věřím Vám.
Hodně zdraví a štěstí.