12:30

S Romanem spolu nejen žijí, ale také pracují. Ani doma proto nezanedbávají poctivou přípravu. „Jsme spolu na jevišti pořád, ale je to velká výzva. Nastavujeme si zrcadlo, radíme si, pomáháme navzájem. A za to jsem vděčná,“ pochvaluje si muzikálová kráska.

 14:00

Svými extravagantními modely je Míša proslulá, barev ani netradičních střihů se rozhodně nebojí. „Miluji módu. Občas si nejsem jistá, jestli někdo chápe můj styl. Ráda si s oblečením hraji ve smyslu kombinací různých stylů, barev, materiálů a střihů. Mám ráda extravaganci a originální oblečení za rozumné peníze,“ vysvětluje.

17:30

Proměnu před představením si Míša užívá. „Já se hrozně ráda měním s každou rolí. Navíc v téhle paruce mám konečně pocit, že se trochu podobám mamince, které jinak podobná moc nejsem. I když kolegové mi spíš říkají, že vypadám jako Jiřina Jirásková zamlada, tak snad tak budu i hrát,“ směje se.

20:00

Herečka ze sebe během muzikálu Horečka sobotní noci v Divadle Kalich vydá maximum. „Muzikál je trojsložková záležitost a každou z nich by měl člověk zvládat na profesionální úrovni. Je ale pravda, že tancem jsem si u sebe jistá nejmíň,“ přiznává.

 

 
Autor: san
zdroj Blesk,cz
 

Doubravová v poslední době usíná bez přítele. Proto ji na Thálie doprovodil tenhle exotický fešák

30. března 2015 21:53

Na Cenu Thálie sice nebyla nominovaná, přesto si udílení prestižních divadelních cen nenechala Míša Doubravová ujít. Mladá herečka na sebe upozornila hned při příchodu, nedoprovázel ji totiž její partner Roman Tomeš, ale společnost jí dělal úplně jiný muž.

 
 
Super.cz se pochopitelně zajímal, jestli náhodou nedošlo k výměně partnera? „Jsem slaměná vdova, protože můj přítel zkouší roli Ježíše v muzikálu Jesus Christ SuperStar v Bratislavě. Tak mě vytáhl kamarád, který je šťastně zadaný s mužem. Takže tady to opravdu nehrozí,“ vysvětlovala Doubravová, proč dorazila s kamarádem Janem Karáskem.

Doubravová a Tomeš se v poslední době příliš nevídají, ale herečka v odluce spatřuje i jisté výhody. „Procházíme určitou zkouškou vztahu a je to krásné. O to víc se na sebe těšíme, těším se, že se mi vrátí nastálo,“ říká Míša a dále uvádí: „Mám pocit, že náš vztah má momentálně velmi pevné kořeny hodně hluboko a nemusím se bát.“

Vážně se neobává Doubravová konkurence krásných slovenských kolegyň? „Já mu důvěřuju. Navíc tam zkouší se spoustou mých kamarádů, tak kdyby snad k něčemu došlo, tak se to velmi rychle dozvím,“ nenápadně zaslala prostřednictvím naší kamery jasné varování svému příteli herečka. 

Jiří Čeladník, Super.cz

 

Inspirace na léto: Seriálová herečka přišla na párty oblečená - neoblečená v další šílené kreaci bez podprsenky

30. dubna 2015 17:50

Když je mezi hosty na akci pozvaná herečka Michaela Doubravová, je jisté, že módní policie bude mít pré. Míša je proslulá svými šílenými kreacemi a málokdy zklame očekávání. Na otevření nové asijské restaurace, kam ji doprovázel přítel Roman Tomeš, tomu nebylo jinak. Když jsme ji v davu zahlédli, zezadu vypadala, skoro jako by přišla v plavkách.

"Od rána je krásně, byli jsme na procházce s pejsky a jaro bylo cítit všude. Tak jsem hrábla mezi ramínka na štendru, protože skříň nemám, pro oblečení podle počasí. Nejsem nadšená jen z toho, že je tady jaro, ale hlavně už tady mám Romana, který má po úspěšné premiéře Jesus Christ Superstar v Bratislavě, kde hraje hlavní roli a je úžasný. Jsem prostě taková zahřátá," smála se Míša.

"Od premiéry jsem už viděla ze čtyř představení tři. Jsem věrná fanynka a musím říct, že vždycky, když nebudu mít sama představení, budu jezdit na Romana a jeho Ježíše. Doporučuju to všem. A Roman je tam do půl těla. Krásnej, zkrvavenej," pěla ódy na partnera.

Když už jsme se svým způsobem vrátili k oblečení, tedy spíš neoblečení, nechali jsme si od Míši prozradit tajemství jejího outfitu. "Šaty mám od návrhářky, od jedné mladé krásné holky, a jinak je to všechno z konfekce. Já za oblečení moc neutrácím, i když ho kupuju hodně často. Ale říkala jsem si, že to musím omezit a šetřit na jiné, praktičtější věci, když si chceme postavit ten dům," uzavřela. 

Saša Šeflová, Super.cz