Jdi na obsah Jdi na menu
 


Markéta Hrubešová

Markéta Hrubešová,*17.3.1972 - herečka, modelka

 

Markéta Hrubešová je česká herečka a modelka.

Jako dítě ráda tancovala a hrála v Dismanově dětském rozhlasovém souboru. Absolvovala pražskou jazykovou základní školu v Ostrovní ulici. Po absolutoriu na pražské konzervatoři krátce působila ve Východočeském divadle v Pardubicích.

Kromě herectví využívala také svůj osobní půvab a atraktivní vzhled a pracovala jako fotomodelka.

Autor: judita

zdroj Osobnosti,cz

Rozvod na spadnutí: Hrubešová se rozešla s manželem Krausem?

Markéta Hrubešová se nejspíš rozešla s manželem Davidem Krausem.
23. června 2014 ● 14:27

Zdá se, že láska mezi Markétou Hrubešovou (42) a jejím manželem Davidem Krausem (46) po dvanácti letech soužití pomalu vyprchává. Podle zdrojů z jejich okolí spolu manželé netráví společné chvíle už více než rok.

Randit spolu začali před dvanácti lety. Své ANO řekla Hrubešová fotografovi Davidu Krausovi až po pěti letech. Vypadali jako jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Tedy alespoň do doby, než se jim do manželství vkradla krize. „S největší pravděpodobností se rozešli. Do společnosti už chodí buď jen s dcerou nebo s kamarádkami,“ prozradil Blesk.cz člen štábu ze seriálu Cesty domů, kde Markéta hraje.

Ani jeden z manželů však rozchod nepotvrdili. „Nebudu to komentovat,“ svěřili se nezávisle na sobě Hrubešová s Krausem. Jisté však je, že manželé spolu nebudou trávit ani letošní léto. Herečka si dělá plány pouze s jejich dcerou Christel (8). Na žádné jiné radovánky s manželem Markétě už čas nezbude. Kromě točení píše ještě kuchařky, z nichž jednu nedávno pokřtila.

 

Rozvod na spadnutí: Hrubešová se rozešla s manželem Krausem? • Petr Soukup, Markéta Reinischová

Autor: lara, tesk, kl
zdroj Blesk,cz
Markéta Hrubešová

Markéta Hrubešová Hermína

Ryšavá hvězda Cest domů nesmutní: Za manžela už si prý našla náhradníka

6. září 2014 9:07

Ani jeden z nich rozpad manželství nepotvrdil, ale je veřejným tajemstvím, že vztah herečky Markéty Hrubešové (42) a fotografa Davida Krause, rodičů osmileté dcery Christel, prochází těžkou krizí. A Hrubešová už si za manžela nejspíš našla i náhradníka.

Je jím Petr Sysel, pracovník pivovaru, který sponzoroval Markétinu pivní kuchařku Rebelka. Dělal jí nejdřív doprovod na křtu knihy, sešli se také po autogramiádě. Na tom by ještě nebylo nic divného, kdyby ovšem v autě, v němž spolu odjížděli, nepadlo několik polibků.

„Nic v tom nehledejte, byl to jen přátelský polibek,“ vysvětloval Blesku Sysel.

Ani Markéta nebyla sdílnější, o svém soukromí se baví minimálně. 

Jana Hofmanová, Super.cz

Markéta Hrubešová s přítelem Petrem Syslem a dcerou Christel

Markéta Hrubešová s přítelem Petrem Syslem a dcerou Christel Foto: Showpix

Jako spokojená rodinka: Vdaná hvězda Cest domů si vyrazila s milencem a dcerou

10. října 2014 10:59

To, že si Markéta Hrubešová (42) po rozchodu s Davidem Krausem našla za manžela náhradu, už jsme psali. Tehdy ale ještě kudrnatá herečka zatloukala, a její nový přítel Petr Sysel jakbysmet. Nyní se rozhodli, že vyjdou (s pravdou) ven.

Ještě před měsícem se Sysel dušoval, že polibky, kterými častoval Markétu, byly pouze v mezích přátelství, teď už se s ní prochází před fotografy. Přítele už herečka dokonce seznámila s dcerou Christel, která párečku dělala doprovod na včerejší procházce podél Vltavy, kde probíhala světelná show. Krásná spokojená rodinka, řekli byste si.

S nadsázkou by se dalo říct, že Hrubešovou a Sysla dalo dohromady pivo - Sysel pracuje pro pivovar, který sponzoroval Markétinu pivní kuchařku. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Hrubešová vyvedla milence z pivovaru: Poprvé oficiálně jako pár!

 
Milenci Markéta Hrubešová a Petr Sysel se od sebe nehnuli.
25. února 2015 ● 13:52
 
 
Ještě není rozvedená, ale svého milence už bere do společnosti. Markéta Hrubešová (42) konečně přiznala vztah s Petrem Syslem, když s ním ruku v ruce dorazila na večírek. Milenci se od sebe celý večer nehnuli a neustále si vyměňovali zamilované pohledy.

 

 
 
 
 
 
 
 

A to už to spolu táhnou více než půl roku. Tehdy fešného milence Markéta Hrubešová ale před veřejností ještě skrývala. Není se také čemu divit. Stále je totiž ještě vdaná za svého manžela a fotografa Davida Krause (46), s nímž má dceru Christel Lilly. „Rozvod není na pořadu dne, protože jsme vše jako dva rozumní lidé vyřešili,“ řekla Blesku herečka.

Sysel, který s Markétou sdílí lásku k pivu, Markétu doprovodil na večírek k otevření nové hospody Dutch Pub v centru Prahy. Zamilovaná herečka vedle svého partnera celá zářila a neustále ho hladila po rukách. On naopak mohl na Markétě oči nechat. Seděli spolu u stolu a téměř celý večer se věnovali pouze sobě.

O rozchodu s manželem Davidem Krausem se začalo spekulovat už v létě loňského roku. Jejich manželství procházelo krizí ale už dříve. Markéta začala chodit do společnosti sama nebo s kamarádkami. Během práce na své pivní kuchařce, která vznikla právě ve spolupráci s pivovarem, pro který Sysel dělá, se pak dala dohromady s novým milencem.

 

 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Která je tady barbína? Zrzavá česká herečka je na tom s nohama lépe než představitelka slavné panenky

18. března 2015 9:35

Na projekci filmu Barbie dorazilo mnoho slavných maminek se svými dcerami. Mezi nimi i Markéta Hrubešová (43). Ta se dokonce osmělila vyfotit se s hosteskou představující barbínu a cítit nesvá se rozhodně nemusela. Vypadala totiž mnohem lépe.

Jako by tušila, že dojde i na focení s mladou blondýnkou, vzala si Hrubešová sukni stejné délky, a vyhrála to na celé čáře. Markéta celkově vypadá moc dobře, nový muž jí vlil čerstvou energii do žil, a i když to někdo považuje za klišé, v jejím případě rozhodně platí, že spokojenost v osobním životě se promítá i do toho, jak člověk vypadá a působí na okolí.

Posuďte sami. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Markéta HrubešováSuper.cz

Krásná zrzka už si auta ani muže nevybírá podle vzhledu: Jaké má Markéta Hrubešová nároky?

26. dubna 2017 1:20

S herečkou Markétou Hrubešovou (45) jsme se setkali na představení nových luxusních vozů. Ji by ale na drahé auto žádný chlap nesbalil. "Naopak, když se muži začnou předhánět ve značkách aut, které vlastní, tak odcházím. Myslím si, že jsou opravdu důležitější věci na světě, a u muže obzvlášť," řekla Super.cz.

 

A jaké to jsou? "Třeba charizma, smysl pro humor a galantnost. Drahé auto to nezachrání ani náhodou. Oni si pak víc zakládají na tom, jaké mají auto, než na tom, jak se chovají k ženám, a to je špatně," mínila půvabná zrzka.

Herečka sama má řidičák od osmnácti a hned si také pořídila svoje první auto. "Nejvíc ikonické auto, které jsem měla, byl brouk. Byl to ten klasický, byl úžasný a všichni se za mnou otáčeli. Když jsem z něj vylezla, připadala jsem si jako hvězda, vlasy mi vlály, no úžasný. Pak se mi ale roztrhl motor a já jela na laně 150 kilometrů," vzpomínala na svůj nejmilejší vůz.

"Teď už si ale vybírám auto stejně jako muže. Aby bylo spolehlivé, aby se do něj hodně vešlo, aby mě nezradilo a aby s ním byla sranda," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

miluju marketku

(frajer, 15. 1. 2021 11:35)

ja mit doma takovou zenu jako marketka pichal bych ji kazdy vecer ona me strasne vzrusuje je strassne sexy kazdy vecer nez jdu spat divam se na nejake jeji fotky nebo filmy a krasne si ho honim a vystrikam se miluju te marketko zasunul bych do tebe sukal bych te a pak bych te krasne postrikal