Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marie Málková 1

Marie Málková,*24.8.1983 - herečka

 

Mladá herečka, která má s herečkou Marií Málkovou společné jen jméno, se narodila na sklonku léta – 24. 8. 1983 – v Podblanicku. Tvrdí, že o jejím současném povolání rozhodla náhoda. V rodině se umění nikdo nevěnuje, ona sama krátce navštěvovala dramatický kroužek, když se po základní škole rozhodovala co dál, dostala radu: Zkus to na konzervatoř. Zkusila – a uspěla hned na poprvé. Studovala v ročníku Jany Preissové a Jaroslava Satoranského, její absolventskou rolí byla Babe ve Zločinech srdce v režii Michaela Taranta. Už v průběhu studia začala hostovat ve Východočeském divadle v Pardubicích. Hrála tam celkem čtyři roky, z toho jeden v angažmá. Objevila se mj. v hrách Na miskách vah, Maja, Racek, Hamlet a naposledy v Radúzovi a Mahuleně.

Diváci ji mohli vidět ale také v několika pražských divadlech – v Divadle na Vinohradech, v Divadle Na Prádle, Blaníku a A Studiu Rubín. A také v Menzelově filmu Obsluhoval jsem anglického krále.

Fanoušci počítačových her se s ní pravidelně setkávají v televizním magazínu Game Page. „Už to dělám čtyři a půl roku a GP mě baví, protože je tu skvělá parta lidí a celý ten pořad je velmi tvůrčí interaktivní záležitost,“ pochvaluje si Máša Málková.

Na podzim ji čeká spousta umělecké práce. „Připravujeme s Jiřím Joskem Shakespearova Antonia a Kleopatru v Řeznické, Pana Kolperta ve studiu Divadla pod Palmovkou v režii Martina Vokouna a ještě chystáme s kamarádkou další divadelní projekt,“ prozrazuje.

I při této vytíženosti se společně se svým partnerem věnuje sportovním zájmům. Už několik let dělá „westernový sport“ na PB Ranchi a věnuje se také rekreačnímu potápění.

Hrála v seriálu Ulice vyměněnou manželku Nikol Jarešovou.
Dále jsme ji mohli vidět v nováckém seriálu Comeback, kde v osmnáctém díle ztvárnila hasičku Majku.

Autor: praziv, terinka2000

zdroj Osobnosti,cz

Chcete vidět nahoře bez jednu z nejvíce sexy českých hereček? Tady ji máte!

2. února 2015 21:53

Herečka Máša Málková hraje ve filmu Fotograf bývalou partnerku Jana Saudka. I když sama tvrdí, že nejde přímo o Sáru Saudkovou a je to spíše postava smyšlená, kritici i diváci tuší, že jde o Sáru Saudkovou. Té se film líbit rozhodně nebude.

 
 
 

Máša má ve filmu nejvíce odhalené scény a předvedla své vnady. Se studem problémy neměla. "Od začátku jsem byla dohodnutá s režisérkou Irenou Pavláskovou, co ve filmu bude. Věděla jsem, do čeho jdu, mělo to pro tu scénu svůj důvod," řekla Super.cz Máša.

"Nedělalo mi to problém. Dublérku jsem nevyžadovala, bylo mi to nabídnuto, ale nechtěla jsem," upřesňuje sexy herečka, která roli ve filmu dostala překvapivě bez konkurzu. "Irena mě potkala před pár lety na nějakém castingu, který mi nevyšel. Pamatovala si mě a teď se mi ozvala," dodala. 

 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 

Saudkovou ženou by herečka, která ji ztvárnila ve filmu, být nechtěla: Kudrnatá kráska svěřila svá tajemství

11. června 2015 10:31

Herečka Marie Málková, která hrála hlavní ženskou roli ve filmu Fotograf na motivy životního příběhu Jana Saudka, nám na vernisáži fotek Jakuba Ludvíka trochu překvapivě svěřila, že se sama nerada fotí.

"Ve snímku to ale bylo natolik herecké a filmové, že se fotilo málo. Nemám ráda, když focení dlouho trvá, raději spontánní momentky, cítit pocit autentičnosti," míní herečka. Focení s Janem Saudkem ale absolvovala. "Fotil pár věcí při natáčení, přišel asi dvakrát nebo třikrát, a pak ještě plakát, ale to bylo také za deset minut hotové," byla ráda Máša.

Selfie si samozřejmě dělá, fotí i přírodu nebo zajímavá místa, na nichž se ocitne. Jako například teď v Novém Městě nad Metují, kde byla s filmem Fotograf hostem na festivalu Hrnec smíchu.

Zajímalo nás, zda ji oslovila Saudkova bývalá partnerka Sára Saudková, když hrála postavu, která jí byla inspirovaná. Prý neoslovila, a to žádným způsobem. Ani aby jí stála modelem, ani aby rozebrala, co ve filmu hrála. "Ostatně to, zda je to její pravdivý příběh, já nemohu posoudit. To musí vědět ona, zda to tak bylo, anebo ne," řekla nám Málková.

A jak se jí taková postava vůbec hrála? Když jako fotografova partnerka byla konfrontována se spoustou dalších žen v jeho životě, navíc v intimních situacích. "Já už bych tam na jejím místě nebyla. To nejde. Každý máme jiná měřítka a jiné mantinely. Ona to nechala zajít takhle a myslela si, že to zvládne. To samozřejmě mluvím za postavu. Já bych v takovém vztahu nemohla být nikdy," řekla rezolutně.

Svěřila i to, co ve vztazích vadí jí. "Asi nejhorší je, když mi někdo bere svobodu a nerespektuje mne. Snaží se vás předělat k obrazu svému, abyste vyhovovala. Člověk by měl v partnerském vztahu tolerovat to, že vedle sebe rostete, že to nebude stejný člověk, kterého jste potkali ze začátku. Vyvíjíte se a vaše cesty se mohou rozdělit. Podle mne je hezké, že vedle sebe po pár letech nemám toho, koho jsem potkala," uzavřela Málková, která je tři roky zadaná. 

Saša Šeflová, Super.cz

Jediná bez podprsenky: I téhle herečce vyfoukla cenu Alena Mihulová. Zato byla nejvíc sexy

6. března 2016 18:42

Mezi herečkami, jimž cenu včera vyfoukla Alena Mihulová, byla i půvabná brunetka Máša Málková. Tu akademici nominovali za hlavní ženskou roli v kontroverzním filmu Fotograf. Předávání cen Český lev skoro nestihla, měla premiéru v divadle. Ale při výběru šatů si dala záležet. Okamžitě totiž upoutala pozornost sexy modelem, pod který si nevzala podprsenku.

„Svlékla jsem kostým, oblékla jsem tohle a jsem tady. Jsem zvyklá, protože se převlékám asi dvanáctkrát za den. V divadle už to tak chodí," smála se Máša, která vítězce Mihulové cenu ze srdce přála.

„Paní Mihulové jsem fandila. Film Domácí péče je skvělý a její výkon super. Rozhodně se necítím nějak zhrzená," řekla Super.cz.

Od filmu Fotograf se zatím Máša v žádném dalším filmu neobjevila. „Zatím ne, ale snad si mě zase někdo všimne. Zatím vás můžu pozvat aspoň na skvělou francouzskou hru Kondomedie do divadla v Rytířské," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář