Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marie Kružíková

Marie Kružíková,*23.9.1993 - herečka

Seznamte se s novou hvězdou českého filmu: Nádherná blondýnka s vizáží dívky z plakátu ukázala své půvaby v maličkých šortkách

13. dubna 2014 12:55

Nová hvězda českého filmu, herečka Marie Kružíková, zatím není příliš známá, ale jistě o ní ještě hodně uslyšíme. Je to totiž neuvěřitelně půvabná blondýnka, a navíc s dokonalou postavou. Objevila se v dlouho očekávaném filmu Vejška.

Na charitativní módní přehlídce si vyzkoušela roli modelky. S jejími půvaby to jistě nebylo naposledy. "Bylo to hrozně příjemné. Užila jsem si to, učesali mě, nalíčili... Brala jsem to z legrace, ale myslím si, že vrcholový modeling je určitě dřina. Vůbec to holkám nezávidím," řekla Super.cz Kružíková.

A kde se půvabná herečka vzala? "První příležitost jsem dostala ve filmu Čertova nevěsta, nyní se dokončuje film Šťastná. Hraju tam mršku a ty se hrají vždycky hezky," upřesňuje Marie, která je zadaná a užívá si to.

"Jsem zakoukaná a zamilovaná. Je to jarní, čerstvé. Je to hezké. Nerada bych o tom mluvila, aby se to kouzlo nevytratilo," dodala. 

 
 
 
 
 
 
 
Marie Kružíková vsadila na detail na štíhlých stehnech.

Marie Kružíková vsadila na detail na štíhlých stehnech. Foto: Super.cz/ Hermína

Dvacetiletá vycházející hvězda českého filmu na to jde správně: Na tahle stehna jen tak nezapomenete

3. května 2014 17:59

Má velké pronikavé oči, široký úsměv, milou tvář lemovanou dlouhými blond vlasy a štíhlou postavu. Za sebou má mnoho studentských filmů, první velkou roli mimo ně jí svěřil režisér Tomáš Vorel ve Vejšce.

O Marii Kružíkové (20) slýcháme čím dál častěji. Vedle výše zmíněného filmu naposledy třeba ve spojitosti s charitativní módní přehlídkou, která se konala v Divadle Bez zábradlí a organizovaly ji herečka Nikol Kouklová a její 'skorotchyně' Hanka Heřmánková (51).

Včera se do Divadla Bez zábradlí podívala znovu, tentokrát nepřišla předvádět, ale dorazila na premiéru hry Kvartet o čtyřech vysloužilých operních pěvcích, jež ztvárnili Veronika Freimanová (58), Jana Švandová (66), Rudolf Hrušínský a Zdeněk Žák.

Marie dorazila v poslední době tolik oblíbených punčochách se vzorem podvazků. V kombinaci s krátkými šaty šlo o hodně povedený styling, co říkáte? 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář