Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucie Černíková

14. 7. 2014

Lucie Černíková,*19.12.1981 - herečka, zpěvačka

 

Lucie Černíková studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka - obor zpěv u profesorky Walterové. Její první rolí byla Kráska v muzikálu "Kráska a zvíře". Již pátou sezónu hraje v divadle Semafor ("Pokušení svatého Antonína", "To nám to pěkně začíná", "80 svíček na ztraceným dortu", "Nikoho nezabije", "Jako když tiskne"). V Hudebním divadle Karlín debutovala jako Líza Trappová v muzikálu "Za zvuků hudby". V současné době zde ztvárňuje hlavní roli Maríi v muzikálu "West Side Story". Další významnou rolí je pro ni Cosette v muzikálu "Les Misérables - Bídníci" uváděném v GOJA Music Hall.

V divadle Skelet Pavla Trávníčka hostuje v hudební komedii "Zasněžená romance". Natočila televizní pohádky "Peklem s čertem", "Silák a strašidla" a televizní film "Společník". Je stálým hostem zábavných televizních pořadů Vladimíra Hrona "Jsou hvězdy, které nehasnou" a "Hvězdy letí do století". Vyzkoušela si i práci v dabingu. Několik let koncertovala s Jakubem Smolíkem a jeho kapelou. Slyšet ji můžeme na CD Vladimíra Hrona "Dueta" či Jakuba Smolíka "Dopisy lásky - Zlatá edice".

Dále hrála: Peklem s čertem, Ordinace v růžové zahradě (Doru spolupracovnici Lucie Hruškové), Posledni sezona, Suva z nudli.

Autor: adik18, praziv, petrnovak

zdroj Osobnosti,cz

14. července 2014 • 12:00

Hvězda Ordinace porodila! Má holčičku Sofinku

Vpravo Lucie jako Dorka v Ordinaci, vlevo na tři dny starém snímku s těhotenstkým bříškem.
Vpravo Lucie jako Dorka v Ordinaci, vlevo na tři dny starém snímku s těhotenstkým bříškem. (Facebook, TV Nova, koláž Ahaonline.cz)
 
 
 

 

 

Není to ani dva roky, co se usměvavá herečka Lucie Černíčková vdala za hudebníka Lukáše Pavlíka a jejich rodinka se dnes rozrostla!

Herečka, která zářila také jako barmanka Dorka v Ordinaci v růžové zahradě, totiž v pondělí přesně ve 12:28 porodila u Apolináře.

Holčička dostala jméno Sofinka a obrovskou radost z ní má nejen maminka, ale také tatínek Lukáš Pavlík. A ještě nezbytné porodní míry: váha 3,22 kg, výška 50 cm.

 

Hudebně nadaná herečka si tak brzy zazpívá i ukolébavky, místo muzikálových a swingových melodií, které ji dosud živí.

 

 

Autor:ph

zdroj Aha,cz

Sama vypadá jako holčička, ve skutečnosti už je maminkou.

Sama vypadá jako holčička, ve skutečnosti už je maminkou.Michaela Feuereislová

Vypadá na 20, ale doma má téměř tříletou dceru. Někdejší hvězda Ordinace o sobě dává znovu vědět

14. května 2017 16:33

V minulosti jste ji pravidelně vídali na televizní obrazovce, pak se nad ní nějakou dobu zavřela voda mediálního rybníčku. Hvězda Ordinace v růžové zahradě Lucie Černíková se zhostila nejdůležitější životní role maminky a přivedla na svět dceru Sofii, která v létě oslaví třetí narozeniny.

 

Pravdou ale je, že se z šoubyznysu zcela nevypařila. „Vystupuju kontinuálně v divadle Semafor,” říká herečka, která se nově vrací na velkou divadelní scénu a v muzikálu Janka Ledeckého Iago se zhostí hlavní role Desdemony.

„Je náročné sladit čas. Člověk musí vše dobře naplánovat a načasovat, aby vše klaplo. Na druhou stranu vnímám divadlo jako příjemný oddych od mateřství, které může být taky velmi náročné,” směje se Lucie a jedním dechem dodává: „Mě moje povolání baví, takže si tolik náročnost nepřipouštím.”

Pokud jste fanoušky Lucie Černíkové, zapište si do diáře termín 21. září. To totiž v Divadle Hybernia dojde k premiéře zmíněného muzikálu Iago. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 

 

Lucie ČerníkováSuper.cz

Půvabná zpěvačka a hvězda Semaforu poprvé vzala do společnosti tříletou dceru. Je to její kopie!

30. května 2017 9:12

Zpěvačka a herečka Lucie Černíková poprvé ve společnosti ukázala svoji téměř tříletou dceru Sofinku. Nenechaly si ujít módní přehlídku dětského oblečení, které navrhla modelka a zpěvačka Jitka Boho.

 

Mezi modelkami se objevily děti známých osobností, Sofinka zasedla jen v publiku. "Už to máme domluvené na další přehlídku, dneska jsme to byly očíhnout, Sofince se to líbilo, říkala, že příště už půjde," usmívá se Lucie.

"Je to poprvé, co je na nějaké takové akci, už navštívila pár mých koncertů a zvládla to docela dobře," upřesnila. Dcera je jí neuvěřitelně podobná a prý zdědila i hudební geny. "Zpívá, tančí, bubnuje do všeho. A do rytmu," prozrazuje.

S manželem se už baví o druhém dítěti, ale na pořadu dne to prý není. "Sofince budou tři roky, zatím nám to takhle vyhovuje. O druhém dítěti se bavíme, ale necháme to osudu," dodala Černíková. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář