Jdi na obsah Jdi na menu
 


Libuše Vojtková

Libuše Vojtková,*26.11.1980 - tanečnice

 

Libuše Haraštová-Hůlková-Vojtková se narodila dne 26. listopadu 1980 ve Žďáru nad Sázavou.

Její otec už od školky chtěl, aby hrála ping-pong, který nesnášela, její maminka ji však podržela co se tance týče a udělala dobře. Ve 14 letech odešla z domova do Prahy na internát a vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor moderní tanec.

První taneční roli dostala ve filmu Rebelové, později vystupovala v nejrůznějších muzikálech (Golem, Tři mušketýři, Kleopatra, Drákula, Hrabě Monte Christo, Angelika, ...), je stálou členkou ve skupině zpěvačky Moniky Absolonové.

V roce 2003 se provdala za zpěváka Dana Hůlku, ale po necelém roce se rozvedli. Pár měsíců poté se zamilovala do Josefa Vojtka, zpěváka skupiny Kabát, který kvůli ní odešel od herečky Sabiny Laurinové, s níž má dceru Valentýnu. Po dvou letech (5. srpna 2006) se vzali, 26. srpna 2007 se jim narodil syn Matyáš. Manželství bohužel nevydrželo, 20. října 2008 bylo oficiálně ukončeno rozvodem.

Libuše ve volném čase chodí na procházky s dogou nebo stojí u plotny.

Autor:ivka, guigne

zdroj osobnosti,cz

Libuška Vojtková a Zdeněk Rohlíček se těší na dítě.

Libuška Vojtková a Zdeněk Rohlíček se těší na dítě. Michaela Feuereislová

Konečně se dočkala: Libuška Vojtková je těhotná. Čeká dítě se synem ‚Popelky‘ Hruškové

3. března 2017 19:23

Tanečnice Libuška Vojtková, bývalá manželka Dana Hůlky a Pepy Vojtka, je v radostném očekávání. Na miminko se těší s partnerem Zdeňkem Rohlíčkem. „Ano, čekáme dítě. Jsem ve čtvrtém měsíci a jsme moc šťastní,“ potvrdila Vojtková Super.cz.

O radostnou novinu se podělila na oslavě 80. narozenin Jana Přeučila a zároveň pětašedesátin jeho partnerky Evy Hruškové, Libuščiny budoucí tchyně.

Už v polovině minulého roku se Vojtková svěřila, že s partnerem plánují rozšířit rodinu. „Dítě si přejeme, je to na pořadu dne,“ řekla tehdy Super.cz.

Z manželství s Pepou Vojtkem má syna Matyáše, který už se sourozence nemůže dočkat. Vždyť už před rokem říkal: „Chtěl bych brášku a pak ještě možná i ségru.“ Zda to bude kluk, nebo holčička, se ale ještě neví. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář