Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lenka Loubalová

Lenka Loubalová,*                              herečka

Je rozená Kozorožka. Často se jí ve snu zdá, že je postavena před úkol, který nejde splnit. Svého vysněného diváka by specifikovala asi takto: je vnímavý a je vzhůru. Za svůj největší úspěch považuje děti a vnoučata. Nemá pochyb o tom, že nejkrásnější věcí na světě je láska.

Na svém nejlepším příteli si Lenka cení toho, že ji má rád. Sláva je podle ní ošemetná věc, která mnohé může dokonce zničit. Z ročních období dává přednost podzimu a jaru, které vnímá jako předzvěst léta. Jejími oblíbenými barvami jsou bílá a béžová. Nejmilejším zvířetem je kočka.

 

V televizi Lenku nejvíce zajímají detektivky, dokumenty a politika. Sama ráda hraje ze všeho nejvíc Lízu v Dámské šatně. Do budoucna si však umí představit, že by hrála v podstatě cokoli a že je otevřená lecčemu. Největší požitek má z moře, lesa, sbírání hub a spánku. Odpočívá ráda.

 

Lenka věří na osud a trošku se za to stydí. Umí se radovat a bohužel i trápit, a jak sama říká, snad i vařit. Neumí být diplomatkou. Píše ráda a dokonce umí i mailovat. Hraje si ráda, obzvláště scrabble a různé počítačové hry s vnoučaty.

 

Nechápe mnoho.

Neví, jak dlouho to ještě půjde.

Chce hodně věcí, které ji činí pošetilou. Především však chce být soběstačná.

Věří, že navzdory různým protivenstvím, se dobré věci nakonec prosadí, a že mnohé zapeklité problémy nakonec dopadnou lépe, než jsme čekali.

 

zdroj Klicperovo divadlo Hradec Králové

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář