Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kristýna Kociánová

Kristýna Kociánová,*11.3.1985 - herečka

 

Kristýna Kociánová pochází ze severní Moravy z Kopřivnice, kde se narodila 11. března 1985 ve znamení Ryby s ascendentem v Raku.

Má moc ráda přírodu a hory, často lyžuje a hodně času tráví na horách – ať už pěšky, na kole či na běžkách. Ráda vaří a jezdí v autě.

Vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě obor hudebně dramatický pod vedením Marie Logojdové. Po škole nastoupila na roční stipendium do Divadla Petra Bezruče v Ostravě. Od roku 2005 je v angažmá v Klicperově divadle v Hradci Králové. Ještě na škole hrála v televizním filmu Trosečníci režiséra Tomáše Krejčího, kde se potkala mimo jiné s panem Třískou. V současné době ji můžeme vidět na Nově v seriálu Ordinace v růžové zahradě jako sestřičku Mirku.

zdroj Osobnosti,cz

Kristýna Kociánová ve svých seriálových začátcích a nyní

Kristýna Kociánová ve svých seriálových začátcích a nyní Foto: Super.cz/ Archiv TV Nova

Z baculky je sexy kočka! Blonďatá sestřička z Ordinace se zmenšila a vypadá báječně

16. května 2014 20:55

Když herečka Kristýna Kociánová (29) nastupovala do Ordinace v růžové zahradě, kde hraje sestřičku Mirku Grigovou, byla to roztomilá boubelatá blondýnka. Když se na ni podíváme dnes, rozdíl je do očí bijící.

Za těch pár let, co se v seriálu objevuje, dala Kristýna dolů pěkných pár kil. Ani na televizních obrazovkách nepůsobí oplácaně, a to už je co říct, kamera totiž, jak známo, hodně přidává. Místo toho se teď diváci koukají na půvabnou blondýnku.

Kociánová je absolventkou Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a ve výčtu profesních zkušeností bychom kromě nováckého seriálu mohli najít působení v ostravském Divadle Petra Bezruče (roční stáž) či v královehradeckém Klicperově divadle (angažmá). 

Jana Hofmanová, Super.cz

Kristýna Kociánová

Kristýna Kociánová Foto: Archiv TV Nova

Poznáte ji bez brýlí vůbec? Takhle vypadá dřív oplácaná hvězda Ordinace, když sundá obroučky

25. května 2014 11:05

Na obrazovce ji vídáme s výraznými obroučkami brýlí, bez kterých si ji divák Ordinace v růžové zahradě snad ani neumí představit. Teď se nám herečka Kristýna Kociánová, nebo, chcete-li, sestřička Mirka Grigová ukázala bez nich.

A nutno podotknout, že změna je to vcelku radikální, na první pohled byste ji možná ani nepoznali. Snímek je z maskérny před natáčením.

Brýle ke Kristýně (i Mirce) patří, ani bez nich ale nevypadá vůbec zle, co říkáte? 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

 

Je narozena jako Ryba, přesto ani náhodou není leklá.

Kdysi se jí hodně zdávalo, že umí létat. Teď trochu lituje, že už tento sen nemívá tak často. Za svůj největší úspěch považuje to, že je, kde je.

 

Nejkrásnější věcí na světě je pro ni krásný den. Její vysněný divák - je. Na nejlepším příteli oceňuje to, že je jím za všech okolností - že zůstává. Sláva je podle ní pomíjivá, krásná a nebezpečná. Roční období má ráda všechny, ale jen pokud svítí sluníčko. Jejími barvami jsou fialová, růžová a všechny pastelové.

 

Kristýna věří na osud rozhodně. Největší požitek má z přírody, dobrého jídla a vaření. Umí plno věcí. Ale taky dost věcí neumí. Píše VÁM YESTERDAY! Hraje si moc ráda. Odpočívá taky ráda, někdy aktivně a někdy zcela pasivně. Nechápe, že občas něco vůbec nechápe. Chodí ráda na procházky. A neví si rady s některými otázkami.

 

Kristýna by chtěla, aby byli všichni lidé šťastní a zároveň v závorce dodává: „chci toho moc?“ Zároveň věří, že vše je tak, jak má být a že všechno zlé je k něčemu dobré.

 

zdroj Klicperovo divadlo HK,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář