Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kristina Kloubková

Kristina Kloubková,*23.12.1976 - herečka, tanečnice, moderátorka

 

Kristina Kloubková se narodila r. 1976.Vystudovala v Praze konzervatoř-obor baletní tanec.Po konzervatoří nastoupila do taneční skupiny UNO.Mohli jsme ji vidět v muzikálu Kleopatra, který se vrátil do divadla Brodway, Kristina tam opět tančí hada a ptáka.Tři mušketýři,West Sude Story,radúz a Mahulena,Angelika...Podílela se choreografii k filmu Rebelové. Zahrála si i v několika filmech Milenci a Vrazi, Poslední sezóna ,Kristina tam opět ztvárnila dívku užívající si života.Moderovala Bailando tančím pro tebe s Daliborem Gondíkem.Sedm let žila se zpěvákem Romanem Vojtkem (West Side Story..). nyní Kristina žije už dva roky s Alanem Bastienem (Kleopatra,Exkaribl, Tři mušketýři...)

Autor: ivka

zdroj Osobnosti,cz

13. září 2014 • 05:00

Tak to je konec: Kloubková se vrací do divadla!

Kristina v kostýmu bohyně Isis z muzikálu Kleopatra
Kristina v kostýmu bohyně Isis z muzikálu Kleopatra (Foto Aha! – Pavel Machan)
 
 

„Opět budu na prknech, co znamenají svět,“ chlubila se Kloubková na kostýmové zkoušce muzikálu Kleopatra v Divadle Broadway, kde bude hrát bohyni Isis. Otázka ovšem je, kdy se Borhyová rozhodne natrvalo do Televizních novin vrátit.
„To nikdo zatím nevíme. Sama vůbec netuším, co budu pak dělat, ale stoprocentně zůstanu jako moderátorka na Nově,“ řekla deníku Aha! Kristina. „Alternuji se s Lindou Finkovou. Vždycky se nějak domluvíme,“ dodává.

 

 

Autor:  kl

zdroj Aha,cz

 

 

 

  21. srpna 2014 • 12:00

Moderátorka Kristina Kloubková: Netušila jsem, že mám padáka!

Zpráva, že se Lucie  vrací do práce o dva měsíce dřív, Kristinu zaskočila.
Zpráva, že se Lucie vrací do práce o dva měsíce dřív, Kristinu zaskočila. (Foto Aha! – Karel Kopáč, archiv TV Nova )
 

Musí si připadat jako záplata nebo páté kolo u vozu! TV Nova chystá předčasný návrat Lucie Borhyové (36) na obrazovku, ale její náhradnici Kristině Kloubkové (37) to nikdo neřekl. Televize s ní jedná jako s horkým bramborem, který přehazuje z místa na místo.

Borhyová se tři měsíce po porodu dcery Lindy vrací v půlce září do práce. „To jsou věci, o kterých vůbec nic nevím,“ okomentovala Kloubková předčasný návrat Lucie Borhyové, který TV Nova ještě oficiálně nepotvrdila. „Informaci o návratu Lucie Borhyové zatím nemůžeme potvrdit, ani vyvrátit,“ řekla Aha! PR manažerka televize Alžběta Cimová.

Červnové nadšení
„Jsem velmi potěšena, že budu zastupovat Lucku. Je to pro mě splnění snu a obrovská výzva. Beru to velice zodpovědně a pevně věřím, že budu nejen pro diváky, ale hlavně pro Reye dobrou partnerkou, o kterou se bude moci opřít,“ prohlásila Kloubková nadšeně před 22. červnem, kdy usedla na moderátorskou židli po boku Korantenga (40).

Autor:  zej

zdroj Aha,cz

23. září 2014 • 13:16

A je to tady! Kloubkové s Korantengem na Nově odzvonilo…

Líbila se vám moderátorská dvojice Kristina Kloubková - Rey Koranteng? Máte smůlu...
Líbila se vám moderátorská dvojice Kristina Kloubková - Rey Koranteng? Máte smůlu... (TV Nova, koláž Ahaonline.cz)
 

Dlouho předlouho se o tom mluvilo, ale až teď to přišlo. Do nejsledovanější zpravodajské relace v českém televizním rybníčku se vrací Lucie Borhyová. Co to znamená? Konec dvojice Kloubková-Koranteng! A to přesto, že si je lidé tak oblíbili…

Lucii s Reyem diváci znovu uvidí už v pondělí 29. září a podle informací z televize budeme Lucii po krátké mateřské dovolené vídat s jejím tradičním kolegou od pondělí do pátku.

A my jen doufáme, že sympatická Kristina své místo v hlavní zpravodajské relaci najde také…

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

 

Kloubková odchází z Televizních novin s pláčem, ale..: Chce mít vlastní pořad!

Ambiciózní Kristina Kloubková chce mít v televizi vlastní pořad.
25. září 2014 ● 20:27

Po tříměsíční mateřské dovolené se v pondělí vrací na obrazovky Lucie Borhyová (36), a tak svůj záskok Kristinu Kloubkovou (37) z Televizních novin vyšoupne. Té se odchází těžko, za to s větší ambicí. Chce mít svůj vlastní pořad.

 
 

Nejprve Kristina Kloubková moderovala odpolední zprávy, poté co se Lucii Borhyové narodila dcera Linda, vystřídala ji na postu moderátorky hlavních večerních zpráv vedle Reye Korantenga. K tomu sem tam odmoderovala pár nováckých pořadů, ale to ambiciózní Kloubkové nestačí.

I když mě Lucie ve zprávách střídá, z televize neodcházím. Zatím uvažujeme jen teoreticky, ale chtěla bych mít vlastní pořad a na obrazovkách zůstat. V jaké formě to bude, to teprve uvidíme," svěřila se tajemná moderátorka.

A není vyloučeno, že by nebyla úspěšná. Jen pár dní poté, co se začala pravidelně objevovat vedle Korantenga, si ji diváci ihned oblíbili. Některé výsledky anket dokonce poukázaly na to, že je divákům Kloubková sympatičtější než stávající hvězda Novy Lucie Borhyová.

 
 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Kloubková zadržovala ve vysílání slzy, končí kvůli Borhyové!

26. září 2014 ● 20:46

Zadržovala slzy, seč jí síly stačily. A i když se televizní moderátorka Kristina Kloubková při svém posledním moderování Televizních novin na Nově nerozplakala, smutek na ní byl znát. Útěchou jí byla kytice na rozloučenou od kolegy Reye Korantenga.

 

Kloubková končí jako moderátorka Televizních novinách kvůli Lucii Borhyové. Ta se už v pondělí 29. září vrací po mateřské dovolené ke svému původnímu pracovnímu partnerovi Reyovi.

Ten se dnes s Kloubkovou rozloučil s grácií. "Já jsem ti chtěl za ty tři měsíce, co jsi mi byla oporou, poděkovat. A jak tak koukám, tak jsem se dnes tou kyticí trefil i k barvě šatů,“ prohlásil Rey ve vysílání a věnoval jí kytici.

 

„Reyi, byl jsi skvělý kolega. Lucce přeji šťastný návrat,“ prohlásila Kristina smutným hlasem. Je vidět, že ji odchod ze zpravodajství mrzí. V televizi ale nadále zůstává.

„Z televize neodcházím. Zatím uvažujeme jen teoreticky, ale chtěla bych mít vlastní pořad a na obrazovkách zůstat,“ řekla moderátorka Blesk.cz před časem.

 
 
 
Autor: shp
zdroj Blesk,cz

  2. října 2014 • 05:00

Diváci si ji vydupali: Kloubková se vrací do Televizních novin!

Kristina Kloubková se brzy vrátí na obrazovku.
Kristina Kloubková se brzy vrátí na obrazovku. (TV Nova)
 
Byla v hlavní zpravodajské relaci s Reyem Korantengem (40) jen tři měsíce a už si dokázala televizní diváky získat. Kristině Kloubkové (37) lidé zkrátka věří. Její výraz, mimika, intonace, to vše se prostě líbí. Dokonce tolik, že řada diváků nesla nelibě, když se po třech měsících mateřské dovolené vrátila za pultík Lucie Borhyová (36) a Kristina se musela poroučet. I když ne tak docela…

 

Jak se teď totiž ukázalo, televize vyslyšela hlas lidu a Kloubkovou vrací na obrazovku, byť to stejně podle všeho měla v dlouhodobém plánu. Jak jsme totiž na stránkách Ahaonline.cz informovali už v červnu, počítalo se s tím, že Kristina po návratu Lucie vytvoří novou dvojici se stávajícím sporťákem Martinem Pouvou. A přesně to se podle všeho právě teď stalo.

Podle nejnovějších informací ze zákulisí zpravodajství na Nově se Kristina s Martinem objeví na obrazovce už za pár dnů a fakticky tak vytvoří dosud chybějící třetí zprávařskou dvojici, která doplní tandemy Lucie BorhyováRey Koranteng a Renáta Czadernová – Petr Suchoň. Po odchodu Markéty Fialové by tak Televizní noviny měly mít tři týmy, které by se pravidelně střídaly.

Jak se zdá, podařil se televizi velmi dobrý tah. Kristina si během léta získala srdce diváků a Martin Pouva, který bude v hlavní zpravodajské relaci nováčkem, se bude moci o popularitu své kolegyně svým způsobem opřít.

Jedinou hádankou ve složité zprávařské situaci Novy zůstává, proč už během léta nevznikla dvojice Petra Svoboda a Martin Pouva, jak se podle našeho zdroje původně plánovalo. Pouva by tím pádem měl průpravu a nešel by teď do hlavních zpráv z pozici nováčka. Teď se bude muset s novou pozicí pořádně poprat…

Autor:  ph, zej

zdroj Aha,cz

 

 

Kloubková: Denně s Pouvou! Ostrý start o volební sobotě

5. října 2014 ● 07:59

Věci se daly rychle do pohybu! Náhradnice za Lucii Borhyovou (36) Kristina Kloubková (37), která se vrací do Televizních novin, už intenzivně zkouší s novým kolegou Martinem Pouvou (50)!

„Trénují spolu intenzivně každý den, aby se co nejdříve sladili,“ prozradil informaci Blesku zdroj. Nikdo nechce nic podcenit. Premiéra nové dvojice je za dveřmi, a tak je každá minuta zkoušení dobrá. „Vždyť spolu mají jít na obraz už příští sobotu!“ prozradil zdroj zatím neoficiální datum velké premiéry. A to už budou muset být v top formě – celé Česko přece bude vyhlížet výsledky voleb!

Kristina si tak může připadat, jako by se vrátila v čase. Než odešla před třemi měsíci Borhyová na mateřskou, trénovala s Reyem Korantengem (40). Přestože je moderátor zkušený matador, taky se nesehráli hned. „Ještě to není jako s Lucií, chce to čas...,“ svěřil Blesku po několika společných relacích Rey.

Moderování s Pouvou je ale pro Kristinu náročnější. Zatímco s Reyem si byla jistá, že se může o zkušeného kolegu kdykoliv opřít, v nové dvojici se sporťákem Pouvou je ona ta zkušenější, a tudíž tahounem celé dvojice.

 
 
 
 
 
Autor: lmk, Hana Zejdová
zdroj Blesk,cz

25. října 2014 • 05:00

Kloubková se na obrazovce směje, ale v duši má smutek: Její muž je nezvěstný!

Kristina Kloubková si na moderování s Martinem zatím zvyká.
Kristina Kloubková si na moderování s Martinem zatím zvyká. (Foto Aha! – Petr Novotný, Martin Polák, archiv Kristiny Kloubkové, ara)
 
 

 

 

S bývalým manželem Alanem Bastienem jste se seznámila díky muzikálům. Máte teď přátelské vztahy?
„No, já moc neumím lhát. On se nějak ztratil a prostě není.“

Jak dlouho o něm nemáte žádné zprávy?
„Normálně jsme spolu komunikovali a stýkali se. Ale od loňských Vánoc vůbec nevím, kde je mu konec.“

Nebojíte se o něj?
„Doufám, že jen se mnou nechce mluvit...“

Napadlo vás někdy, že se dáte na dráhu moderátorky?
„To vůbec. Nikdy mě nenapadlo, že budu moderátorka. Nedávno jsem říkala, že kdyby mi někdo před osmi lety řekl, že se budu živit hlasem, tak se mu budu jenom smát. Tanečníci se totiž stydí mluvit. Ale pak mě to lákalo skrze pár hereckých příležitostí. Natočila jsem několik seriálů i celovečerní film a něco v mém životě tak zajímavě plyne, že mě to doneslo až k tomu moderování.“

„Měli jsme zatím dvě vysílání. Znali jsme se z chodby. Martin byl sporťák a já jsem pro něj byla nějaká Kristina Kloubková, a to bylo tak všechno. Poprvé jsme spolu byli na kávě, až když jsme začali zkoušet. Martin je velmi veselý a zábavný člověk. Neustále vypráví vtipy, svoje historky, odříkává mi celý hry a já vůbec nevím, kde to bere. Je to zajímavý a milý člověk.“

Jak se vám moderuje s ním a s Reyem Korantengem, se kterým jste pracovala tři měsíce během mateřské dovolené Lucie Borhyové?
„Moc to zatím nemohu srovnávat. Rey je skvělý chlap, parťák a kolega stejně jako Martin. Ale je tam prostě hrozně dlouho. Je to profesionál. Když se něco stalo, zachoval se tak, že to lidi ani nepoznali. Vždycky ví, co má dělat.“

 Dívají se na vás doma pravidelně? A podporují vás?
„Když jsem moderovala zprávy s Reyem, byla jsem hodně na obrazovce. Partner říkal, že si Jasmínka vždycky o půl osmé, když začala znělka, sedla na sedačku a začala se poctivě na maminku koukat. Oba se dívají a drží mi palce. A pak mám maminku, která je můj celoživotní kritik. Ta mi vždycky po zprávách zavolá a řekne: Hele, bylo to moc hezký, ale...Miluju to její ALE. Je to taková moje zpětná vazba.“

Jak maminka funguje v roli babičky?
„Je úžasná. I když začátek byl těžký. Když byla Jasmínka miminko, tak se bála, ale od roku, když už chodí a komunikuje, tak je perfektní babička. Jasmínka jí už i telefonuje, že chce babičku doma a chce si s ní hrát. A to zatím moc nemluví.“
 Chodí už dcerka do školky, když jste nastoupila do práce?
„Už dva měsíce! Chodí jenom třikrát týdně, protože je malinká. Hrozně jsem to obrečela. Ona taky, ale jen poprvé, to mi ji trhaly řvoucí z náručí. Učitelky mě ale uklidňovaly, že je to normální. A opravdu, po dvou týdnech mi zamávala, řekla čau a šla tam sama.“

„Přišla mi fotka ze školky, jak zavazuje klukovi botu. Tak říkám, takhle holka teda ne! A má tam velkou kamarádku, Viktorku, která taky moc nemluví. Takže jsou taková dobrá dvojka. Spolu si mlčky hrají, mlčky jedí a mlčky usínají.“

A neplánujete dceři pořídit dalšího sourozence?
„Já bych chtěla, ale partner už nechce. Je to těžký. Vzhledem k našim věkům. Máme totiž kolem sebe pár lidí, u nichž to nebylo nejlepší a miminka nejsou úplně v pořádku. Tak tomu spíš necháváme volný průběh, ale Jasmínka bude bohužel asi jedináček. I když se říká: Nikdy neříkej nikdy...“

Co byste vám s Martinem popřála?
„Bylo by fajn, kdybych já teď byla takovou oporou pro Martina, stejně jako byl pro mě Rey, protože pro něj je to celé úplně nové. Potřebujeme čas se sehrát. Rey s Luckou jsou dvojka a já  bych byla ráda, kdyby se nám to povedlo s Martinem.“

 

zdroj Aha,cz

 

 

Pěkně si ji hýčkají! Kloubková promluvila o výhodách Lucky Borhyové na Nově

9. listopadu 2014 5:55

Moderátorka zpráv na Nově Kristina Kloubková je maminkou dvouleté dcery Jasmínky a už je naplno v pracovním procesu. Zatímco Lucie Borhyová (36) má kvůli maličké dceři Lindě v práci volnější režim, Kristina žádné úlevy nemá.

 
"Já lepší režim nemám, mám už docela velikou slečnu, Jasmínce je dva a čtvrt roku. Chodím do práce jako všichni ostatní, ale jsem ráda, že Lucka má úlevy, protože má holčičku ještě maličkou. Není v tom žádná zášť, já jí to moc přeju," řekla Super.cz Kristina na premiéře nového filmu Interstellar, kam vyrazila s přítelem Karlem.

Když ona měla dceru Jasmínku malou, žádné úlevy neměla. Do půl roku po mateřské musela být zpět v práci, jinak by o ni přišla. Zachraňovala ji rodina, babičky a partner Karel.

"Je pravda, že já volnější režim neměla vůbec. Je to tím, že je teď v televizi jiné vedení, tak je úplně jiná situace," dodala Kloubková.

Práci a rodičovství si užívá. "Jsem teď zrovna v období nemocí a chřipek, každá máma ví, jak to je hrozně těžký, dítě v noci nespí a chrchlá. Daří se mi ale dobře, jsem šťastná, spokojená. Je to hezké období. S Martinem Pouvou se stále sžíváme, to bude chvíli trvat. Ale doba hájení je snad tři měsíce, tak snad diváci budou ještě tolerantní," dodala Kloubková. 

 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Na Nově stojí ve stínu Lucie Borhyové, ale i ona umí být za femme fatale

11. prosince 2014 18:50

O Kristině Kloubkové slýcháme - i díky moderování hlavní zpravodajské relace televize Nova - čím dál častěji. Na obrazovkách ji vídáme ve slušivých modelech, které ale většinou potlačují svůdnost či jakoukoli dráždivost, což je v případě této profese samozřejmě v naprostém pořádku. Divák nemá slintat nad moderátorkou, ale vnímat informace, které mu sděluje. Na fotkách, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii tak najdete zcela novou Kristinu, než jste doposud znali. I ji samotnou výsledek překvapil.

 
 
 

Kloubková se stala tváří kolekce návrhářky Petry Pilařové, která nese název Femme fatale. A Kristina tomuto názvu nezůstala nic dlužna.

„Na focení kolekce Femme fatale jsem se velmi těšila a zároveň jsem se i trošku bála. Přece jen být poprvé tváří kolekce, a ještě s tímto názvem, mi přišlo zavazující. Výsledek mě pak neskutečně potěšil. Téměř jsem nevěřila svým očím. Petřiny modely jsou pro mě nesmírně ženské a cítila jsem se v nich fantasticky. Po dlouhé době jsem se opět cítila jako femme fatale,“ libovala si.

Spolupráce obou dam vznikla úplnou náhodou. Návrhářka se s moderátorkou potkala na jedné akci, kde se právě tato kolekce prezentovala, padly si do noty a nápad na spolupráci pak už byl jen otázkou minut. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

Vánoce Kristiny Kloubkové: Ukázala rodinu u stromečku!

 
Kloubková zveřejnila vánoční fotografii své spokojené rodinky.
 
Novácká moderátorka zpráv Kristina Kloubková (38) zveřejnila na sociální síti krásné vánoční přání. Vyfocena je na něm s partnerem Karlem (38) a dcerou Jasmínkou (2).

 

 
r
 
 
 
 
 

Šťastná rodinka se na Štědrý den vyfotila před vánočním stromečkem a svůj snímek si vystavila na sociální síť. Vánoční dobrá nálada z nich jen srší.

Ke společné fotce Kloubková připsala vzkaz: "Děkuju za všechna přání, udělali jste mi velkou radost!" Připojila také vlastní přání: "A též vám přejeme klidné, n ádherné svátky! Hlavně v klidu:-))!!!"

Kristina Kloubková je se svým partnerem Karlem Moravcem již od roku 2010, předtím byli 13 let přátelé. Oba jsou bývalí tanečníci a v minulosti se jim nevyvedla manželství. Kristině to nevyšlo s muzikálovým hercem a zpěvákem Alanem Bastienem, se kterým byli svoji dva roky.

 

Autor: Facebook, archiv Blesku
Autor: haj
zdroj Blesk,cz
 

Kristina Kloubková a šperky za 4 miliony: Když se načančám na Ples v Opeře!

 
Kristina se na Ples v Opeře důkladně připravila.
 

 

 
 
 
 
 
 
 

A že jí sednou! Půvabná moderátorka Novy Kloubková si zkoušela šaty od návrhářky Terezy Sabáčkové, která jim věnovala velkou pozornost. Šaty totiž ještě nebyly na zkoušce hotové, budou se ještě později ozdobovat.

Na Ples v Opeře se moc těším. Je to moje premiéra. Kdybych neměla fotku z maturiťáku, nevím, že jsem na nějakém plese byla,“ prozradila Klubková Blesk.cz.

Kristina na sobě bude mít navíc v sobotu večer šperky v neuvěřitelné hodnotě čtyř milionů korun. „Mám z toho strach, jsou dražší než můj byt,“ vtipkovala moderátorka.

Její partner ji ale v sobotu večer společnost dělat nebude. „Půjdu s kamarádkou, manžel bohužel nemá čas,“ vysvětlila blonďatá moderátorka.

 

 

 

 

 

 

 

 
Autor: shp, kl
zdroj Blesk,cz
 

Moderátorka Televizních novin se chlubila šperky, které mají větší hodnotu, než její byt, který bude ještě dvacet let splácet

9. února 2015 5:55

Jak princezna se v sobotu večer prý cítila Kristina Kloubková na Plese v Opeře. Moderátorka oblékla pro tuto příležitost černý model od Terezy Sabáčkové, který doplňovaly šperky s diamanty v astronomické hodnotě.

 
 
 

„Mám na sobě šperky za čtyři milióny, což je mnohem víc, než stojí můj byt, který budu splácet až do roku 2031. Takže se cítím perfektně,” smála se Kristina, kterou zdobil diamantový náhrdelník, náušnice a prsten Alo diamonds. „Miluju jaro a květiny a tak jsem hned sáhla po této soupravě. Vím, že jak návrhy, tak samotné šperky vznikají v Česku. Myslím, že v Čechách
vznikají krásné věci, které jsou mnohdy hezčí než zahraniční. Proto jsem si na takto významnou akci vybrala právě je,” říká moderátorka Televizních novin.

Kristinu na vyvrcholení plesové sezóny bohužel nedoprovázel její partner a otec dcery Karel Moravec a tak byly diamantové šperky aspoň takovou náplastí, za jeho nepřítomnost. Diamanty jsou přece jen nejlepšími přáteli ženy. 

 

Jiří Čeladník, Super.cz

 

Tohle je nejspořivější hvězda šoubyznysu: Věřili byste, že tahle kráska z Novy nechá v obchodě maximálně tisícovku?

24. března 2015 10:57

Moderátorka Kristina Kloubková je často terčem módních odborníků, ona sama si s tím hlavu ale neláme. Jak sama říká, má ráda barevné křiklavé věci za pár korun. Za módu rozhodně desetitisíce neutrácí a značkovou kabelku z módních domů v Pařížské u ní doma také nehledejte.

"Jsem hrozně šetřivá, strašně nerada za sebe utrácím. Když se vejdu za oblečení do tisícovky, tak je to fajn. Čistě oblečená chodím, ale ne draze," řekla Super.cz Kristina. "Nejdražším kouskem jsou barevná trička od Alenky Cikové, a ta jsem ještě dostala se slevou. Jinak stojí pár tisíc korun," upřesnila moderátorka.

Za módu neutrácí ani její partner. "Můj přítel má cit pro módu, ale drahý věci by si taky nekupoval. Jsme prostě obyčejní lidé," dodala Kloubková, která nám zapózovala v šatech Blanky Matragi za pořádně tučnou sumičku. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 
Kristina Kloubková pózuje s maminkou.

Kristina Kloubková pózuje s maminkou. Foto: Showpix

Vidíte tu podobu? Blonďatá moderátorka Novy se pochlubila maminkou

16. června 2015 8:56

Novácká moderátorka Kristina Kloubková se pochlubila sympatickou maminkou, která podobu se svou úspěšnou dcerou rozhodně nezapře.

Když se na paní Kristinu podíváte, hned vám musí být jasné, po kom její stejnojmenná dcera podědila široký a od pohledu nakažlivý úsměv. Maminka Kristiny Kloubkové dříve působila jako baletka Národního divadla, což je na její stále skvělé postavě znát.

Baletu a tanci se ostatně věnovala také její dcera, jíž se paní Kristina coby babička snaží všemožně pomáhat. Naposledy si s ní a malou Jasmínkou užívala na dovolené u moře v Tunisu. Partner Kloubkové Karel Moravec zůstal doma, a tak se jednalo o menší dámskou jízdu. 

Anna Veškrnová, Super.cz

Moderátorka Novy Kloubková je volná! Přestala randit s přítelem a přiznala, že si musela půjčit peníze

17. března 2017 5:55

Když jsme se se sympatickou moderátorkou Televizních novin na Nově Kristinou Kloubkovou začali bavit na téma jejích financí, zhrozila se, aby si snad někdo nemyslel, že si stěžuje. Moc dobře ví, že mnohé ženy jsou na tom podstatně hůř než ona. „Ale je pravda, že se stává, že před výplatou nemám peníze a musím si půjčovat,“ přiznala Super.cz půvabná žena, která je poměrně čerstvě nezadaná. Mrkněte na video!

„Každá matka samoživitelka vám potvrdí, že je to těžké. Já osobně si na plat na Nově vůbec nemohu stěžovat, jsem ráda, že tam mohu pracovat. Jsem hrdý zaměstnanec Novy! Mohu dceři koupit jahody, když na ně dostane chuť, nijak přehnaně si ale vyskakovat nemůžu,“ prozradila nám Kloubková, která na akci jednoho dětského obchodu přišla i s dcerou Jasmínou.

„Není žádná sranda v dnešní době dobře fungovat, splácet hypotéku a starat se o dítě. Bylo by mi ale líto, kdyby si někdo myslel, že si stěžuji. Jsem úplně normální člověk. Kdybych měla milióny, asi jsem hodně vysmátá. Ale já jsem vysmátá i bez nich,“ prozradila nám Kristina.

Sem tam se jí také přihodí, že je před výplatou „švorc“ a musí si půjčit.

„Představte si, že i to se mi stalo. Třeba se něco pokazilo na autě, odešel mi vysavač, mikrovlnka… Samozřejmě najednou. To jsou vypjaté situace, kdy se to může stát. Jinak se mám ale opravdu dobře,“ ujistila nás.

A to přestože po zimním románku je už zase sama. „Tak nějak život jde dál. Určitě mě ještě někde něco čeká,“ pevně věří Kloubková, která se dušuje, že nebude hystericky hledat žádného „dárce semene“, aby měla narychlo ještě druhé dítě. „Nikdy neříkej nikdy, ale asi budu s Jasmínkou sama, “ dodala. 

David Zápal , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář