Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kateřina Pechová

Kateřina Pechová,*14.8.1995 - herečka

Kateřina  Pechová
 
 
 
Herečka Kateřina Pechová se do povědomí diváků zapsala ještě coby studentka - rolí patnáctileté těhotné Lindy v Ordinaci v růžové zahradě.

Kateřina Pechová se herectví věnuje odmala. Od pěti let byla členkou Volyňského ochotnického souboru. Ještě jako studentka se mihla i v pražském divadle Na zábradlí, a to v představení Nemladá radost.

Profesionální herečkou se stala úplně náhodou, ještě jako sedmnáctiletá studentka. Když TV Nova hledala vhodnou dívku, která by zvládla zahrát v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě čtrnáctileté děvče, které ještě navíc otěhotní, její učitelka ji poslala na casting. „Byla jsem hrozně nervózní, ale dopadlo to dobře. Nakonec si mě vybrali,“ svěřila se později Katka Pechová. To se psal rok 2012. O dva roky později se objevila v komedii Hany režiséra a scénáristy Michala Samira.

Jako malá chtěla být Kateřina Pechová "princeznou, kosmonautkou a učitelkou", ale pak se před ní narýsovala herecká dráha. U herectví hodlá zůstat, ale ráda by podle svých slov také odjela po maturitě studovat do zahraničí. Pět let chodila Kateřina Pechová na osmileté gymnázium ve Volyni, pak dva roky na konzervatoř a pak se vrátila do Volyně na Střední a jazykovou školu studovat obor veřejná správa.

 
zdroj Celebwiki,cz

Seriálová herečka má jasno: V Ordinaci opustila dítě, sama by šla raději na potrat

6. června 2014 19:56

Herečku Kateřinu Pechovou, která hraje v Ordinaci v růžové zahradě nezletilou maminku, která opustila své dítě, jsme potkali na zkrášlovacím dopoledni, kde o sebe tváře TV Nova nechaly pečovat odborníky.

Katka, i když jí je teprve osmnáct, překvapivě zvolila přístroj, který bojuje proti celulitidě. Že už na ni přišlo tohle ženské prokletí? "Zatím to není tak hrozné, ale myslím, že prevence je důležitá," myslí si Katka.

Více než o zkrášlování jsme se ale bavili o její seriálové roli. Protože je jen o pár let starší než její hrdinka, zajímalo nás, jak by se v případě, že by nechtěně a neočekávaně otěhotněla, zachovala. A odpověděla velmi upřímně. "Já bych to dítě neopustila, to bych šla raději na potrat. Mám svoje plány, určitě bych se o něj nedokázala postarat, nejsem na to připravená, psychicky, fyzicky ani finančně, a i když je hnusné to říct, nechala bych si to vzít," řekla nám Kateřina. 

Saša Šeflová, Super.cz

Kateřina Pechová

Kateřina Pechová Michaela Feuereislová

Jak to má tahle květinka z Ordinace se vztahy? Je to rozdavačka kopaček, nejdéle s chlapem vydržela měsíc

13. února 2015 19:10

Tak s touhle holkou mají kluci asi hodně těžké pořízení... Tedy pokud si je Kateřina Pechová (19) vůbec pustí k tělu, což se nestává zase tak často. Podle toho, co na sebe prozradila, by si mohla pořídit ševcovskou dílnu na kopačky. Na svou svobodu totiž zatím nedá dopustit.

 
 
 

„Jsem ta, která dává kopačky, a hrozně si to užívám. Je mi devatenáct, nechápu, že si někteří v čtrnácti někoho najdou a pak se s ním v pětadvaceti rozejdou a to nejlepší období života prožijí ve vztahu s někým zavření doma. Já jsem tak ráda, že mě tohle minulo. Můj nejdelší vztah trval měsíc,“ byla Katka upřímná v show Na baru.

Zato kamarádů má kolem sebe hromadu. „Já jsem si s holkami nikdy moc nerozuměla. S kluky mi bylo líp, bavilo mě hrát fotbal a dělat karate. A mám to dodneška, radši si jdu zaběhat než koupit boty. Mám kolem sebe spoustu kamarádů, kteří se o mě starají. A nikdy jsem s nimi nic neměla a mít nebudu,“ dušuje se.

Co se jejího školního života týče, sekla se studiem herectví a dala se na cestu práva. „Pro mě to byla skvělá škola života, ale potřebovala jsem jít někam dál. Zjistila jsem, že mě to nebaví, že se potřebuju pořád vzdělávat, a tak teď studuju právo a psychologii.“ 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář