Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kateřina Kosová

Kateřina Kosová,*                      herečka

  • Kateřina Kosová (20)

    Nejnovějším želízkem v ohni české filmografie je mladá herečka Kateřina Kosová (20), která si zahrála Šípkovou Růženku ve Svěrákově pohádce Tři bratři. K možná životní roli se dostala Kateřina čistě náhodou, když se totiž Svěrákům ucpal na chalupě odpad, přišla jim ho s otcem opravit. Tam čapla Kosová příležitost za pačesy a projevila přání, že by chtěla k filmu. V prvním kole castingu však pohořela: „Řekli mi, ať zkusím štěstí jindy. Potom mi ale zavolal Honza Svěrák s tím, že si rozhodně nemám stříhat vlasy,“ vzpomíná herečka. Kateřina má teď slušně našlápnuto, tak se uvidí, jestli se prosadí... 

    Kateřinu Kosovou našli Svěrákovi na chalupě, kam šel její strejda opravit rozbitý odpad.
  • zdroj Blesk,cz

Nová zrzka na české herecké scéně. K filmu se nedostala přes postel, ale přes dřez.

31. srpna 2014 07:00 / Celebrity
 
Tuhle krásnou zrzku v podstatě známe jen díky shodě několika šťastných událostí. Příhodu o tom, jak se dostala k hlavní roli v pohádce Tři bratři, bude vyprávět zřejmě ještě dlouhá léta. „Strejda je truhlář, byl opravit dřez panu Svěrákovi a vzal mě s sebou. Já jsem se svěřila, že bych moc chtěla k filmu, a tak mě pozval na natáčení studentského filmu jeho vnuka,” začala Katka povídat.

O pár let později si na ni vzpomněli, přizvali ji na konkurz a dnes má svoji první a ke všemu hlavní roli jako Růženka. O téhle slečně však zřejmě uslyšíme ze všech stran. „Já jsem člověk bez hranic. Vystudovala jsem gymnázium, mám několik vysokých škol a můj tzv. druhý domov je ve Skotsku, kde rozjíždím menší firmu,” prozradila vipstory.cz Kosová.

Aby toho nebylo málo, nejprve se na severu chce věnovat potravinám a později malování. „No jo, když já dělám od vědy až po umění úplně všechno,” dodala možná budoucí herečka. Prince si však nechává pouze jednoho. Ve filmu dostala za partnera idola dívek Tomáše Kluse, ale na svého nedá dopustit. „Není z branže, za což jsem ráda a opravdu je to princ. A všichni víme, jací princové jsou,” dodala Kosová, která věří na šťastné konce. 
Katka je moc krásná a hned dostala roli princezny  
Foto: Archiv vipstory.cz
Všemu předcházela veselá náhoda s panem Svěrákem  
Foto: Archiv vipstory.cz
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

co se dela na konkurzu

(aaaa, 29. 12. 2014 23:21)

Katko co vsechno se dela na tom konkurzu