Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kateřina Kornová

Kateřina Kornová,*23.3.1967 - herečka, modelka, moderátorka

 

 

Kateřina Kornová
umělecké jméno: KAČENKA
povolání: herečka, modelka, moderátorka, podnikatelka
národnost: česká
státní občanství: CR
datum narození: 23.3.1967
místo narození: Praha
výška: 178 cm
váha: 55 kg
barva očí: modrá
velikost nohy: 39
vzdělání: střední všeobecné (gymnázium)
stav: svobodná (1x rozvedená)
1. manžel: Jiří Korn
děti: Filip (1991), Kristina (1992)
nemanželské děti: žádné
znalost jazyků: angličtina
záznamy v trestním rejstříku: žádné
vážné onemocnění: žádné
hlavní povahové rysy: spolehlivost, pracovitost, odvaha, smysl pro rodinu, estetika
hobby: film, divadlo, psi, fitness, hudba
oblíbené jídlo: všechna, hlavně italská, řecká; thajská a japonská kuchyně
oblíbené pití: káva, čaj, víno, voda, sekt
oblíbená dovolená: Itálie, Řecko, Španělsko
oblíbená TV stanice: MTV
oblíbená rozhlasová stanice: ladí
navštívená místa: Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko, Itálie, Chorvatsko, Španělsko, Francie, Holandsko, Švýcarsko, Rusko, Tunisko, Egypt, Řecko, Japonsko

Kateřina Kornová je spolumajitelka kosmetického a kadeřnického salonu PORTRAIT v centru Prahy.

Film - TV - Divadlo
Film:
Playgirls (1995)
Act of War (1998)
Dark Confessions (1998)
Omega Force (2001)
Deadly Engagement (2003)

TV pořady:
To znám
O 106
Zprávy ze společnosti

Divadlo:
Dívčí válka
Loupežníci na Chlumu
Titanik - Pravda o zkáze Titaniku
Liga proti nevěře

Kniha
"Žena se špatnou pověstí"
Kateřina Kornová v této knize až neskutečně otevřeně vypráví o svém životě plném pomíjivé slávy, lásky, zklamání, vítězství i proher. Svérázně odpovídá na otázky vztahů mezi mužem a ženou, přáteli, přítelkyněmi, o lidech vůbec, i o plastické chirurgii a penězích.

Velkou část svého vyprávění věnuje společnému životu s populárním zpěvákem Jiřím Kornem a výchově Kristínky a Filípka.

Publikace by byla neúplná, kdyby neobsahovala vyprávění o nahatých fotografiích, které před nedávnem rozpoutaly vzrušenou polemiku. V této souvislosti se Kateřina vyjadřuje k výši finanční odměny, kterou za uveřejnění inkriminovaných snímků obdržela.

"Mým cílem není šokovat. Chci ze života ochutnat maximum, aniž bych ztratila důstojnost, soudnost a víru v sebe sama."

Prostřednictvím této knihy se na světlo dostanou i další historky ze zákulisí, které až dosud byly tabu.

Autor: dino, guigne

zdroj osobnosti,cz

Kateřina Kornová se do hubnutí opřela: Má dole 30 kilo a vypadá úžasně

9. března 2015 9:03

Kateřinu Kornovou vídáme tak dvakrát do roka, vždy na akcích Davida Novotného, který se kromě Muže roku věnuje i dalším aktivitám. Tentokrát jsme se sešli díky představení poroty soutěže Batist Nej sestřička. V ní bude i neskutečně pohublá Katka.

Nejenže už shodila všechna kila, která jí plíživě během několika let naskočila, ale změnila i účes. Vlasy má teď vystříhané do účesu, v němž se někdy před dvaceti lety objevovala s exmanželem Jiřím Kornem v televizním pořadu. "Teď se to nosí, tak jsem se toho s radostí chytla, mám vystříhané účesy ráda," byla potěšená poklonou Kornová.

A kolik vlastně celkově zhubla? "Je to skoro třicet kilo, teď to už stačí jenom udržovat. Ale mně tenhle životní styl vyhovuje. Dietu jsem si dala takovou, která mi nedělá problém. Jím více zeleniny a ovoce, rozlišuji i to, v jaké denní době. Večer nejím, i když je někdo proti tomu. Mně se osvědčilo najíst se naposledy mezi pátou a šestou odpoledne," vysvětlila.

Kateřina dlouho pracovala v zastupitelstvu. "Už jsem ale nekandidovala a po čtyřech letech jsem skončila. Věnuji se divadlu, teď máme před premiérou, bude 25. března a hra se jmenuje Sex, čakry a kultura pro všechny. Jak je tam sex, tak tam musím hrát," smála se.

Protože je zase krásná, zajímalo nás, zda nebyla v poslední době oslovena i na nějakou modelingovou práci. Není přece jen pro mladé dívky. "To jste mne rozesmáli, o tom, že by šly starší ženy do módy, tedy nevím. Ale doufám, že se někdo ozve," uzavřela. 

Saša Šeflová, Super.cz

Shazuje kila a zkracuje vlasy: Kornová už ani zdaleka nepřipomíná tu paní, kterou byla ještě před dvěma roky

22. listopadu 2015 18:10

Kateřina Kornová přešla na nový životní styl a výsledky se projevují nejen na duši, ale také na těle. Herečka vypadá výborně, a kam přijde, tam sklízí pochvaly. Není se co divit, vždyť zhubla víc jak třicet kilo.

Daní za skvělou postavu je to, že své chutě musí držet na uzdě. Místo koláčů a buchet ovoce a tak dále. „Dietu jsem si dala takovou, která mi nedělá problém. Jím více zeleniny a ovoce, rozlišuji i to, v jaké denní době,“ uvedla s tím, že po šesté večer už nejí. Naposledy jsme ji sice, trochu paradoxně, potkali na narozeninách sítě známých amerických restaurací, ale dostála svým slovům a z cateringu toho jejím přičiněním moc nezmizelo.

Raději než jídlu se věnovala konverzaci s hereckou kolegyní Michaelou Dolinovou a kamarádem, organizátorem charitativních akcí včetně Muže roku Davidem Novotným. 

Lucie Sieglová , Super.cz

Renata Drössler a Kateřina Kornová v roli modelek

Renata Drössler a Kateřina Kornová v roli modelekFoto: Jaroslava (4x)

Jak se vám líbí? Kateřina Kornová se po čase zase objevila v roli modelky

12. dubna 2017 21:17

Kateřinu Kornovou a šansoniérku Renatu Drössler (53) kromě účesu spojují i modelkovské vlohy. Své dlouhonohé štíhlé postavy propůjčily návrhářce Jaroslavě Procházkové, která v Paláci Lucerna představila svou nejnovější kolekci, určenou ženám všech věkových kategorií i konfekčních velikostí.

 

„Přehlídkové časy mám už dávno za sebou, byla to ale krásná doba, a tak si ji občas takhle nostalgicky připomenu,“ vzpomínala na svou zlatou éru Kateřina Kornová.

Producírování před lidmi si ten večer užila i Renata, která hostům přehlídky navíc zazpívala své šansony. „Nepředváděla jsem poprvé. Myslím, že se tahle akce opravdu povedla," nechala se slyšet zpěvačka.

Nováčkem na přehlídkovém mole byla dcera Světlany Nálepkové Josefína, jejíž matka je blízká přítelkyně Jaroslavy Procházkové. „Kladu důraz hlavně na kvalitu materiálů, konkrétně používám přírodní italské příze," řekla Super.cz návrhářka, která už nyní připravuje další kolekci. 

 

 

Kateřina KornováSuper.cz

Má čerstvých 50, ale postavu má jako zamlada: Proč by se už Kornová nesvlékla do plavek a skrývá tělo v obřích modelech?

31. července 2017 5:55

Sice už je od března padesátnice, ale pohled na mladé kluky si Kateřina Kornová pořád dokáže užít. Proto opět přijala pozvání na soustředění finalistů Muže roku. "Jsou příjemní, je tam zase pár zajímavých typů, tak se na ně ráda podívám," smála Katka, která si ovšem přivezla na soustředění do Dolní Lipové vlastního chlapa, syna Filipa.

 

Na obrazovce jsme ji mohli vidět například v seriálu Ohnivý kuře, věnuje se ale i cvičení jógy. "Chodí ke mně převážně ženy, ale i muži se potřebují protahovat. Je dobré přidat to k té posilovně, aby se naučili dýchat, relaxovat, protahovat. To je také důležité," míní Kateřina, která svých poučení sama dbá a poslední roky si udržuje skvělou figuru právě díky józe.

"Do plavek, jako tady kluci, už bych nešla. Na stará kolena se strašně stydím," svěřila Katka, která ráda nosí over size modely, i když by mohla ukázat daleko víc. "Myslím, že není úplně lehké se udržet v kondici. S přibývajícím věkem je to ještě těžší. S věkem je také nejdůležitější zdraví, to ovšem s pohybem také souvisí. Ten tak nemusí být jen pro krásu a vykreslení svalů," míní.

Kornovou čeká také závěr magisterského studia. Téma její diplomové práce zní Vliv pohybových aktivit na stav osobní pohody u osob s mentálním postižením. "Tam se zase trochu odrážejí moje životní zkušenosti," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz

Jiří Nedvídek , Super.cz

 

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář