Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kateřina Hrachovcová

Kateřina Hrachovcová,*10.9.1974 - herečka, moderátorka

 

Kateřina Hrachovcová se narodila v roce 1974 a vyrůstala v Praze. Studovala na pražské konzervatoři (hudebně dramatický obor). Hostovala v divadlech Jiřího Wolkera, ABC a v divadle J. K. Tyla, kde účinkovala po dobu pěti let.

Do podvědomí diváků se zapsala především rolí Simony v úspěšném českém seriálu Život na zámku (1995). Zahrála si také v seriálu Náměstíčko (2003). Kateřina Hrachovcová uváděla spolu s Alešem Ulmem pořad Věšák a v pozdější době moderovala s Vítkem Havlišem pořad Snídaně s Novou vysílaný na TV Nova.

Kateřina je už pár let provadaná za zvěrolékaře Herčíka, od něhož také převzala jméno.

Autor: elen-lilly

zdroj Osobnosti,cz

Kateřina Herčíková funguje jako profesionální koučka.

Kateřina Herčíková funguje jako profesionální koučka. Michaela Feuereislová

Herečka Herčíková má další job: Moderování to ale kupodivu není

11. září 2014 13:04

Když Kateřina Herčíková zrovna nehraje nebo nevypomáhá na veterinární klinice svého manžela, točí svůj pořad o zvířatech pro Stream.cz nebo po večerech kreslí a maluje obrazy. Už se ale neví, že paleta jejích činností je ještě mnohem pestřejší - profesionálně se věnuje koučingu.

„Už mám kolem sebe lidi, kteří za mnou pravidelně dochází a se kterými si povídám," prozradila nám Katka na koktejl párty pořádané u příležitosti představení kolekce Toma Forda.

Ptali jsme se Herčíkové, v čem vlastně lidem pomáhá. „Jde o to umět člověka navést tak, aby si pomohl sám. Nedávám mu nic ze sebe, ale motivuju ho k samostatnosti. To je rozdíl mezi psychoterapií a koučingem," vysvětlila Katka.

Herčíková profesi koučky vystudovala. „Mám moc dobrého učitele. K tomuto oboru jsem se dostala v rámci studia na Psychoterapeutické fakultě, na kterou stále chodím," doplnila Katka Herčíková, která by studium na vysoké škole ráda dokončila příští rok. 

Jiří Čeladník, Super.cz

Známá česká herečka ukázala starší sestru. Je to vážně příbuzná? Nejsou si vůbec podobné!

15. září 2014 5:55

Herečka Kateřina Herčíková poprvé vyrazila do společnosti se svojí starší sestrou Alenou. Málokdo by hádal, že jde opravdu o její vlastní sestru. "Podobné si moc nejsme, víme to. Otec je ale jistý, to taky víme určitě," řekla Super.cz s úsměvem herečka.

Sestra Kateřiny Alena pracuje v reklamní agentuře jako grafička. Nyní společně spolupracují, protože Katka chystá svoji první výstavu obrazů. "Trošku jsme si pomáhaly, když konzultovala pozvánku. Jinak si to koučuje sama. Moc jí do toho nepovídám. Myslím, že umí malovat. Vlastně když jsme byly malé holky, tak jsem myslela, že na výtvarnou školu půjde spíš sestra," upřesnila Alena.

Chválou nešetří ani Herčíková. "Ségra je výborná grafička a velice žádaná. Alenku jsem odmalinka velmi milovala a dávala jsem jí to najevo. Ona ale moc nechtěla," usmívala se herečka. "Máme se hodně rády, i když třeba potichu," dodala. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 

Kateřina Hrachovcová (40) otevřeně: Kdy plánuje dítě?

Kateřina Hrachovcová
Kateřina Hrachovcová (Foto: Karel Kopáč)
 
 

Kateřinu Hrachovcovou (40) v poslední době není na obrazovkách moc vidět, ale je to tím, že hraje hlavně divadlo. Mimo herectví také maluje a pomáhá svému manželovi Janu Herčíkovi v jeho veterinární ordinaci. Láskou k dětem a zvířatům se netají, i když sama zatím potomky nemá. V budoucnu se ale vidí dětmi obklopená…

 

„Láska mateřská se nedá ničím vynahrazovat,“ řekla herečka v rozhovoru pro revue.idnes.cz s tím, že zatím si mateřství může jenom představovat. „Věci se sešly a sejdou tak, že buď dítě mít budu, nebo nebudu,“ odpověděla Kateřina na otázku, zda plánuje stát se matkou.

Láska mateřská jí zatím nebyla přána, žije tedy hlavně láskou ke zvířatům. Je hrdou majitelkou tří koček a psa Punti, ten si s ní dokonce zahrál ve filmu Andílek na nervy.

 „Co vím je, že budu obklopená dětmi a to svých blízkých, a určitě jim budu co platná,“ řekla Hrachovcová s tím, že je hravá teta a momentálně se věnuje hlavně sama sobě, aby pak své zkušenosti mohla předávat dál. „K dětem mám blízko stejně jako ke zvířatům, jsou to čisté duše. Je co se od nich učit, děti jsou láska,“ dodala závěrem. Snad se tedy její plány na život v obležení dětí vyplní.

Autor:  mel

zdroj Aha,cz

 

Svlékání jí jde i po čtyřicítce, s vařením je to horší: Výtvory této herečky dojídaly domácí zvířata

30. května 2015 15:03

Čím dál častěji známé osobnosti, herci a zpěváci utíkají od svého řemesla k vaření. Typickým příkladem jsou třeba Markéta Hrubešová, Ivan Vodochodský či Martin Zounar. Tento osud ale zřejmě nečeká Kateřinu Herčíkovou, kterou to k plotně příliš netáhne. I když kvůli svému manželovi, známému zvěrolékaři Janu Herčíkovi, se to snažila překonat.

 
„Vždycky jsem chtěla být dobrá hospodyňka. Několik prvních let vztahu jsem vařila svému muži každý den a klidně i dopředu několik chodů,” nechala se slyšet Herčíková, která své výtvory ale sama nikdy nejedla. Právě v tom byl kámen úrazu. „Můj muž mi ale řekl, ať nevařím, protože to nemohl sníst. Jedla to třeba i zvířata. Lepší je užít si večeři a jít do restaurace, než uvařit pro dobrý pocit,” svěřila se nám herečka na křtu gurmánské knihy Dominica Jamese Prague Cuisine, která si vzala za cíl zmapovat české restaurace.

Knihu o pražských restauracích Katka kvitovala, doma prý moc nevaří a na jídlo do podniků tak chodí často. 

Jiří Čeladník, Super.cz

 
Kateřina Kaira Hrachovcová v roce 1995 a dnes

Kateřina Kaira Hrachovcová v roce 1995 a dnesFoto: facebook Kateřiny Kairy Hrachovcové

Z šedé myšky královnou rajcovních selfíček: Hrachovcová vypadá po čtyřicítce lépe než ve své první velké roli

30. dubna 2017 14:57

Tuctová šedá myška z kultovního devadesátkového seriálu Život na zámku, který právě reprízují, je dávno ta tam! V době, kdyKateřina Kaira Hrachovcová (42), jak si dnes herečka říká, natáčela svou první velkou seriálovou roli, jí bylo pouhých jednadvacet, byla brunetka a vypadala na víc.

 

Od té doby ušla Kateřina hezký kus cesty. Ač začala první herecké zkušenosti sbírat už jako pubescentka a občas se mihla v nějaké té televizní roličce, lidé ji dodnes mají spojenou především se seriálem o osudech rodiny Králů Život na zámku.

Další herecká kariéra této ženy ovšem nebyla nikterak slavná a ona se jeden čas věnovala spíše roli manželky svého muže, jenž je známým veterinářem. Nejvýraznější herecké příležitosti jí nabídly zase seriály. Jmenujme alespoň Náměstíčko a naposledy Přístav.

Během let se ovšem Kateřina proměnila především fyzicky. Po čtyřicítce je blondýnou s famózní postavičkou, nebojí se svlékat a ráda provokuje lechtivými selfíčky, které posléze vystavuje na svých sociálních sítích. Jak šel s Kateřinou čas, uvidíte v naší fotogalerii. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

 

 

Kaira HrachovcováSuper.cz

Módní ikona Kaira Hrachovcová radí se šatníkem těla i duše: Sama musí mít knihy i šaty pečlivě uklizené

26. května 2017 5:55

Herečka Kaira Hrachovcová (42) má dvě velké lásky, které nejsou zrovna skladné. Oblečení a knihy. Jak se s tím popasovat, jsme probrali na akci, která snoubila obojí. Kaira přišla podpořit svou kamarádku Františku Čížkovou na autogramiádu její knížky To jsem já, Františka, která probíhala na reopeningu luxusního outletu.

 

"Stejně, jako je důležité tělo, tak je důležitý duch," srovnává obě své lásky Kaira v duchu starých Řeků a jejich kalokagathie. "Beru to tak, že je pro mě stejně důležité, co si vezmu na sebe, i to, co konzumuji dovnitř, což jsou v tomhle případě ty knížky. Mám to padesát na padesát, asi i co se do počtu týče," míní herečka.

"Ty knížky jsou i díky mojí mamince, která sama také píše. Máme opravdu slušnou knihovnu. Jednu dobu nebylo knížky ani kam dát. Ale zvládlo se to, protože jsme dvě děti, tak je máme rozdělené, pak jsou tady ještě i neteře, takže dětské knížky putovaly ke svým čtenářkám. Ale všechny jsou vystavené, včetně té Františčiny," ujistila nás. Stejné je to i se svršky, které má všechny buď pečlivě složené, anebo pověšené na ramínkách a rozdělené podle barevnosti a materiálů.

A co si pořídila nového, pokud jde o šatník? "Mám krásné nové romantické blůzy od Kateřiny Geislerové, ale i kousky z řetězců. Myslím, že je skvělé kombinovat dražší s levnějším, je to pak základ úspěchu outfitu. Jen je důležité to umět," myslí si.

Doporučuje i nezbytný basic základ, bez kterého se šatník neobejde. "Určitě bych zašla k nějakému návrháři a vyzkoušela si ty věci. Protože střihy jsou skvělé a velice lichotí různým postavám. Kupte si třeba jednoduché šaty, ať už krátké, anebo dlouhé, v černé, anebo v přírodních barvách, které se pak dají kombinovat s něčím hodně barevným," radí. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
 

Kaira Hrachovcová nehodlá ubližovat němým tvářím kvůli vlastní parádě.Super.cz

Němé tváře manželka veterináře Hrachovcová miluje nadevše. Co je pro ně ochotná udělat?

28. května 2017 13:21

Je manželkou známého veterináře, ve chvílích volna sama na veterině vypomáhá a svého křížence Puňtu přirovnává k člověku. Nikdo se tedy nemůže divit tomu, že Kateřina Kaira Hrachovcová (42) dbá na to, že kosmetika, kterou používá, nebývá testovaná na zvířatech.

 

„Vědomí toho, že takový produkt mám, mě těší a ráda ho používám. Jsem ráda, že je čím dál víc produktů takových, že se netestují na zvířatech,” nechala se slyšet herečka na představení nového salonu používající výhradně bio kosmetiku splňující její morální požadavek.

Kaira ale v tomto směru nezahání nic do extrému. „Mám zdravý přístup k věcem a ke všemu přistupuju vždy velmi intuitivně,” říká Kaira, která si ujíždí nejen na módních libůstkách, ale i kosmetických výstřelcích. „Odjakživa o sebe ráda pečuju. Nedám ale na reklamu a tak věci, které používám a nosím jsou v té největší možné míře moje rozhodnutí. Samozřejmě, že když je mi něco nabídnuto a mně se to líbí, tak se nechám isnpirovat,” říká Kaira. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 
Kateřina Kaira Hrachovcová a její nové tetování

Kateřina Kaira Hrachovcová a její nové tetováníFoto: archiv K. Hrachovcové

Kateřina Kaira Hrachovcová se svlékla do prádla a předvedla nové obří tetování: Má ho od ramene až po stehno!

23. června 2017 19:33

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (42) opět šokuje. Nechala se tetovat a rozhodně to není žádné mrňavé tetování, jak jsme u žen zvyklí. Kaira si nechala vytetovat abstraktní a geometrické motivy se srdíčky a motýlem od ramene až po stehno.

 

Její fanoušci jsou z nových "malůvek" nadšení. Nádherné, jemné, úžasné, zajímavé, krásné, super. Těmito superlativy ji zahrnují její přátelé a fanoušci včetně herečky Jitky Čvančarové, která jí nové tetování také pochválila.

Hrachovcová předvedla také své tělo ve spodním prádle. Před létem je ve skvělé kondici. Podívejte se v naší galerii na její sportem vypracované tělo a nové tetování. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Kateřina Kaira Hrachovcová

Kateřina Kaira HrachovcováFoto: Instagram K. K. Hrachovcové

Vypadá jako holčička: Kateřina Kaira Hrachovcová (42) se v plavkách pochlubila dokonalým tělem!

31. července 2017 14:22

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (42) patří k nejkrásnějším čtyřicátnicím českého šoubyznysu. A my se jí proto vůbec nedivíme, že se na sociální síti čas od času pochlubí perfektní figurou.

 

Naposledy všechny své fanoušky potěšila snímkem přímo z bazénu, kde se ukázala v plavkách. Z okraje bazénu ji nadšeně pozoroval i její pejsek Punťa.

Kaira vypadala v plavkách skoro jako holčička. Kromě sexy tělíčka odhalila i své rozsáhlé tetování. Není to tak dávno, co si nechala pomalovat tělo abstraktními a geometrickými motivy se srdíčky a motýlem. Kaira je zkrátka osobitou umělkyní nejen na televizních obrazovkách. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Kateřina Kaira Hrachovcová fotila pro módní magazín.

Kateřina Kaira Hrachovcová fotila pro módní magazín.Foto: Instagram

Kateřina Kaira Hrachovcová opět provokuje: Víc sexy prádlo už si vzít nemohla!

18. srpna 2017 15:57

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (42) opět dráždí nahotou. Herečka má výbornou postavu a nebojí se ji ukázat. Poslední rok začíná být častěji vidět v prádle než oblečená. Není divu. Za tohle tělo by většina žen vraždila.

 

A také není divu, že ji i v módních magazínech často svlékají. Při jednom z posledních focení s fotografkou Ankou Kovačič skončila v průhledném prádélku. Vyniklo nejen její tělo, ale také tetování, kterých má Kaira na sobě čím dál více.

Kateřinu si většina lidí pamatuje ze seriálu Život na zámku. Tam si o mírách modelky mohla maximálně nechat zdát. Od té doby to vypadá, jako by snad každým rokem šlo jedno kilo dolů. A navíc je herečka pevná jako skála. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář