Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karolina Šafránková

Karolina Šafránková,*

Karolína Šafránková

Karolína Šafránková Foto: Archiv TV Nova

Věřili byste tomu? Této blondýnce z Ulice se ve škole posmívali kvůli váze!

13. června 2015 8:52

Jen těžko se tomu bude věřit, ale je to tak. Sedmnáctiletá Karolína Šafránková, již znají diváci Ulice jako Lucii, má ze základky velmi nepříjemnou vzpomínku. Spolužáci se jí posmívali kvůli váze!

„Bylo to ještě na základní škole. Vyslechla jsem si nadávky, že jsem tlustá a tak,“ svěřila Karolína v talk show Na baru, jaké krušné chvilky jí spolužáci připravili.

Paradoxní je, že holku, která šikanuje svou spolužačku, teď sama hraje v Ulici. Ve skutečnosti je to ale milá holka. „Přestože v Ulici hraje pěknou potvoru, ve skutečnosti je překvapivě nesmělá a tichá,“ shodují se ti, co ji potkali.

Karolína bydlí v Písku a sní o setkání se svou slavnější jmenovkyní Libuší Šafránkovou. „Byl by to pro mě velký zážitek,“ přiznala Karolína. 

Jana Hofmanová, Super.cz

Karolína Šafránková

Karolína ŠafránkováFoto: Archiv TV Nova

Nejnervóznější byla tahle mladá herečka před postelovou scénou s Jakubem Štáfkem. Partner nežárlil, žádného nemá

5. srpna 2017 19:44

Diváci Ulice Karolínu Šafránkovou znají již delší dobu, ale spíš jako problémové děvče. V pokračování Ulice prý jako Lucie Weberová mentálně dospěje a zmoudří. A taky se zamiluje. Partnerem jí bude ‚uliční‘ stálice Jakub Štáfek (Matěj Jordán).

 

Ačkoli Karolína v seriálu působí již tři roky, se Štáfkem se předtím, než se jejich dějové linky střetly, neznala. Jen se míjeli na chodbě. „Poprvé jsme si podali ruku v maskérně chvíli předtím, než jsme šli točit postelovou scénu,“ vypráví herečka. A taky to, jak moc byla nervózní. „Byla to moje první postelová scéna v životě. Kuba mi ale hodně pomohl, abych se nebála. Myslím, že jsme to spolu zvládli v pohodě. Myslím, že jsem v životě nebyla před natáčením víc nervózní než ten den ráno,“ usmívá se.

Karolína je na začátku své kariéry, kterou by chtěla paradoxně směrovat spíš k divadelní než televizní tvorbě. „Vždycky jsem k němu tíhla a dříve by mě nenapadlo, že bych mohla dělat televizi. Doufám, že se mi podaří dostat se k divadlu, už jsem si to vyzkoušela, ale aktuálně v žádném nehraju. Líbí se mi na něm ten adrenalin a to, že je to víc kontaktní, z očí do očí,“ říká absolventka Mezinárodní konzervatoře.

Volný čas pak ráda tráví s knížkou v ruce, případně sama něco napíše. „Začínala jsem deníkem, teď jsou to spíš úvahy, to mě baví a zachraňuje. Doporučuju vypsat se z každého dne. Také mě baví trávit čas v přírodě u babičky na samotě nedaleko Písku.“ Má zkrátka ráda svůj klid. To ale není důvodem toho, že je aktuálně zamilovaná jen ve scénáři. „Vždycky se zakoukám do někoho, kdo mi pak uteče do světa,“ dodala Šafránková. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář