Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jitka Kocurová

Jitka Kocurová,*27.2.1979 - herečka

 

Jitka Kocurová pochází z Vlašimi je modelkou a českou vicemiss z roku 1999. Vystudovala leteckou dopravní školu, pak se začala věnovat modelingu, nyní se stále častěji uplatňuje jako moderátorka a herečka. Objevovala se v komické show Zdeňka Izera Telebazar. Ve filmu Jak básnici neztrácejí naději (2003) ztvárnila roli servírky a v roce 2006 se objevila jako průvodkyně Pamela ve snímku na motivy románu Michala Viewegha, Účastníci zájezdu (režie Jiří Vejdělek).

Jitka Kocurová se 25. června 1999 v Bejrútu umístila na 5. místě na Miss Europe 1999.

Autor:dino

zdroj osobnosti,cz

Jitka Kocurová a její proměny v čase

Jitka Kocurová a její proměny v čase Foto: Super.cz/Falcon, Herminapress, Profimedia.cz

Pamela z Účastníků zájezdu slaví narozeniny: Takhle šel čas s někdejší misskou a dnes dvojnásobnou mámou Jitkou Kocurovou

27. února 2017 15:57

Bývalá misska, modelka a herečka Jitka Kocurová (38) se do širšího povědomí veřejnosti dostala díky své úspěšné účasti na Miss ČR.

V roce 1999 se stala 2. Vicemiss a reprezentovala českou krásu na Miss Universe a Miss Europe (skončila pátá). Tehdy to byla ještě brunetka, ale většina diváků ji beztak zná jako blondýnku.

Může za to komedie Jiřího Vejdělka Účastníci zájezdu, kde výborně ztvárnila hloupoučkou a roztomilou průvodkyni Pamelu.

Jitka dnes slaví už osmatřicáté narozeniny a pořád jí to moc sekne. Herectví a modelingu se už sice nevěnuje, ale přesto vypadá pořád výborně.

Sympatická blondýnka se věnuje především své rodině - šestiletému Tomáškovi a tříleté Barborce, které má s manželem Tomášem. Jak se změnila po úspěchu v Miss, si připomeňte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz

super,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář