Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jitka Ježková

Jitka Ježková,*7.6.1978 - herečka, modelka, dabérka

Narodila se v roce 1978 v Praze. Vystudovala pražskou konzervatoř. Poté Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy – katedru teorie kultury. Hostuje v Divadle v Řeznické a Činoherním klub.

Zahrála si např. ve filmech Báječná léta pod psa nebo Početí mého mladšího bratra. Mohli jsme ji také vidět v pohádce O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli. Věnuje se také dabingu.

Autor: Vanous

zdroj FDb,cz

Hvězda seriálu Nováci: Za dvacet let nezestárla ani o vteřinu!

27. října 2014 18:52

Věřili byste tomu? Hvězda prvního seriálu televize Nova s příznačným názvem Nováci, v němž řeší své rodinné trampoty průměrná česká domácnost, se od natáčení snad vůbec nezměnila.

Jitka Ježková, kterou televizní diváci znají především díky jejímu hlasu, nyní září v seriálu Doktoři z Počátků. „V seriálech jsem začínala už v šestnácti. Tehdy jsem měla hodně ctitelů, ale to je už dávno. Jsem už jiná generace,“ řekla nám skromně Jitka na křtu televizních kalendářů svého kamaráda Aleše Cibulky.

Některým divákům může být její Iva Macková z Doktorů protivná. Biomozek jí prý zůstal, ale jinak se prý úplně změnila. „Tam se ohledně mé postavy stane ještě hodně věcí, takže se dívejte,“ láká k dalším dílům.

Kromě toho také točí filmy. Do kin jde například snímek Intimity. „Už jsem ho viděla, moc se povedl. Je to sedm příběhů o lásce, je to hodně uvěřitelné, docela mě to sebralo. Teď ještě dodělávám horor Hlasy s Michalem Dlouhým. Vypadá to taky zajímavě,“ dodala sympatická herečka. 

David Zápal, Super.cz

 

Uplynulo 20 roků a ona vypadá takhle: Roztomilá blondýnka z Nováků je krásná i jako 36letá máma

4. dubna 2015 14:18

Komu by se něžná blondýnka Zuzana v Novácích nebo Jaruška v Báječných létech pod psa nelíbila... Navíc ten její hlásek! Dvacet respektive osmnáct let od natáčení zmíněných rolí diváky těší nejen jím, ale také stále téměř dívčím půvabem. Ježkové je přitom šestatřicet let a je maminkou pětileté dcery Elišky. Ale tipli byste jí její věk, když se na ni zadíváte na fotkách?

Pocházejí z kosmetické párty, kde byl dress code v barvách značky, jež ji pořádala - fialové a černé. A právě Jitka byla jednou z mála žen, které jej splnily. Černý outfit doplnila fialovou kabelkou.

Dalšími, které dodržely přání organizátorů, byly třeba Nikol Moravcová (27) nebo Míša Štoudková (29), nikoli Olga Menzelová (37), pro kterou to byla první velká společenská akce po porodu druhé dcery. Ale ta si dělá věci po svém ve všech aspektech života. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář