Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jana Doleželová

 Jana Doleželová,*23.6.1981 - herečka

Jana Doležalová se narodila 23.6.1981 ve Šternberku a do svých 16 let žila v Uničově. Po ukončení Střední zdravotnické školy v oboru Farmaceutický laborant v Olomouci studovala Farmaceutickou fakultu na Karlově Univerzitě. Studium zakončila slavnostní promocí 28. 6. 2004 v pražském Karolinu.


Ve stejném roce (17.4.) zvítězila ve finále soutěže Miss ČR 2004 a získala i titul Miss televizních diváků. V listopadu 2004 reprezentovala ČR na světové soutěži Miss World 2004. Při finále této soutěže dne 4.12. byla vybrána mezi TOP 10 nejkrásnějších dívek společně s Miss Peru, Miss Dominikánské republiky, Miss Rusko, Miss Polsko, Miss Trinidad a Tobago, Miss Čína a Miss Filipíny.

V roce 2004 se také stala Patronkou stacionáře Jasněnka, což je zařízení pro postižené děti. Cílem jejího patronátu je mediální zviditelnění a získávání finanční podpory, potřebné pro bezproblémový chod tohoto zařízení. V rámci její práce se zúčastňuje nejrůznějších charitativních akcí, jejichž výtěžky jsou určeny pro podporu potřebných projektů.

Po roční přípravě rigorozní práce Jana její obhajobou v květnu 2005 získala také titul Dokorka farmacie.

V prosinci roku 2006 reprezemtovala Českou republiku na soutěži Miss Queen of the Year konané v Kuala Lumpur v Malajsii. Získala titul Miss Perfect body, Miss Eyewear beauty a také hlavní titul Miss Tourism Cosmopolitan International. 

V pohádce Peklo s princeznou hraje čertici, která si má vzít Lucifera.
Má ráda sport a červené růže.

 

 Kdo je další přítel Jany Doleželové?

08.03.2016

 

Hurá, Jana Doleželová (34) již není sama. Ukázala nového muže a jak se dalo čekat, rozhodně to není nějaký nemajetný učitel z prvního stupně základní školy placený podle tabulek. Jana se podívala opět někam výš...

 

Jana Doleželová
Zdroj: Facebook

 

Jsou to už dva roky, co musela Miss, modelka a lékárnice Jana Doleželová (34) skousnout trpké sousto ponížení od svého tehdejšího partnera miliardáře Karla Janáčka (42), který přiznal před televizními kamerami, že má ještě jinou ženu.

Od té doby Jana žádného svého nového přítele veřejnosti nepředstavila, až nyní. A je jím ředitel fotbalové Slávie David Trunda. Nepoznali se díky fotbalu, ale díky společné lásce ke golfu. Nyní prýspolu dokonce i žijí

 

 

Jana DoleželováSuper.cz

Za měsíc rodí, ale nepřibrala ani 8 kilo: Podívejte se, jak krásné lékárnici a missce Janě Doleželové sluší těhotenství

27. května 2017 12:06

Už jen čtyři nebo pět týdnů a modelku a lékárnici Janu Doleželovou (35) čeká mateřská role. Měsíc před porodem jsme ji ale ještě potkali v baru, kde oslavovala svůj svátek spolu s dalšími jmenovkyněmi. Ostatně nebýt obepnutých šatů, nebylo by její bříško skoro vidět. Nepřibrala ani osm kilo.

 

O tom svědčí i Janino vyprávění, že když si vezme šaty áčkového střihu, nepustí ji ani nikdo sednout v městské hromadné dopravě. "Jela jsem jen párkrát, protože je výhodnější se po Praze přesunovat metrem než postávat v kolonách. Ale nikdo mě fakt sednout nepustil. Ani bych si o to neřekla, bylo by mi to trapné. Nicméně mi to nevadilo, protože těhotenství snáším v pohodě," řekla nám.

Protože už se blíží čas jejího porodu, zajímalo nás, jak by chtěla rodit. "Pokud nebude žádná indikace k tomu rodit třeba císařem, tak bych chtěla rodit přirozenou cestou. A co se týče tlumení bolesti, tak bych se chtěla obejít bez nějakých léčiv a anestetik, ale v průběhu porodu můžu změnit názor. To asi nikdo nemůže říct dopředu, " mínila Jana, jejíž partner prý plánuje u porodu být. 

Saša Šeflová , Super.cz

Dětský pokoj pro dcerku už má Jana Doleželová zařízený.

Dětský pokoj pro dcerku už má Jana Doleželová zařízený.Foto: Funbaby (3x)

Těhulka Jana Doleželová si s přítelem pořídila nové luxusní bydlení: Tohle bude království její malé princezny!

31. května 2017 5:55

Lékárnice a moderátorka Jana Doleželová (35) má letos skutečně velmi perný rok! Kromě pracovních závazků stihla zásnuby a početí prvorozeného dítka se svým přítelem Davidem Trundou.

 

A aby toho nebylo málo, tak si ti dva ještě pořídili zbrusu nové bydlení. V poslední době tak měli plnou hlavu stěhování, zařizování svého nového hnízda a nakupování výbavičky pro dcerku.

Nové bydlení Jana s Davidem vybírali déle než rok, až se jim letos v zimě poštěstilo najít nový a vyhovující dům. Hledali dům postavený z přírodních materiálů na klidném místě a se vzrostlou udržovanou zahradou. To se jim podařilo. Na zahradě je navíc koupací biotop a zahradní pergola. Soukromí mají opravdu nerušené, dům se nachází ve větším objektu uzavřeném bránou, z veřejné komunikace jej tedy nelze zahlédnout.

„Nejvíce času nám zabralo vybavování interiéru, konzultace s architektkou a zajištění drobných řemeslných prací. Největší radostí je dětský pokojíček, ten jsme však zařizovali až nyní, čtyři týdny před termínem, nechtěli jsme nic zakřiknout,“ svěřila Super.cz Jana. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

 
Jana Doleželová a její přítel David Trunda se stali rodiči.

Jana Doleželová a její přítel David Trunda se stali rodiči.Foto: Facebook Jany Doleželové

K narozeninám dostala ten nejkrásnější dárek: Jana Doleželová se stala maminkou!

22. června 2017 17:25

Nejkrásnější lékárnice, moderátorka a někdejší královna krásyJana Doleželová (36) je maminkou! Svou zbrusu novou roli si užívá od uplynulé neděle.

 

„Dcera Veronika se nám narodila v neděli 18. června 2017 v Porodnici U Apolináře u profesora Pařízka. Původní termín porodu vycházel shodou okolností na datum mých narozenin 23. června. Nakonec si Verunka pospíšila a narodila se o 5 dnů dříve,“ svěřila Super.cz Jana s tím, že dostala k narozeninám ten nejhezčí dárek.

„Jakožto zdravotník jsem zastáncem přirozeného porodu a jsem ráda, že nenastala indikace k císařskému řezu. Na porod budu vzpomínat jen v pozitivním, protože vše dobře dopadlo. Ošetřující personál byl skvělý a dnes už mám doma krásnou, zdravou holčičku, která měří 48 centimetrů,“ pochlubila se informací Jana. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Šťastná rodinka opustila porodnici včera...

Šťastná rodinka opustila porodnici včera...Foto: Funbaby (3x)

To je malá Veronika! Čerstvá maminka Jana Doleželová se pochlubila dcerkou

23. června 2017 10:24

Své štěstí už má od včerejška doma! Modelka a moderátorkaJana Doleželová (36) včera s partnerem Davidem Trundou a novorozenou dcerkou opustili pražskou porodnici U Apolináře. Podívejte se na jejich malý zázrak!

 

„Dcera Veronika se nám narodila v neděli 18. června 2017 v porodnici U Apolináře u profesora Pařízka. Verunka si oproti termínu pospíšila a narodila se o 5 dnů dříve,“ svěřila Super.cz Jana.

„Na porod budu vzpomínat jen v pozitivním, protože vše dobře dopadlo. Ošetřující personál byl skvělý a dnes už mám doma krásnou, zdravou holčičku, která měří 48 centimetrů. Je to ten nejkrásnější dárek k mým narozeninám,“ dodala Jana, která právě dnes slaví šestatřicáté narozeniny. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hérečka

(Bublina, 8. 3. 2020 15:14)

Zahrála si jeden štěk a už je herečka? No táák!