Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ivana Jirešová

Ivana Jirešová,*15.7.1977 - herečka

 

 

Ivana Jirešová se do povědomí diváků dostala účinkováním v televizním seriálu Ordinace v Růžové zahradě, kde ztvárnila roli ztřeštěné barmanky Lucie. V televizní anketě Tý Tý 2006 byla zvolena Objevem roku. Zahrála si také roli Morgany v muzikálu Excalibur. S přítelem Viktorem Dykem vychovává dceru Sofii.

Autor: kringotka

Zdroj: Osobnosti,cz

Ivana Jirešová

Ivana Jirešová Foto: Super.cz/ Hermína

Tohle je matka devítileté dcery: Hvězda Ordinace ukázala v bikinách ploché bříško a zadek bez jediného ďolíčku

29. dubna 2014 5:55

Herečka Ivana Jirešová (36) je maminkou devítileté dcery Sofie a postavu má jako dvacítka. Na jejím zadečku ani stehnech není známka pomerančové kůže a její břicho je samý sval. Nemá na sobě gram tuku navíc. Jak to dělá? Za vše prý vděčí józe.

Ivana si oblíbila bikram jógu, kde se cvičí ve 43 stupních Celsia. "Cítím se po tom líp a líp. Je to pro mě prevence, duševní hygiena, detoxikuju, potím se a svaly pořádně pracují," řekla Super.cz Jirešová, která své dokonalé křivky v plavkách předvedla na Mistrovství České republiky v jízdě na tobogánu, kam s manželem Viktorem Dykem vyrazili.

Tentokrát bez dcery Sofie, kterou má ve střídavé péči s expartnerem. Devítiletou Sofii čeká v létě pořádný adrenalin. "Letíme celá rodina skoro na měsíc do Tibetu. Strašně se těším. Konečně si v praxi vyzkouším a uvidím to, čím hodně žiji, tedy východní filozofii a s ní spojený způsob života," dodala půvabná herečka. 

Ivana JIREŠOVÁ

Narodila se v Písku, vystudovala herectví na konzervatoři v Praze. Do prvního divadelního angažmá nastoupila v Divadle F. X. Šaldy v Liberci kde hrála mj. Ondinu v Giraudouxově Ondině, Lavinii v O'Neillově hře Smutek sluší Elektře, Fjoklu v Driverově a Haddowově hře Čechov na Jaltě a účinkovala v Suchého, Šlitrově a Roháčově muzikálu Kdyby tisíc klarinetů a ve Stewartově a Hermanově muzikálu Hello Dolly!. Hostovala také v Divadle J. K. Tyla v Plzni (Liza Doolittlová v muzikálu My Fair Lady, Dorothy v Morrisově, Scanlanově a Tesoriho muzikálu Hledá se muž. Zn.: Bohatý!), v Divadle Ta Fantastika, kde hrála Morganu ve Steigerwaldově a Pavlíčkově muzikálu Excalibur. Účinkuje také Divadle Kalich (Patejdlův, Hejmův a Krečmarův muzikál Jack Rozparovač, Pörtnerova hra Splašené nůžky), v Divadle Palace (Sibyla v Cowardových Líbánkách, Belinda v Shafferově Veřejném oku, Sally v Ephronové hře Když Harry potkal Sally), v Divadle Broadway (Pamela Willeyová v Cooneyho komedii Ve dvou se to lépe táhne aneb Peklo v hotelu Westminster, Bětuška v Hagenově, Vaculíkově a Davidově muzikálu Kat Mydlář). Hrála také Titanii a Puka ve Snu noci svatojánské a Izabelu ve hře Oko za oko v rámci Letních shakespearovských slavností.
Proslavila jí role barmanky Lucie Hruškové v televizním seriálu Ordinace v růžové zahradě. V roce 2006 byla v divácké anketě TýTý zvolena objevem roku.

V současné době můžete Ivanu Jirešovou vidět v těchto inscenacích:
 
W. Allen: Sex noci svatojánské (Ariel)
 zdroj Divadlo pod Palmovkou,cz
Herečka poodhalila své soukromí.

Herečka poodhalila své soukromí. Foto: Woodplastic (4x)

Viděli jste někdy menší zahradu? Tady relaxuje hvězda Ordinace

31. května 2015 18:09

Herečka Ivana Jirešová (37), kterou proslavil seriál Ordinace v růžové zahradě, se po mnoha letech pronájmů v pražských bytech přestěhovala na okraj metropole, kde si postavila menší domek.

Jirešová si pořídila v Hájku u Uhříněvsi bydlení, které splňuje její momentální požadavky. Když je venku krásně, může se svou dcerou Sofií trávit volný čas na zahradě, kterou s pomocí rodičů celou zkrášlila. „Před pěti lety jsem hledala domek, který bych si mohla dovolit, a tohle byl jediný projekt, který nebyl koncipovaný jako satelitní město. Na malém pozemku tak vznikl dům, který spolu s dalšími přirozeně navazuje na starou zástavbu,“ uvedla herečka.

U domku nechybí ani zahrádka. „Mám sice malou zahrádku, nicméně je na ní dost rostlin a hlavně je ve svahu, tudíž je tady pořád práce dost. Mým snem bylo vytvořit si kolem domku malý, krásný ‚prales‘. Když už jsem kupovala asi třicátou rostlinu, maminka se na mě hodně zlobila. Ale teď je to právě ona, která mi nejvíc pomáhá se o rostliny starat,“ říká herečka.

Aby bylo relaxační místo kompletní, postavila v místě, kde se nedařilo trávníku, terasu.

Jirešová se momentálně nejvíc těší na prázdniny, kdy bude mít volno a bude si ho užívat hlavně s dcerou, s níž loňské léto strávila v Malém Tibetu, kde přes organizaci Brontosauři v Himaláji vyučovala místní děti. 

Jiří Čeladník, Super.cz

Ivana Jirešová v celé své kráse. Více fotek ve fotogalerii!

Ivana Jirešová v celé své kráse. Více fotek ve fotogalerii! Foto: Bonver Group (10x)

Takhle se v televizi neukáže: Ivana Jirešová odhodila všechny svršky. Nejodvážnější fotky její kariéry!

3. prosince 2015 22:10

Ivana Jirešová (38) se nezdá, ale dokáže docela příjemně překvapit! Tenhle jindy nevýrazný herecký diblík se před pár týdny vypravil v rámci projektu Expedice Amazonie 2015 do pralesa, kde spolu s Eliškou Bučkovou nafotil kalendář. Podívejte se na fotky, které se fakt povedly!

Ivana lezla po stromech, svlékala se, pózovala s nahými domorodci, jedla brouky. Zkrátka v extrémních podmínkách, kde jí hrozilo opravdu nebezpečí, si užila svoje.

„Fotografování je navíc velmi náročné. Fotilo se ve vysokých stromech, na liánách, po pás ve vodě plné piraní, fotilo se v prostředí, kam by nevlezl ani mnohý chlap,“ řekl k výpravě dobrodruh Jakub Vágner, který ručil za to, že se obě dvě hvězdičky vrátí domů v plném zdraví. A to se naštěstí povedlo, proto křest kalendáře nebude tryznou, ale oslavou ženské krásy.

Snímky má na svědomí fotograf celebrit Jakub Ludvík a opravdu se mu povedly! 

David Zápal , Super.cz

Ivana Jirešová Super.cz

Nasadí masku tygra a vyrazí na lov: Ivana Jirešová už nechce být single, přála by si i miminko

28. února 2017 12:22

Zpěvačka a herečka Ivana Jirešová (39) se zapojila mezi známé tváře, které vyzdobily porcelánové nočníky, které se budou koncem března dražit ve prospěch Nadačního fondu pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.

"Ale ten můj je úplně jiný než ostatní. Je celý šedivý a je na něm návodný nápis. Já sice výtvarné umění miluju, ale i na základní škole, kde jsem měla samé jedničky, mi vysvědčení kazila dvojka z výtvarky. Tak jsem zvolila aspoň barvy, které miluju, šedou a světle růžovou, a super slogan," přiznala.

Domnívali jsme se, že Ivaně stačí dcera Sofie a na další potomky rezignovala, takže v její domácnosti už se nočníky neužijí. Ale spletli jsme se. "Mám ráda děti, přála bych si mít miminko. Ale na to musí být dva. Už mám taky jenom pár let, biologické hodiny pomalu dobimbávají. Ale adoptovat dítě asi nebudu," svěřila nám herečka, která je od podzimu opět single.

"Teď jsem pořád jenom pracovala. Ještě jsem nebyla, jak se říká, na lovu. Ale až budu mít po všech premiérách, nasadím masku tygra, pomaluju se válečnými barvami a vyrazím. Jen nevím kam, kam se teď chodí? Nevím, jestli na bar nejsem už moc stará. Tak možná půjdu do muzea nebo do opery. Ale Státní operu teď zase rekonstruují, tak to je znamení, že mám ještě počkat. Uvidíme," smála se Ivana. 

Saša Šeflová , Super.cz

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář