Jdi na obsah Jdi na menu
 


Iva Kubelková

Iva Kubelková,*8.5.1977 - herečka, modelka, moderátorka

 

Iva Kubelková se narodila 7. května 1977 v Písku.

Iva je vicemiss České republiky 1996, vítězka soutěže o nekrásnější česká ňadra, expřítelkyně Jaromíra Jágra a Martina Koloce, modelka, moderátorka a herečka.

Ve čtrnácti letech se s matkou odstěhovala do Prahy, kde dokončila střední soukromou ekonomickou školu. Poté pokračovala na vyšší odborné škole ekonomické v německém jazyce.

Ve druhém ročníku této školy ji matka přihlásila do soutěže MISS. Brala to především jako velkou zkušenost. O to více ji překvapilo, když bez jakýchkoliv problémů postupovala z jednoho kola do druhého. Přesto brala soutěž sportovně; dopadla pro ni však velmi úspěšně - stala se první vicemiss roku 1996.

Během dalších měsíců dokončila studium a začala se věnovat povinnostem, vyplývajícím z vítězství v soutěži. Nebylo to pro ni nic nového - modelingu se věnovala od svých šestnácti let, takže pouze pokračovala. Po dvou letech plných přehlídek a pózování dostala nabídku hrát divadlo.

V Čechově prozatímně osvobozeném divadle hrála Iva Kubelková v komediích Dívčí válka, Loupežníci na Chlumu a Pravda o zkáze Titaniku. Další přelom v této oblasti nastal koncem roku 2002. Ve hře Jaroslava Dobiáše Noc s modelkou ztvárnila hlavní roli.

Tentokrát jako moderátorka (Auto roku, VyVolení). Zúčastnila se soutěže Bailando na Tv Nova.
Měří 177 cm, její míry jsou 93–60–90. Má hnědé vlasy a hnědé oči. Nyní na Tv Prima ztvárňuje postavu Daniely Hartlové v seriálu Velmi křehké vztahy. Vyhrála titul nejcudnější kráska Česka. Je vegetariánkou. V těhotenství se rozhodla jíst ryby.

Nejoblíbenějším filmem Ivy Kubelkové je Kleopatra (s Elizabeth Taylor), nejoblíbenějšími herečkami Libuše Šafránková a Sharon Stone, herci Sean Connery a Nicolas Cage. Dalajlámovo dílo Radost ze života a umírání v pokoji je pro změnu nejoblíbenější kniha. Iva ráda poslouchá soul, funk, dále jmenovitě G. Michaela, W.Smithe a L. Kravitze.

V listopadu 2004 se Ivě narodila dcera Natálka (otce prozatím úspěšně tají). Po krátké mateřské dovolené se na jaře 2005 opět vrhá do práce.

Autor:miss.pink

zdroj osobnosti,cz

Čím starší, tím krásnější. Svůdná Kubelková se chlubí nejkrásnějšími fotkami své kariéry

12. prosince 2015 6:30

Před pár dny Iva Kubelková (38) pokřtila svůj kalendář pro rok 2016. My jsme sice byli na křtu a byli svědky samotného procesu vzniku snímků, ale výsledné obrázky se dostaly na světlo světa až nyní.

Konečně se můžete pokochat pohledem na hustou hřívu havraních vlasů, pevný hrudník, který zvítězil v řadě anket o nejkrásnější poprsí a nohy, které vedou až do nebe.

Na samotný proces vzniku fotek Kubelková vzpomíná s radostí. „Bylo to velmi akční. Chvilku v bazénku s vodou, pak mi pro změnu z velkého větráku foukal vítr do vlasů, aby to na fotografiích vypadalo dobře. Musím říct, že se to hodně podařilo. Kalendář je laděný do přitažlivé polohy, ale všichni, co mě znají, znají mé hranice. I já je znám a za určitou hranici bych nikdy nešla. Takhle mi to vyhovuje,“ pochvalovala si Iva Kubelková, kterou diváci mohou například stále vídat v roli doktorky Dvořákové v seriálu Cesty domů.

Jeden z nejlepších módních fotografů na české scéně Matúš Tóth také s nadšením vzpomínal na focení s Ivou. „Focení kalendáře probíhalo v pohodě, ve velmi přátelské a vtipné atmosféře a musím říct, že mě to velmi bavilo. Iva byla naprosto skvělá a energičnost z ní přímo sálala. Jsem za tu spolupráci velmi rád,“ přiznal známý fotograf, díky němuž vznikly naprosto luxusní fotky,” říká Matúš Tóth. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Iva Kubelková chce být krásnější než finalistky České Miss: Nechává si vyrábět elixír z vlastní krve

10. prosince 2015 21:07

Po soustředění semifinalistek České Miss, jehož se jako patronka účastnila, jsme Ivu Kubelkovou (38) potkali na klinice plastické chirurgie. Chce být snad krásnější než dívky, které se - stejně jako ona před dvěma desítkami let - dostaly do finále soutěže krásy?

"Myslím, že věk se nedá ošálit. Ohledně radikálních zákroků jsem velmi opatrná. Jsem příznivcem takových těch co nejpřirozenějších, které se dají v rámci moderní kosmetiky aplikovat. A to je právě na bázi odebrání krve, kdy se filtruje a pak se použije vlastní krevní plazma. Funguje to, pleť je neustále vypnutá a zmizely mi i některé problémy," vysvětlovala.

Iva má pocit, jako by teď jejím buňkám bylo osmnáct, stejně jako holkám, které se hlásí do Miss. A sama vzpomíná na dobu, kdy byla v soutěži, jen pozitivně. "Byla jsem v Miss opravdu hodně dávno, a ta doba byla úplně jiná. Média fungovala jinak, internet a sociální sítě neexistovaly. Dívky to mají o něco lehčí, mají šanci se něco přiučit, získat informace. Ale na druhou stranu je to větší stres, jsou pod větším tlakem, protože se dostávají do většího koloběhu akcí a reakcí. Ale já účasti v soutěži nikdy nelitovala a věřím, že ony taky nebudou," míní 

Saša Šeflová , Super.cz

Iva Kubelková vypadá v plavkách skvěle.

Iva Kubelková vypadá v plavkách skvěle. Foto: archiv Iríny tours (4x)

Tenhle pohled se neomrzí: Iva Kubelková už se zase těší do plavek. Takhle úžasně v nich vypadá

2. března 2017 5:55

Zima je úspěšně téměř za námi a nyní většinu z nás čeká zhubnout do plavek a těšit se na druhou várku roční pohody, dovolenou někde v cizině, nejlépe v teplých krajích u moře. Krásná moderátorka Iva Kubelková (39) sice do plavek hubnout nemusí, protože postavu má úžasnou celý rok, ale dovolenou už plánuje.

Tentokrát se moderátorka opět vydá do svého milovaného Řecka, konkrétně pod horu Olymp, kde si to celá její rodina zamilovala. „Tohle místo pod Olympem jsem objevila díky seriálu v televizi. Několik českých hereček dostalo pozvání, aby strávily krásný prodloužený víkend na Olympské riviéře. Parádně jsme si to tehdy užily a od té doby pod Olymp jezdím pravidelně,“ poodkryla Iva svoji první návštěvu tohoto magického místa.

„Mojí rádkyní přes Řecko se stala Sotira. Je to původem Řekyně, takže zná tuto oblast dokonale. Lepšího rádce bych nenašla,“ pochvalovala si moderátorka.

„Tato dovolená je pro mě ideální kombinací aktivní i odpočinkové, což od naplnění svého volného času očekávám,“ rozplývala se kráska nad svým volnem. Nesmíme zapomenout také na skvělé řecké jídlo, Ivyny oblíbené ryby, chobotnice, pečený lilek nebo řecké fazole, které dodávají Řecku na dokonalosti. Velkým zážitkem jsou také místní památky, které mají bohatou historii a specifické kouzlo. „Nám s manželem se moc líbily kláštery v Meteoře,“ doporučila Kubelková místo, které se nachází na vrcholcích slepencových skal v oblasti Thesálie.

„Pravidelně také navštěvujeme Olymp, před pár lety jsme si ho s partnerem také vyšlápli a byl to obrovský zážitek. S dětmi se na tento výšlap chystáme i letos.“ dodala Iva. 

Saša Šeflová , Super.cz

Iva Kubelková potvrdila pravost svých ňader.

Iva Kubelková potvrdila pravost svých ňader.Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová/facebook I. Kubelkové

Jsou pravé! Iva Kubelková podala důkaz o původu svých čtyřek, které zaujaly i Jardu Jágra

4. května 2017 11:47

Bujné poprsí umí Iva Kubelková (39) prodat nejen jako modelka, ale také jako herečka a moderátorka. Pokud někdo pochyboval o pravosti jejích ženských předností, krásná brunetka jej vyvedla z omylu.

 

První Vicemiss ČR z roku 1996 na sociální síti často vystavuje své sexy křivky, nyní ale přišla s netradičním snímkem. Fanoušky nechala nahlédnout přímo do svého nitra, a to na nejzajímavější partie těla. Iva totiž sdílela rentgenový snímek svého hrudníku.

„Někteří lidé mi říkají, že si myslí, že jsem krásná hlavně uvnitř,“ napsala Iva k obrázku, na němž místo ňader ukázala žebra. Z rentgenu je zřejmé, že Ivina ňadra jsou přírodního původu. Pokud by totiž měla silikony jako řada jejích kolegyň, rentgen by implantáty odhalil.

Přírodními čtyřkami se Kubelková odlišila od konkurence už na finále Miss ČR a obdiv sklízí i krok před čtyřicítkou. Její tělesné parametry v minulosti ocenil i Jarda Jágr. Teď už je ovšem Iva spokojenou maminkou dvanáctileté Natálie a osmileté Karolíny. 

Adam Chromý , Super.cz

 

Iva Kubelková a Petr Lexa

Iva Kubelková a Petr LexaFoto: archiv FTV Prima

Vnadná Iva Kubelková: Mrkněte, jak se coby sexuchtivá kráska v seriálu vrhne Petra Lexu

5. května 2017 16:53

Do stého jubilejního dílu Přístavu vlítne jako tornádo modelka, moderátorka a herečka Iva Kubelková (40). A rozjede žhavou show!

 

Ve svých 39 letech totiž dostala zálusk na zajíčky a hned sbalila o čtrnáct let mladšího kolouška. „Hraju sexuchtivou majitelku nahrávacího studia, která je lačná po mladých zajíčcích,“ smála se Iva. Koho nakonec ulovila? Petra Lexu! Úspěšného pětadvacetiletého Youtubera, který láme tisíce dívčích srdcí.

Nebojí se žárlivosti jeho fanynek a nezáviděly jí hereckého kolouška její dvě dcery? „Moje dcery už mají tuhle youtuberskou fázi za sebou, takže ne tak úplně. Ale očekávám, že mě po odvysílání dílu začne bombardovat na sociálních sítích jistá náctiletá skupina jeho fanynek, takže jsem na to připravená!“ smála se Iva.

A co na její nejnovější roli říkal její partner? „Ani nevím, jestli mě poslouchal, když jsem mu to říkala. Ale můj partner je úplně v pohodě, v klidu,“ řekla Iva.

V jedné žhavé scéně se Kubelková po Lexovi začne sápat na gauči a využije bez skrupulí všechny své ženské zbraně. Lexa při pohledu do jejího hlubokého výstřihu nevěděl, kam s očima.

Že se rolí sexy dračic nebojí, dokázala už v roce 2011, kdy nastupovala coby doktorka Alice Dvořáková do primáckého seriálu Cesty domů. „V Cestách domů jsem vždycky měla záchvěv otevřeného výstřihu, takže tomu už se asi nevyhnu,“ uzavřela s úsměvem Iva. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Krásná Iva Kubelková slaví čtyřicátiny! Mrkněte do galeie na další fotky!

Krásná Iva Kubelková slaví čtyřicátiny! Mrkněte do galeie na další fotky!Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová, archiv I. Kubelkové

Tohle tělo kdysi patřilo Jardu Jágrovi: Majitelka výstavních přírodních čtyřek a parádní postavy slaví 40!

8. května 2017 10:15

Několikrát za sebou vyhrála soutěž o nejkrásnější česká ňadra, i ve čtyřiceti, které slaví, má postavu jako ze žurnálu, až do konce života se ale o ní bude mluvit hlavně jako o té, která kdysi popletla hlavu Jardu Jágrovi!

 

Řeč je o Ivě Kubelkové (40), modelce, jež slaví kulatiny. Narodila se v Písku, už ve čtrnácti se ale stěhovala do Prahy, kde studovala ekonomku. Je nejen pohledná, ale chytrá, má hned dva tituly: bakaláře a magistru.

V roce 1996 se stala první VíceMiss, což ji pořádně dostalo do showbyznysu. Brzy začala hrát v divadle kontroverzního Františka Ringo Čecha, také moderovala (třeba Zlatou hokejku nebo TopStar) a objevovala se ve filmech a seriálech (naposledy v Přístavu).

Ve stejném roce, kdy uspěla v modelingu, začala randit i s Jágrem. Vydrželi spolu dva roky, dodnes spolu ale výborně vycházejí.

„Z Jardy je člověk, který chápe život ve všech souvislostech. Je z něj pokorný muž s obrovským srdcem. Nejhezčí je pro mě pasáž, ve které mluví o tom, co je pro něj bůh,“ prozradila Kubelková po jednom natáčení s ním.

Před jednadvaceti lety měla tu výhodu, že okamžitě padla do oka jeho matce „Mama Jágr“ Anně Jágrové, což se málokteré dívce po Jardově boku podařilo.

Iva, majitelka přírodních čtyřek, je dnes vdaná, má dvě dcery,dvanáctiletou Natálii a osmiletou Karolínu.

A čím si momentálně vydělává? Pravidelně fotí kampaně firem, donedávna byla spojená s Českou Miss, s tou novou ale už nemá nic společného.

Moderuje pořad Jak se staví sen a také zamířila do světa hudby, vystupuje s jazzovou kapelou Jjimband. 

 
 
 

Iva KubelkováSuper.cz

Sexy Kubelková po letech na módním molu: Mrkněte, jak jí to slušelo

27. června 2017 5:55

Více než tři roky se neobjevila v roli modelky na módní přehlídce. Výjimku udělala Iva Kubelková (40) na Slovensku, kde předváděla na zahajovací párty termálního parku v Bešeňové. "Už to opravdu nedělám, ale musím říct, že jsem si to užila a uvědomila jsem si, jaká je to oproti moderování brnkačka," řekla Super.cz.

 

S chůzí na mole postaveném na vodě problém neměla. "Některé věci se nezapomínají a tohle je jedna z nich," krčila rameny. To, že byla na přehlídce nejstarší modelkou, neřešila. "Vůbec jsem nad tím nepřemýšlela. I když je pravda, že jsem si mezi nimi připadala na návštěvě," svěřila.

Fotomodelingu se ale do jisté míry věnuje pořád. "Focení souvisí i s ostatní prací, kterou člověk dělá. Stále běží a nějakou dobu ještě poběží reklama v televizi, v níž jako modelka působím. Můj pracovní čas to ale z velké části neplní. Hlavně moderuju, teď jsem se pustila i do hudebního projektu a s kapelou chceme vydat desku, točím nový seriál na Primě. Je toho hodně," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
Iva Kubelková je na dovolené v Řecku.

Iva Kubelková je na dovolené v Řecku.Foto: archiv I. Kubelkové

Tenhle pozdrav by mohla posílat celý rok: Kubelková vystavila své obří přírodní vnady v plavkách

18. srpna 2017 10:26

Moderátorka a modelka Iva Kubelková (40) si užívá na dovolené v Řecku a svým fanouškům posílá zatraceně sexy pozdravy. Modelka s největším přírodním poprsím v českém šoubyznysu ukázala pár fotek v plavkách a vypadá přímo božsky.

 

A poklony jí skládají také její obdivovatelé. "Vy nás muže, Ivo, ale neskutečně rozpalujete. Letí k vám od nás jeden kompliment za druhým, ale copak to jde jinak? Jste úžasná," napsal jeden z fanoušků. Úžasná, nádherná, krásná, neuvěřitelná, božské tělo ... Taková slova se střídají v reakcích.

Kubelková si užívá dovolenou na Olympské riviéře s rodinou. Je tam tak nadšená, že už tam tráví léto poněkolikáté. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Iva Kubelková v rouše Evině. Více ve fotogalerii!

Iva Kubelková v rouše Evině. Více ve fotogalerii!Foto: Instagram I. Kubelkové

Prvotina Jardy Jágra sebrala veškerou odvahu a šla donaha! Iva Kubelková tím dostala úplně všechny

19. srpna 2017 15:27

První velká láska Jaromíra Jágra (45) Iva Kubelková (40) se toho fakt nebojí! Žena, která nedávno oslavila kulatiny, se pochlubila fotkou z Řecka, kde své komplet nahé tělo vystavila paprskům horkého letního slunce. Pokochejte se s námi tím, jak jí to sluší!

 

„Být ženou je požehnání,“ napsala Iva k fotce a v tom jí dáváme za pravdu. Ať má na ni každý názor, jaký chce, musí se uznat, že na svůj věk vypadá fantasticky.

„Buď svým vlastním druhem krásy,“ připsala k snímku Kubelková anglicky.

Moc dobře ví, co na její obdivovatele zabírá. Těžko říci, zda moderování, na něj jsou rozporuplné reakce, ale i v pro modelku pokročilejším věku si může pány vodit jak chce díky svému tělu. Ti také její rozhodnutí zveřejnit podobnou fotku houfně kvitují pochvalnými komentáři.

Na dovolené letos své křivky ukazuje pravidelně. Fandy fascinovala třeba už i snímky svého mohutného poprsí

David Zápal , Super.cz

 
 

Kubelková se rozhodla skoncovat s pigmentovými fleky.Super.cz

Vážně není úplně dokonalá. Iva Kubelková se nečekaně přiznala k nepříjemné vadě na kráse

26. září 2017 9:50

Obdivují ji muži i ženy. Ani Iva Kubelková (40) ale není bez chybičky, a nebojí se na své vady na kráse upozornit. Během našeho posledního rozhovoru se například přiznala k pigmentovým skvrnám nad horním rtem. Možná i z toho důvodu, že přišla na způsob, jak se nehezkého fleku zbavit. „Mám nesmírně citlivou pleť, mám problémy s pigmentací a pigmentovými skvrnami. Po všem, co se mi na mé pleti udělá, zůstane flek,” krčí rameny Kubelková.

 

Je proto ráda, že ji zákrok nijak neomezuje, ani v práci, které má v poslední době habaděj. „Tento nový laser je naprosto úžasný, jsem nadšená. Přestože většinu podobných zákroků je lepší podstupovat v zimě kvůli slunečnímu záření, toto omlazení si můžu dopřát kdykoliv během roku, neboť se ošetřuje zevnitř úst," říká s nadšením Iva a jedním dechem dodává: „Navíc doufám, že tímto definitivně vyřeším i své pigmentové skvrny, které mě už dlouho trápí.”

A co přesně tedy Kubelková na klinice podstoupila? Omlazení pleti za pomoci laseru Fotona, který v sobě snoubí dva špičkové lasery. „Laser Fotona SP Dynamis PRO zvládá 4D omlazení pleti s velmi výrazným liftingovým efektem. Pleť v obličeji je vůbec poprvé ošetřena jak z vnější strany, tak z vnitřní části úst. Proto je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek. Ošetření probíhá ve čtyřech krocích a jde o zcela neinvazivní zákrok," vysvětluje dermatoložka a anti-agingová specialistka, MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky Yes Visage. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář