Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gabriela Partyšová

Gabriela Partyšová,*9.6.1978 - herečka, zpěvačka, moderátorka

 

Gabriela Partyšová vystudovala soukromé brněnské gymnásium. Od čtyř let chodila na LŠU na hodiny zpěvu, klavíru a hudební nauky.Od malička chtěla být krasobruslařkou nebo zpěvačkou. V devíti letech vyhrála konkurz do brněnského dabingového studia,kde dabovala dětské role a role dospívajících dívek (seriál Dallas apod.)

1993 - vyhrála konkurz do hudebního pořadu ČT 1 "Jak se rodí hvězdy". Zde uspěla a podepsala smlouvu s hudebním vydavatelstvím MONITOR - EMI

1996 - moderovala pořad "Souvislosti" pro ČT 1,
1996 - první hudební album - "Gabriela - Hledej lásku" vydalo MONITOR - EMI
1996 -1997 byla moderátorkou brněnského Radia Krokodýl.

1998 - 2006 pracovala jako redaktorka pořadu TV NOVA - PRÁSK a natáčela reportáže s českými celebritami. Poslední 3 roky jeho vysílání zde měla svou rubriku GÁBINY VYPRÁSKANÝ TÝDEN, kde mapovala dění na večírcích a společenských akcích.

2003 - jako své vlastní dvojče, pod jménem REBEKA se stala moderátorkou televizní hitparády TV NOVA - "ESO". V tomto roce moderovala i Českého slavíka.

2003 - u UNIVERSAL music vyšlo její druhé album - "REBEKA - Mý druhý já" a v anketě Český slavík 2003 se stala Objevem roku a mezi zpěvačkami se umístila na 8. místě.

V roce 2004 u vydavatelství Česká hudba vyšlo její třetí album - "REBEKA - Flash".

V roce 2005 se zapojila společně s MTV a kampaní EXIT do boje za zastavení vykořisťování žen a obchodu s lidmi. Gábina Partyšová úzce spolupracuje se společností LA STRADA na objasňování a prevenci v České republice.

2005 - Gábina opouští umělecké jméno Rebeka a vrací se v oblasti zpívání ke svému původnímu jménu - GABRIELA a pod tímto jménem připravuje své čtvrté hudební album, které vyjde na jaře roku 2007.

2005 - epizodní role ve filmu EXPERTI
2006 - epizodní role ve filmu PRACHY DĚLAJ ČLOVĚKA

2009 - Epizodní role ve filmu ULOVIT MILIARDÁŘE

2013 - Epizodní role ve filmu Jiřího Menzela Sukničkáři

Role v seriálu české televize - Vyprávěj

Moderuje společenské a firemních akce. Je radaktorkou dvojstrany o módě ve společenském časopise RYTMUS ŽIVOTA, kde hodnotí oblékání českých a zahraničních celebrit.

14.12.2007 se jí narodil syn Kristian Kokta.

Od září 2008 je večírkovou a módní reportérkou pořadu TOP STAR - TV PRIMA

Od dubna 2012 moderuje na TV PRIMA FAMILY pořad TOP STAR Magazín

Více informací naleznete na www.igabriela.cz

Autor: sabbath100, Kokta1957

zdroj osobnosti,cz

Gábina Partyšová přišla k nové práci úplnou náhodou!

Gábina Partyšová přišla k nové práci úplnou náhodou! Michaela Feuereislová

Jak se dostala Partyšová do Prásku? Byla to strašná msta za zradu!

6. března 2015 21:36

Je to zvláštní, ale vypadá to, že se občas může i celebrita dostat k zajímavé práci jen díky tomu, že někdo jiný něco udělá špatně a další se mu za to chce pomstít! Podle informací, které Super.cz exkluzivně získal, nedávno Gabriela Partyšová (36) získala post moderátorky nováckého Prásku právě tímto způsobem!

Sama Gábina je v tom nevinně, nic špatného neudělala. Ale původní moderátor Prásku Pavel Novotný, nekorunovaný král ve střelbě slov za vteřinu (proto mu kromě jeho logopeda ani nikdo jiný nerozumí), si naštval domovskou stanici tím, že se na žádost Ladislava Hrušky (37) zapojil do jeho jednání s Novou, která stejně ale nakonec skončila neúspěšně a gurmánský experimentátor ve čtvrtek podal výpověď.

„Novotného z Prásku vyhodili okamžitě poté, co u vás vyšel článek o tom, že televizi hrozí, že Hruška odejde. Mysleli si, že máte informace od něj. A protože je fakt opravdu naštval, protože s ním také na začátku roku vyjednali novou smlouvu a jemu naopak přistoupili na úplně všechny podmínky, které si kladl, brali od něj to, jak se do celé té anabáze zapojil, jako neuvěřitelnou zradu. Takže přestože šéf zpravodajství Novotnému přísahal na to, že i kdyby ho někdy vyhazovali, že opravdu nikdy tu pozici po něm nedostane Gábina Partyšová, s níž má doslova nepřátelské vztahy, právě proto angažovali zrovna ji, aby bývalého moderátora co nejvíc ponížili a pomstili se mu,“ dozvěděli jsme se od tak dobře informovaného zdroje, že se ho skoro i mouchy v budově televize ptají na svolení, zda se tam mohou proletět.

Mnout ruce si nemusí jen Partyšová, ale i Petr Rychlý. Tomu zase spadlo nečekaně pár desítek tisíc měsíčně do klína za moderování Rad ptáka Loskutáka jen proto, že původně uvažovaný Hruška moc dlouho otálel s podepsáním smlouvy… 

David Zápal, Super.cz

Gábina Partyšová

Gábina Partyšová Foto: Archiv TV Nova

Uniklo z Novy: Partyšovou nesmí pustit do přímého přenosu, strašně breptá!

5. května 2015 5:55

Když televize Nova najala před pár měsíci novou moderátorku Prásku Gabrielu Partyšovou (36), očekávala od ní, že po koktavém Pavlu Novotném (34), kterému rozuměl jen on, jeho tatínek a pak logopedi, vnese do pořadu konečně nějakou řečnickou úroveň. Jak se ale ozývá ze štábu, sice se to podařilo, avšak za cenu velkých obětí!

Tenhle pořad je zvykem vysílat živě, už s ohledem na to, že bývá plný přímých vstupů redaktorek. I od Gábiny se údajně čekalo, že po pár předtočených dílech naskočí na vlnu „živáků“. „To fakt nejde, ale vůbec. Gábina je sice v branži dlouho, ale teď dělá v naprosto každém vstupu nějakou botu, přebrept a podobně. Takže si ji na obraz naživo zatím nikdo pustit nedovolí. Technici jsou zvyklí na různé lidi, ale říkali, že tohle už opravdu léta nezažili,“ uvedl náš dobře informovaný zdroj z barrandovského kopce.

Na druhou stranu je třeba uznat, že pořad si i za ní drží obstojnou sledovanost, i když někteří čekali opak.

Vypráskaná Partyšová se brání, že informace nám poskytl někdo, kdo jí chtěl ublížit. „S živáky nemám problém. Moderuju tři hodiny Snídaně s Novou live,“ oponuje. (Za tu občas ale také schytává kritiku, že jí nesedí.)

Gábina navíc přidává své vysvětlení, proč se pořad zatím předtáčí. „Nova zatím živý Prásk nechce,“ dušuje se. Jestli má pravdu ona, nebo náš zdroj, zůstává zahaleno tajemstvím. 

Líbí se vám Gábina Partyšová v Prásku?

David Zápal, Super.cz

Tereza Jandová hladila Gabriele Partyšové bříško...

Tereza Jandová hladila Gabriele Partyšové bříško... Foto: facebook T. Jandové

Čeká Partyšová miminko? Tahle fotka vzbudila na Nově pozdvižení

15. března 2017 13:41

Moderátorka Gabriela Partyšová (38) vzbudila pozdvižení ve Snídani s Novou. Její kolegyně, rosnička Tereza Jandová, zveřejnila na sociální síti fotku, kde své kolegyni hladí bříško.

Jakmile snímek okomentovala otázkou „Tak už?“, ihned se vyrojily spekulace, že je Partyšová těhotná. Fotku dokonce okomentoval Gábinin kolega Pavel Svoboda (47), který ještě přilil olej do ohně. „Takže už se o tom smí mluvit? Zhruba do konce prázdnin s Gábinou a pak opět střídání,” napsal.

Samotná Partyšová ale těhotenství popřela. Kolegové si z ní prý pěkně vystřelili, aniž by tušili, jaký způsobí poprask.

„S kolegy ve Snídani všichni brzy vstáváme. A děláme si ze sebe často legraci. Tohle byl přesně ten případ. Sociální sítě jsou v tomhle zrádné. Nemám to nikomu za zlé,” řekla Super.cz pobaveně Partyšová.

Samotná moderátorka by si přitom druhé dítě moc přála. „Miminko si s Danielem moc přejeme, ale těhotná nejsem," dodala maminka devítiletého syna Kristiana. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Gábina s manželem Danielem vypadali spokojeně.

Gábina s manželem Danielem vypadali spokojeně.Michaela Feuereislová

Partyšová a její fešácký muž demonstrovali své manželské štěstí: Víme, kam se chystají v létě

3. června 2017 11:47

Poslední měsíce žili hlavně jeden pro druhého a nevyhledávali společenské akce. To se teď prý ale změní! ModerátorkaGabriela Partyšová Farnbauerová (38) vyměnila na čas večírky za svůj privátní život a k vidění byla jen na obrazovce ve Snídani s Novou a Prásku.

 

S manželem Danielem včera vyrazili na přehlídku Natali Ruden, vrkali jako čerstvě zamilovaní holoubci a opět vyvrátili fámy o krizi manželství.

„Rozhodli jsme se, že budeme zase více chodit mezi lidi. Natali mě zve na každou svou přehlídku, ale já poslední dobou nikdy v daný termín nemohla. Přehlídka se povedla a bylo fajn se potkat se známými,“ řekla Super.cz Gábina a práskla nám své plány na léto.

„O prázdninách skoro na celý měsíc vyrážíme i s dětmi do Ameriky. Už máme naplánovaný takový poznávací okruh. Chceme navštívit národní parky, Grand Canyon a další zajímavosti,“ prozradila. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář