Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eva Decastelo

Eva Decastelo,*12.9.1978 - herečka, moderátorka

 

Eva Aichmajerová byla hvězda reality show Big Brother, kde působíla jako moderátorka. Rozpoutala rozruch už tím, že nafotila několik erotikcých fotek. Účinkovala v muzikálu Brouci aneb Evangelium podle Beatles v Divadle Spirála. Hrála i v zahraničních filmech, například druhou hlavní roli v kanadském pokračování seriálu Xena, který se nyní jmenuje Ariana’s quest, či v americkém seriálu Immortal s Lorenzem Lamasem.

Jako herečka na sebe také upozornila v kultovní komedii Jana Krause Nahniličko, ve kterém hrála 11 let.

Eva Aichmajerová vystudovala střední pedagogickou školu rodinný obor. V poslední době moderovala hudební pořady na televizi Óčko. Mimo moderování reality show Big Brother ji také uvidíme v seriálu Ulice.

Eva Aichmajerová má ráda když jsou muži sebevědomí a překvapivě i že mají trochu bříško.Nesnáší když se muž svlékne a nechá si jen ponožky.

Eva je také členkou poroty internetové soutěže imiss 2007.

22. srpna 2009 si Eva Aichmajerová vzala za manžele Reného Decastela a přijala jeho příjmení za vlastní. 5. září 2009 se jí předčasně narodil syn Michael.

Autor: kerm

zdroj Osobnosti,cz

To je pohled za všechny peníze: Česká moderátorka si přežíráním vyčarovala z jedniček nadupané trojky

8. října 2014 17:57

Moderátorka Eva Decastelo (36) nevynechá jedinou příležitost, při níž by si mohla rýpnout do svých vnad. Ráda o nich mluví jako o miniaturách, což ale teď tak moc neplatí. „Přežírala jsem se a dopadlo to tak, že z jedniček mám trojky,“ prozradila Super.cz. Navštívili jsme ji u ní doma při cvičení, jímž se přebytečné kalorie snaží vyhnat z těla. Vypadala u toho neuvěřitelně sexy. Jen si, Evo, zachovej obsah horních partií! Mrkněte na ně ve fotogalerii.

„To víte, začala jsem podnikat, a to jsou samé stresy. Proto jsem si nervy obalovala sladkostmi. Ale za chvilku jsem měla osm kilo nahoře. Kdyby to zůstalo jen u větších prsou, nechala bych to být, ale lidé se mě už vyptávali, jestli nečekám třetí dítě, tak jsem cinkla kamarádovi Davidovi a vrátila se ke cvičení,“ prozradila nám. Je ráda, že se nemusí trmácet nikam do posilovny a přímo doma jí dá trenér do těla tak, že pak ani neví, která bije.

„Trenér je fešák, ale René vážně nežárlí. Vždyť nám tu po domě vždy běhá jedno až tři děti, takže by případné pletky neměly šanci ani vzniknout. A navíc já fakt koukám jen po Reném,“ směje se Decastelo, která se pod rukama zkušeného likvidátora povislých částí těla dostává zase do formy.

„Na Evě je super, že i když to má s dětmi a prací časově hodně náročné, tak na sobě maká. Vážím si její pevné vůle,“ chválí svou svěřenkyni David Kalivoda, bývalý špičkový hokejista. 

David Zápal, Super.cz

 

Eva Decastelo na Plesu upírů Super.cz

Decastelo narvala své bujné trojky do šatů, které vypadaly jako opona v divadle

24. února 2017 15:20

Moderátorka Eva Decastelo (38) oblékla na premiéru muzikálu Ples upírů červené šaty ze sametu, které materiálem i barvou připomínaly oponu v GoJa Music Hall, kde se slavnostní událost konala.

"Kdyby byl problém s oponou, byla jsem připravená okamžitě zaskočit," řekla Super.cz se smíchem Decastelo, která oblékla šaty od sourozenců Ponerových. "Na premiéru Plesu upírů je potřeba přijít v červené a málokdo měl tu odvahu. Ale nakonec nás tu je minimálně pět, což je fajn," prozradila. Rudých rób se toho večera v GoJa Music Hall ale objevilo více.

Šaty jí prý nebyly šité na míru. "Slečna Ponerová šije především na sebe, což je postava kolem 150 centimetrů, tak jsem konečně našla někoho, kdo šije šaty v mé velikosti. Používám ty její, tak je to vyřešené," dodala moderátorka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Eva Decastelo o dětech a Ohnivým kuřeti Super.cz

Vydělávají si Kužízek a jeho ségra víc než jejich mamka? Eva Decastelo prozradila příjmy svých rozkošných dětí

28. února 2017 8:40

Ratolesti Evy Decastelo (38) Michael a Zuzanka odmala účinkují v televizních reklamách a seriálech. Hlavně chlapeček je známý snad ve všech koutech republiky kvůli vánoční reklamě na hypermarkety, v níž křičel nadšeně milované i nenáviděné slovo 'kužízek', které už přešlo do běžné řeči mnoha lidí. A jak jsou na tom tedy konta obou dětí?

„Na knížkách mají penízky v řádu desetitisíců. Teď jdou mé děti na konkurz ke Karlu Smyczkovi na hlavní role do jednoho seriálu, tak uvidíme, jak dopadnou. Jdou tam ale i děti Jany Bernáškové, to bude těžká konkurence,“ svěřila se nám Eva, jejíž prcci si už zahráli s největšími hvězdami republiky.

Eva Decastelo, jež sebe samu často označuje za strašidlo, poslední rok září v seriálu Ohnivý kuře, který píše její manžel René Decastelo. Eva si před časem naoko postěžovala, že kvůli svému choti nemá žádné milostné scény, že jí je zásadně odmítá napsat. Situace se ale už změnila. I když…

„Milostnou scénu jsem už měla. Byli jsme pod dekou, a když jsme to točili, praskla pod námi postel. Kdo je můj kluk v Ohnivým kuřeti, to ale nesmím prozradit, diváci tenhle díl uvidí asi až za půl roku. Můžu jim ale slíbit, že to bude velmi intenzivní.“

A jak se jí hraje potvora? „Popravdě hrát kr*vu je skvělý. Hodnou holku bych hrát ani neuměla. Tu hraju v manželství,“ dodala provokativně moderátorka a herečka. 

David Zápal , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hi, I found a great site

(ChesterDep, 7. 9. 2020 20:48)

Hi, I found a great site, all here https://bit.ly/3h2Orn2