Jdi na obsah Jdi na menu
 


Denisa Pfauserová

Denisa Pfauserová*2.1.1989 - herečka

Herečka Denisa Pfauserová se narodila 2.ledna 1989 v Praze, její rodiče i starší bratr jsou ekonomové. Od dětství navštěvovala dramatické kroužky, účastnila se recitačních soutěží atp. Je velmi pohybově nadaná, tančila závodně latinskoamerické tance, mimo to se dlouhodobě věnovala i dalším druhům tance od baletu přes scénický tanec až po street dance či jazz dance. Při studiu na gymnáziu Přípotoční hrála ve školním dramatickém souboru.

Po maturitě na gymnáziu Sázavská byla přijata na DAMU na katedru Činoherního herectví, studia herectví dokončila na VOŠ herecké v Praze. Ještě na škole nastudovala roli Kateřiny v představení Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou v režii Petra Kracika v rámci projektu Vlak Lustig. Dále hraje v divadle V Dlouhé, Na Jezerce, ABC či se souborem Ztracená existence v divadle Ypsilon. Zajímavou zkušeností byla role Roziny v imerzivním představení Golem ve Vile Štvanice s divadelní společností Tygr v tísni v režii Iva Kristiána Kubáka.

Na filmovém plátně se poprvé objevila v menších rolích ve filmech Colette nebo Celebrity s.r.o. Velká příležitost přišla s hlavní rolí Sofie, české dívky žijící v jižní Francii, ve filmu Prázdniny v Provence v režii Vladimíra Michálka a v pohádce Řachanda aneb Co dáváš, to se ti vrátí v režii Marty Ferencové, kde hrála taktéž hlavní roli rozmazlené princezny Markétky. Objevila se také v televizní pohádce ČT Rybička režiséra Karla Janáka nebo v seriálech Doktoři z Počátků, Ulice a další. Ztvárnila i řadu postav ve studentských filmech či videoklipech. Moderuje pořad Filmshot a Artur na TV Óčko. Příležitostně se věnuje dabingu a rozhlasu.

Mimo již zmiňovaný tanec ji baví jóga, jízda na koni a další sporty jako lyžování, tenis, golf, inline atd. Je alergická na kočky, přesto má doma dvě. Zvláštní dovednosti: schopnost otáčet jazyk ze strany na stranu, řidičský průkaz sk. B.

Lenka "sunlenka" Daňková

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

miluju denisu

(ffrajer, 9. 12. 2020 0:17)

deniso hrozne moc te miluju touzim po tobe sukal bych te kazdy vecer chtel bych se te dotykat chtel bych te libat cuchat k tobe jak krasne vonis chtel bych ti vylizat kundicku chtel bych aby sis prede me klekla chytil bych te za vlasy a mohla bys mi ho poradne vykourit denco ses nadherna sexy zhava kocicka vzdycky kdyz te vidim vyhonim si ptaka a pekne se vystrikam miluju te denco