Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dagmar Zázvůrková

Dagmar Zázvůrková,*9.6.1981 - herečka

 

Dagmar Zázvůrková se narodila v Benešově v roce 1981, absolvovala pedagogické lyceum s hudebním zaměřením v Berouně. Navštěvovala soukromé hodiny zpěvu u Prof. Jaroslava Horáčka. Nyní u pana Kadlece a dále navštěvuje literárně – dramatický obor u paní Dany Hlaváčové. Od září 2004 studuje na pražské HAMU obor nonverbální a komediální divadlo. V červnu 2007 získala na této katedře bakalářský titul. V současné době se připravuje na navazující magisterské studium.

Pěvecká praxe:
tři roky byla členkou sboru hudebního divadla Karlín. Hostuje v Čs. Rozhlase ( Tobogán) . Společně s kapelou Golden Swing pravidelně vystupuje v pražské Redutě. Také na různých kulturních, společenských a charitativních akcích ( Kapka naděje). V roce 2005 první recitál ve Studiu A-Rubín.V divadle Semafor první koncert v roce 2006.

Herecká praxe:
Hudební divadlo Karlín, oblast muzikálů – Bídníci. Dále hraje v představení panů Karla Šípa a Josefa Náhlovského – Sanatorium. Role Vanilky v jazzové opeře Jiřího Suchého & Jiřího Šlitra - Dobře placená procházka v Národním divadle. Televizní inscenace s Miroslavem Donutilem v hlavní roli, nazvané podle počtu povídek 3 + 1, režie Dušan Klein. Ve spolupráci s DAMU účinkuje v představení Deburau, které je spojením pantomimy, činohry a zpěvu. Tato divadelní komedie vznikla na počest 50 let československé pantomimy.

Divadlo Semafor:
od roku 2003 jako externí členka, hraje a zpívá v představeních - Život je náhoda v obnošený vestě, I ty zpíváš si ty hity, Pokušení sv. Antonína, 80 svíček na ztraceným dortu, Sex a sex je 12, Lysistrata.

Ostatní:
V současné době pracuje na svém prvním CD, které bude obsahovat nové písně soul-popového žánru.

Autor: 201078, 00009

zdroj Osobnosti,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář