Jdi na obsah Jdi na menu
 


Berenika Kohoutová

Berenika Kohoutová,*15.2.1991 - herečka, zpěvačka

 

Berenika Kohoutová, narozená v Praze roku 1991, navázala na své dětské role v rozhlase, dabingu nebo divadle a nyní studuje na pražské konzervatoři herectví.

Jako malá holka působila Berenika mimo jiné také v rozhlase, kde účinkovala v inscenaci Vlčí ukolébavka. Ztvárnila zde schizofrenní holčičku, která zabije svého kamaráda, ale všem tvrdí, že to udělal vlk. V osmi letech se objevila také v muzikálu Babička jako Barunka. Zahrála si hlavní roli ve filmu z cyklu Soukromých pastí - Tatínkova holčička, která pro Bereniku znamenala první velkou hereckou příležitost. Po této zkušenosti ji čekala role princezny v televizní pohádce Tři srdce.

Matkou Bereniky Kohoutové je populární česká spisovatelka Irena Obermannová.

zdroj Osobnosti,cz

Berenika Kohoutová

Berenika Kohoutová Foto: Tomáš Třeštík

Balila se do igelitu, škubala mrtvou husu v klíně a má ráda sexy fotky: Tohle kvítko se zase vrací do Ulice

18. listopadu 2014 17:02

Slyšeli jsme o ní i v dobách, kdy se ztratila ze seriálu Ulice, ale scenáristé pro ni opět našli uplatnění, a tak se Berenika Kohoutová do nekonečné novácké story opět vrací.

 
Kohoutová je nejen herečkou, ale rovněž zpěvačkou. Vody české hudební scény rozvířila písničkou Frnda i jejím vizuálním doprovodem, neboť kvůli fotkám, které při té příležitosti vznikly, se Berenika obalila igelitem, a nejnověji skladbou Labutě. V klipu k ní není umělého nic, ani mrtvá husa, kterou škube.

Co bude její postava provádět v Ulici, budou mít diváci možnost sledovat od tohoto čtvrtka. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

Nové tetování známé herečky

Nové tetování známé herečky Michaela Feuereislová

Poznáte, které herečce, známé i z Ulice, patří tohle tetování, jež vypadá jako z kriminálu?

9. března 2015 5:55

Herečka Berenika Kohoutová se pochlubila tetováním. Kdo by čekal profesionální práci tatéra, plete se. Berenika chtěla tetování, které bude vypadat jako z vězení. "Vymýšlela jsem si to sama. Je to hodně domácí práce. Mám spoustu kamarádů, kteří jsou potetovaní a jsou z punkové scény. Umějí tetovat, nedělají to strojkem, ale jehličkami. Mám ráda, když to je jako z kriminálu. Chtěla jsem, aby to nebyla profesionální práce, ale aby to bylo uděláno 'ručně'," řekla Super.cz Berenika.

Záda jí zdobí třikrát slovo hudba. "Mám tetování skrytá, protože jsem herečka. To je asi moje štěstí, protože bych jinak byla potetovaná asi celá. Na zádech mám třikrát za sebou slovo hudba a také mám dvě další tetování, slova láska a humor," vysvětluje Berenika.

Poslední tetování prý velmi bolelo. "Bylo to šílený. Zajímavé je, že láska moc nebolela a humor zase bolel šíleně," dodala. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Vypadá už pomalu jako omalovánky: Berenika Kohoutová ukázala novou kérku. Je hodně zvláštní

31. července 2015 14:28

Před rokem a půl se nám Berenika Kohoutová pochlubila svými kérkami. Když jsme se s ní setkali u příležitosti představení nové řady seriálu Místo zločinu Plzeň, kde hraje mladou vyšetřovatelku, nemohli jsme si nevšimnout, že je její tělo o jeden permanentní obrázek bohatší.

Již dříve měla herečka na žebrech nápisy „láska“, „humor“ a na lopatkách „hudba, hudba, hudba, hudba“. Teď k tomu přibyl symbolický obrázek zvířete. „To je zpívající kohoutek. Vystihuje mě to, jsem Kohoutová a zpívám,” říká Berenika. Nad obrázkem ptáka s tečkami u zobáčku se mnozí pozorovatelé zkoumavě pozastavují. „Hodně lidí se mě ptá, co to je, jestli je to zrní, ale vyjadřuje to zpěv,” směje se dcera spisovatelky Ireny Obermannové.

I v případě Bereniky Kohoutové zafungovalo tetování jako droga. „Teď se chystám na nové tetování. Když to ale uvidí máma, tak mě zabije. Maminka se totiž děsí každého tetování, které mám,” říká Berenika Kohoutová, která ale zároveň dodává, že vzhledem ke svému povolání další permanentní obrázek nebude na viditelném místě. 

Jiří Čeladník, Super.cz

 

Být mladou mámou už prý nestihne: Vnadná Berenika Kohoutová mateřství odkládá

24. února 2017 20:24

Herečka Berenika Kohoutová (26) si sice v květinářství, kde jsme se potkali na Valentýna, vázala kytici, ale valentýnská to nebyla. "Já mám 15. února narozeniny, tak to u mne nějaký svátek, který doma stejně neslavíme, absolutně zastiňuje," smála se.

S tím, že oslavila 26. narozeniny a je zavalená prací, mj. hraje v divadle Studio DVA v Šíleně smutné princezně a s Janem Cinou (28), kterého v ní má jako hereckého partnera, zkouší i další představení, tentokrát v Rubínu, souvisí i její další životní rozhodnutí.

Bereniky, která se loni na jaře vdala za Pavla Čecháka, jsme se totiž ptali, zda neplánuje založení rodiny, tedy zjednodušeně miminko. Mezi mladými dámami ze šoubyznysu teď letí mateřství neodkládat.

"Mám teď docela hezké nabídky a říkala jsem si, že ještě nejsem úplně ve věku, abych se za tím musela hnát. Teď je to takové trendy, a já si vždycky taky myslela, že budu mladá máma. Ale vzhledem k těm šestadvacátým narozeninám si myslím, že už jsem to prošvihla. Pro mě znamená mladá maminka do pětadvaceti a teď už můžu nějaký ten rok počkat," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

 

Berenika Kohoutová jde do Tváře.

Berenika Kohoutová jde do Tváře.Michaela Feuereislová

Šťabajzna a vychrtlík: Vyhraje Tvář po Vilhelmové žena, která zdědila jejího manžela, nebo Gondík?

31. července 2017 16:37

Televize Nova se rozhodla opět poškádlit fanoušky své převlékací show Tvoje tvář má známý hlas, když oficiálně potvrdila další tři jména. Po již dříve ohlášených Jitce Boho sLeonou Machálkovou se nyní pochlubila jménem Anety Krejčíkové (26), což je pro nás podobná novina, jako to, že Nově už nešéfuje Vladimír Železný. A co další nové tváře?

 

Jednou z nich je Dalibor Gondík (47), část slavné sourozenecké dvojice. Jeho ségra už v soutěži ukázala, že komediální talent se jí nikde neztratil, teď to bude moci dokázat i muž, kterého diváci vnímají posledních víc jak deset let spíš coby moderátora než jako herce.

Tohohle kvůli nemoci výrazně vychrtlého herce doplní i čím dál krásnější Berenika Kohoutová (26).

„Jsem trochu vystresovaná, ale vlastně se moc těším,“ prozradila půvabná dívka, která se loni vdala za Pavla Čecháka, bývalého muže vítězky třetí řady Tatiany Vilhelmové.

Tak uvidíme, jestli měla Nova s vybranými jmény šťastnou ruku! 

 

 

Berenika KohoutováSuper.cz

S tancem má zatím zkušenosti jen opilá na stole v baru: Čeho se ještě děsí krásná herečka v nové Tváři?

9. srpna 2017 5:55

O tom, že Berenika Kohoutová (26) umí i zpívat, jsme se přesvědčili díky desce Berenika Meets Jazz a poměrně nedávno i díky její hlavní ženské roli v muzikálu Šíleně smutná princezna v divadle Studio DVA. Tím pádem se o ni, co se zpěvu týče, v show Tvoje tvář má známý hlas, nebojíme. S tancem to má ale prý horší.

 

"Ten pořad jsem samozřejmě znala a sledovala ho. Zajímalo mě, jak bych to dala já, jak bych to uzpívala a hlavně utancovala. Takže to pro mě bude výzva. Když se mne ptali, jak jsem na tom s tancem, nemohla jsem jim odpovědět. Já to prostě nevím, teprve to musím zjistit. Opilá na stole tančím velmi často a dost mě to baví. Jde mi to skvěle, nikdy jsem nespadla, a když ano, tak jsem zase vstala," smála se.

"Pohyb na řízenou choreografii jsem nikdy nedělala, ale už mám za sebou pár tréninků s tanečníky a člověka to úplně nabije. Nechci to zakřiknout, děsila jsem se, že si nebudu pamatovat ty kroky, ale zatím to není tak příšerné, jak jsem si myslela," svěřila.

Přesto má ale ze ztvárňování některých interpretů trochu strach. "Myslím, že nejtěžší jsou holky jako Beyoncé, které u toho navíc musí být strašně sexy a perfektně zpívat a tancovat. To je asi strop," míní. 

Saša Šeflová , Super.cz

Berenika Kohoutová

Berenika KohoutováFoto: Super.cz/Instagram B. Kohoutové

Vnadná hvězda Tváře relaxuje u moře: Mrkněte, jak to Berenice Kohoutové sekne v plavkách

21. září 2017 11:08

Jedna z hvězd show Tvoje tvář má známý hlas Berenika Kohoutová (26), kterou diváci vídají i v seriálu Modrý kód, vyrazila za teplem k moři, kde si užívá chvilky volna se svou rodinkou. Fanoušci pak jistě ocení, že se vnadná herečka pochlubila fotkami v plavkách.

 

Natáčení Tváře je velmi náročné, a tak byla Berenika ráda, že se v jejím nabitém kalendáři našla skulinka a konečně se mohla pořádně zrelaxovat.

Výborné jídlo, spánek, opalovačka a dobré jídlo. To je přesně to, co herečka potřebovala. Jen se bohužel musela vypořádat se silou přírody. V moři ji popálila medúza, což jistě nebylo nic příjemného. Ale jinak si herečka dovolenou užívá plnými doušky. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

milujutebereniko

(frajer, 17. 3. 2021 14:19)

miluju te bereniko ses nadherna sexy kocka touzim po tobe tesim se na tebe az budes v tvoje tvar ma znamy hlas strasne hezky se na tebe diva si krasna pritazliva holka aspon si zase u televize poradne vyhonim azt te uvidim miluju te krasko

milujubercu

(frajer, 31. 8. 2020 12:16)

Berenika kohoutova a marika soposka jsou nadherny sexy holky me by zajímalo jestli se jako nejlepší kamarádky nekdy spolu libali kdyby tyhle dve krasky spolu natocili vášnivou libacku to by trhalo takovy počet sledujících hlavne mezi muzi jak by si u toho denne honily ptaka jste ty nejkrasnejsi kocicky mnoho muzu po vas touzi jste tak strasne sexy

bercomilujute

(frajer, 31. 8. 2020 12:03)

bereniko strasne moc te miluju si tak nadherna holka a strasne sexy hrozne me vzrusujes nejradši bych ti opichal tvoji sladkou kundicku a pak te celou postrikal ses uplne ta nejvic sexy herecka miluju te touzim po tobe a mrdal bych te

bercajekocka

(frajer, 26. 8. 2020 17:04)

vždycky když si chci vyhonit ptaka pustim si ukázku z nepravdepodobne romance jak si tam berenika honi tu kundicku a krasne u toho vzdycha a pokazde se u toho pekne vystrikam berca je sexy kundicka mrdal bych ji az bych brecel boze bereniko ja te chci vymrdat krasko miluju te

bercajekocka

(frajer, 26. 8. 2020 17:01)

uz si nasel ty jeji nahy fotky jestli jo posli odkaz sem z Bereniky celej nadrzenej chtěl bych si nad téma fotkama vyhonit ptaka doufam ze ty taky

Fotky

(DalimilH, 16. 4. 2019 11:20)

Berenika prý nafotila docela odvážný fotky, na kterých je nahá....Já našel akorát tohle - https://www.prozlobive.cz/rubriky/celebrity/berenika-kohoutova-naha-porno-fotky_2249.html . tam ale není nic vidět Nevíte někdo, kde bych je našel?;-) Díky.