Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barbora Jánová

Barbora Jánová,*                    herečka

Barbora Jánová (21)

Herečka Barbora Jánová (21) se zapsala do mysli diváků svou rolí Kamily v Doktorech z Počátků, ve kterých hraje od roku 2013. Zde se dokonce před kamerami svékla a ukázala své krásné ženské křivky. O rok dříve se objevila ve snímku Probudím se včera a Hranice. Jednu dobu tato herečka randila s herce Jirkou Mádlem, dodnes jsou prý kamarádi.

Barbora Jánová ukázala svůj nahý zadeček v seriálu Doktoři z Počátků.

zdroj Blesk,cz

15. dubna 2015 • 05:00

Nová nestyda v Ordinaci: Barbora Jánová!

Do kamenické nemocnice nastoupila nová posila – lékařka před atestací Bára Nývltová
Do kamenické nemocnice nastoupila nová posila – lékařka před atestací Bára Nývltová (Foto TV Nova, ara)
 
 
 
 

Nahou ji zná nejen Jiří Mádl (28), ale také Doktoři z Počátků. Předvede se herečka Barbora Jánová (22) v plné kráse také v Ordinaci v růžové zahradě, kam nastoupila jako mladá lékařka před atestací Bára Nývltová, aby svedla boj o místo s Braněm Holičkem (29), alias MUDr. Tomášem Zajícem?

 

Mádlova exmilenka nemá s nahotou problém. Její bezchybné křivky jste mohli vidět v seriálu Doktoři z Počátků, ve kterém ztvárnila »zlobivou« Kamilu. V koupací scéně se ukázala úplně nahá, i když jen zezadu... „Samozřejmě jsem nechtěla, aby u toho všichni byli. Jinak režisérka Jana Rezková byla milá, vstřícná a uklidňovala mě, že tam skoro nic nebude vidět,“ přiznala tehdy Jánová.

V Ordinaci ji podobné scény nečekají, hraje hodnou lékařku vychovávanou babičkou v ezoterickém duchu. Herečka si pochvaluje novou roli i herecké kolegy, především Braňa Holička a Jana Čenského (53).

První den natáčení byl prý ovšem krušný. „Nástup jsem měla v šest hodin ráno a hned jsem točila operaci – vedro na sále, světla, málo místa, umělá krev, vnitřnosti a všechno vypadalo tak strašně reálně, až jsem se toho lekla,“ zavzpomínala Bára.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mrdalbychjikundu

(frajer, 9. 6. 2021 20:32)

nejvic sexy byla v serialu doktori z pocatku to sem si honil ptaka pokazdy kdyz sem ji uvidel