Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anna Slováčková

 Anna Slováčková,*

Aničko, ten se ti povedl. Dcera Dády Patrasové září vedle fešného přítele, se kterým randí teprve krátce

2. března 2017 14:00

Dva měsíce se dařilo Anně Julii Slováčkové (21) tajit novou lásku. Včera dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka přestala svého partnera skrývat a vyrazila s ním na premiéru akčního snímku Logan: Wolverine.

Dozvěděli jsme se, že její nový přítel se jmenuje Filip a jde o poměrně čerstvou známost. „Jsme spolu od nového roku,” prozradila nám hvězda minulé řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas.

Víc sdělit nechtěla, a další téma rozhovoru tak bylo jasné: „Film byl neuvěřitelný. Dlouho jsem tak kvalitní a super film neviděla. Výkony všech herců byly bombastické,” řekla Anna, která prý ale s partnerem do kina zase tak často nechodí. „Na filmy koukáme spíš doma,” dodala. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 
Anna a Filip tvoří sympatický pár.

Anna a Filip tvoří sympatický pár.Herminapress

Tvoje tvář má velký hlad: Jak došlo k největšímu životnímu zamilování se Slováčkové? Přítel ji sbalil nečekaně

12. dubna 2017 5:55

Že je Anna Slováčková (21), hvězda druhé řady Tváře, po rozchodu s Dominikáncem už znovu šťastně zadaná, naši čtenáři nečtou poprvé. Doteď ale přísně držela pod pokličkou, jak se charizmatickým Filipem nechala sbalit. Bylo to poměrně kuriózní!

 

Ještě předtím, než odletěla se svou novou láskou na dovolenou do Thajska, zúčastnila se v Jaroměři charitativní akce Davida Novotného Večer pro dobou věc.

A tam z ní létaly perly! Ukázalo se, že možnou lásku jejího života jí přičarovalo kručení v břiše.

„S přítelem jsme se seznámili v jedné pražské pizzerii. Byla jsem tam s kamarádkami. Jeden obsluhující, ze kterého se pak vyklubal spolumajitel podniku, mi byl velmi sympatický. Tvrdil, že umí nejlepší pizzu, a měl pravdu. Jednu mi doporučil, tak jsme se dali do řeči a byla ruka v rukávě. Vlastně mě nalákal na jídlo! To se stalo v prosinci, od ledna tvoříme pár,“ svěřila se Anna Slováčková, která prý úplně překypuje štěstím. A se smíchem říká, že kámošky jí její drahou polovinu závidějí. Kdyby ne kvůli vzhledu, tak kvůli pizze zadarmo!

„Už i rodičům jsem partnera ukázala. Poznali ho a schvalují mi ho,“ prozradila dál zpěvačka.

V pořadí již sedmnáctý Večer pro dobrou věc, který se konal za podpory města Jaroměř a tamního kulturního střediska, vynesl výtěžek 68 tisíc korun. Ten poputuje k Muži roku 2009 Martinu Zachovi, do speciální základní školy v Jaroměři a stacionářů Cesta v Náchodě a Nona v Novém Městě nad Metují.

„Jsem moc rád, že se opět podpoří ti, kteří to nejvíc potřebují,“ prozradil nám charitativní guru David Novotný. 

David Zápal , Super.cz

 
 

Anna Slováčková křtila v podprsence.Super.cz

Anička Slováčková je pořádná divoška: Na křtu chlapecké kapely se svlékla do podprsenky!

26. května 2017 20:02

Nevinná dívenka? Kdepak, pořádná divoška! To tedy rozhodně je zpěvačka a herečka Anna Slováčková (21), která se nebála na křest nové chlapecké kapely vyrazit v sáčku, pod kterým měla jen podprsenku, a sako posléze klidně shodila a pózovala jenom v prádle.

 

"V kapele mám jednoho ze svých nejlepších kamarádů, tak jsem se rozhodla, že mu takhle zpestřím náladu. Ale myslím, že zrovna na něj to moc zabírat nebude," smála se Anička, na kterou prý kvůli tomu její nový partner žárlit nebude. "On ví, že se odvážně oblékám pořád, nejenom na akce, a že mě baví různě experimentovat," řekla nám.

Když jsme se jí ptali, co ji v nejbližší době čeká, překvapila i informací, že ona sama má také kapelu. "Budu zkoušet dva muzikály, Krysaře v Kalichu a Iaga v Hybernii, na což se hrozně těším. A čekají mě koncerty s mojí kapelou, máme pár nových písniček, které budeme prezentovat na koncertech. Už teď jsem z toho nervózní," svěřila.

A jakou hudbu od ní můžete očekávat? "Hrajeme hlavně covery, ale jsou hodně odlišné od těch originálních písniček, takže to není žádná Tvář. Je to punk, pop, rock, opravdu směs úplně všeho," prozradila. 

Saša Šeflová , Super.cz