Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anna Kulovaná

Anna Kulovaná,*8.10.1981 - herečka

 

Anna Kulovaná se narodila 8. října 1981 v Praze. Žila pouze s matkou a sestrou, která se brzy odstěhovala do Českého ráje. Základní školu navštěvovala v Suchodech, kde také získala první zkušenost s modelingem. Jak sama řekla v jednom z rozhovorů, přišel do třídy během jedné hodiny jakýsi muž a ihned ho zaujala svojí výškou (nyní měří 182cm). U modelingu však zůstala jen pár týdnů a na střední školu nastoupila na taneční konzervatoř Duncan Center, kde úspěšně odmaturovala se svojí choreografií, kterou vymyslela přes noc.

V následujících letech se dvakrát hlásila na DAMU, nakonec se po konzervatoři rok věnovala francouzštině, ale nakonec začala studovat Vyšší odbornou hereckou školu v Praze (učitelé: Jitka Smutná a Jan Vlasák), kterou také úspěšně zakončila. Během svých studií hrála s zájezdovým divadlem Rity Jasinské po různých divadlech. Do televizní tvorby se dostala díky konkurzu.

Mezi její koníčky patří hlavně tanec, o kterém říká, že je její život. Dále plavání a také psaní básniček. Oblíbenými skupinami jsou Pink Floyds, Rolling Stones, ze zpěváků pak Cohen, Eric Clapton, Nohavica, Hana Hegerová a Marta Kubišová. Jak sama říká, sní o tom, že by jela bych do Afriky a žila v kmeni, ale musela by mít jistotu, že neonemocní či neumře.

 

Autor: guigne, zuzzik

zdroj Osobnosti,cz

 

Anna KulovanáSuper.cz

Kam zmizela dlouhonohá blondýna známá z televizních seriálů? O novou roli se modlila v lese mezi stromy

11. dubna 2017 16:04

Dlouhonohou blondýnku Annu Kulovanou jsme poprvé na obrazovkách viděli v seriálu Dobrá čtvrť a pak prošla mnohými dalšími. Už pět let jsme ji ale na televizních obrazovkách neviděli a v kině se mihla naposledy před třemi roky ve filmu Zejtra napořád. Co se s půvabnou blondýnkou, která je maminkou dvou dcer, dělo?

 

"Hodně jsem zkoušela divadlo, teď jsme měli zrovna premiéru v Řeznické s Miroslavem Etzlerem (52) a Zuzanou Slavíkovou, zkouším další představení s Janou Šulcovou (70). Divadlu se věnuju hodně. Pokud jde o kamery, bylo to takové vzduchoprázdno. Ale už jsem se s tím vyrovnala, nemám s tím vnitřní problém, ale spíš se tomu divím. Sice jsem dělala nějakou reklamu, ale žádnou práci pro televizi," svěřila.

"Už jsem si vytkla takový cíl, že budu něco natáčet. Vsugerovávala si to, chodila jsem do lesa a představovala si věci, ale vlastně to vůbec dlouho nezafungovalo, než přišla tahle nabídka. Natáčení se mi vyhýbalo, možná se to teď prolomí. Ale do seriálů už nechci," řekla nám na představení nové rodinné komedie Jak se moří revizoři.

Kromě práce se věnuje samozřejmě dcerám, kterým je sedm a tři a půl roku. "Starší je sportovkyně, takže určitě ne, výborně běhá a je nejmenší ve třídě, což je úžasné, protože já byla vždycky největší. Spíš mladší je taková víc k lidem," odpověděla nám na dotaz, zda vidí u dcer náklonnost ke světu šoubyznysu. 

Saša Šeflová , Super.cz

 

 

Anna KulovanáSuper.cz

Ve 35 je krásnější než jako teenagerka z Dobré čtvrti: Tahle blondýnka boduje nejkrásnějšíma a nejdelšíma nohama

28. srpna 2017 10:14

Herečka Anna Kulovaná měla se svojí figurou našlápnuto na modeling, ale vydržela u něj jen pár týdnů. Na obrazovkách zaujala poprvé v roli teenagereky v seriálu Dobrá čtvrť, kam ji obsadil režisér Karel Smyczek. Dnes, když už oslavila 35. narozeniny a je matkou malé dcerky, je ale ještě krásnější než tehdy.

 

Své extra dlouhé nohy, které při výšce 182 centimetrů má, přijela předvést do Náchoda na finále Muže roku. "Jsem tady poprvé, přijely jsme s kamarádkou Romanou Goščíkovou, abych konečně viděla tu přehlídku břišáků. I když manžel mi doma tvrdil, že má taky buchtu, tak co sem jedu hledat," smála se.

"Opravdu ale žárlit nemusí, on není můj muž roku, ale muž mého života. A prvoplánové krasavce nevyhledávám, protože chci přece hlavně sama vyniknout. Můj muž je hezký, ale není to takový krasavec, aby za ním všechny ženské pálily. Chodit s nějakým Kenem, který by ráno strávil víc času v koupelně než já, bych asi nechtěla," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář