Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anife Ismet Vyskočilová Hassan

Anife Ismet Vyskočilová Hassan - herečka, tanečnice, moderátorka

 

Anife Ismet Vyskočilová Hassan je bulharská tanečnice, herečka a moderátorka, která se narodila roku 1974.

• 1974 v Bulharsku
• 1980 - 1989 Co jsem dělala? Chodila jsem do školy :-)
• 1991 Narodil se syn Hari
• 1994 Účast v oblastním kole Miss Bulharsko (Po zjištění, že mám syna, mě diskvalifikovali jako Missis, i přestože jsem soutěž vyhrála.)
• 1995 Poprvé návštěva ČR (Nezůstala jsem tady)
• 1996 Druhá návštěva ČR, zůstala jsem tady. (Protože autobus zastavil natankovat a mě se nechtělo dál, no tak jsem dál nejela.)
• 1997 Naposledy jsem videla Bulharsko
• 1998 jsem se vdala za Ivana Vyskočila (p.s. Proč píšu jak se jmenuje můj manžel? No protože všude za mým jménem se zdůrazňuje, že jsem jeho manželka. TAK PROTO!)
• 1999 Stojím poprvé na jevišti ve hře Gustava Skály "TANEC MEZI VEJCI" Jak jméno a řeč napovídá, nejsem zahraniční absoloventkou pražské DAMU. Ve stejném roce založila školu Orientálního tance.
• Od roku 2000 hraje v divadle Metro na Národní třídě v Praze

Anife měla svůj vlastní pořad na rádiu F1 s názvem"Šilená Anife" a také pořad Trafika na TV Nova Dnes ji mužete vidět nejen v divadle ale i na ruzných charitativních akcích.

Pochází z malé bulharské vesničky, z oblasti Deli-Orman, kde žijí převážně etničtní Turci. Anife je osmanská Turkyně a její předkové zůstaly v Bulharsku i po Osmanské říši. Název oblasti Deli Orman znamená v překladu Divoké lesy a životní osudy Anife i její temperament plně koresponduje se jménem jejího rodiště. Jako dítě zažila komunistické násilné přejmenovávání Turků na bulharská jména, což se zdaleka nebylo pouze selankovitou výměnou jména na místním úřadě. Vzpomínky na toto období připomínají nedávné události v Bosně a Kosovu.

Věrna tradici svých divokých předků, pokračovala v nájezdech na Evropu. V roce 1995 navštívila Českou Republiku a jak je výše uvedeno, nezůstala zde, ale souhrou náhod v roce 96 zůstala v České kotlině, kde se seznámila se svým manželem a to další souhrou náhod, která umí vymyslet jen život sám. Přestože má biotechnologickou školu a vzdělání přes počítače, v České republice se věnuje orientálnímu tanci, vystupuje v zábavných televizních pořadech a v divadle...

Autor: nininkaaa

zdroj Osobnosti,cz

Tenhle pohled na herečku a tanečnici byl k popukání.

Tenhle pohled na herečku a tanečnici byl k popukání. Foto: Archiv M. Žifčáka (4x)

Poznáte ji v téhle póze? Česká herečka se navlékla do baletní sukénky a vymetla vlasy chodník

14. září 2014 20:53

Bývalá manželka herce Ivana Vyskočila, tanečnice a herečka Anife Vyskočilová (40), se chystá ke svým aktivitám přidat další. Na letošní Vánoce chystá pro své příznivce překvapení v podobě kuchařky, kde shromáždí své oblíbené recepty, jež jsme mohli vidět už v pořadu VIP Prostřeno.

V rámci příprav, včetně focení titulní strany, se rozhodla změnit i image, a tak se obrátila na svého kamaráda, kadeřníka Martina, aby jí se změnou pomohl. "Chtěla jsem vypadat úplně jinak a musím říct, že jsem spokojená," řekla Anife, kterou jsme roky znali jako černovlásku.

„Anife znám dlouho, proto už vím, co se ji líbí a co ne. A vím, že již dlouho uvažuje o světlejších vlasech. Proto jsem zvolil světlejší odstín hnědé a některé pramínky jsme zesvětlili na ještě světlejší odstín.“ prozradil kadeřník.

Největší show se ovšem nekonala v kadeřnictví a v ateliéru, kde profesionální snímky v několika outfitech vznikaly, ale těsně po kadeřnickém zásahu přímo na ulici. Kolemjdoucí nevěřili vlastní očím, když ze salonu Anife vyrazila v baletní sukýnce, která je momentálně velmi oblíbená u holčiček školkou povinných, a když si zvětšovala objem účesu pohazováním hřívou tak, že vlasy zametla i chodník. 

Saša Šeflová, Super.cz

Anife o temné minulosti: 6letého brášku rozdrtil náklaďák

 
Anife se synem Harim v roce 1999
 
 
20. února 2015 ● 14:20
 

 

Anife se narodila v malé bulharské vesnici. Otec byl ortodoxní muslim a ona měla celkem osm sourozenců, které všechny velmi přísně vychovával. V 80. letech je starosta obce prý přinutil zřeknout se islámu. „Vzali nám stará jména, roztrhali rodné listy a dali nám nová bulharská jména,“ říká Anife v rozhovoru pro týdeník 5plus2.
 

S vyprávěním o minulosti jí na mysl vytanuly také vzpomínky na děsivý zážitek z dětství, když přišla o svého malého bratra Rushdieho. Když byl teprve čtyři dny v první třídě, srazil ho náklaďák a na místě ho zabil. „Protože byl bratr Turek, nikdo to neřešil, nikdo to nevyšetřoval,“ vzpomíná Anife. Její otec ztrátou syna trpěl, proto svým dcerám říkal mužskými jmény.

Když pak ale Anife otěhotněla a čekala syna, otec ji vyhodil z domu. Starosta obce jí prý nabídl místo k bydlení, ale v domě, kde dřív žil a pak vyvraždil svou rodinu muž, jenž se po činu na půdě toho domu oběsil.

Nakonec se otec na přímluvu matky nad Anife slitoval a ona se mohla vrátit domů. Jenže zanedlouho se rozhodla, že odjede zkusit štěstí na západ. Když přijela do Prahy, myslela si, že je už v Německu, kam měla namířeno za známými. Její kamarád se nakonec nabídnul, že ji do Německa odveze, ale během cesty měli vážnou nehodou. S vážnými poraněními byla Anife dokonce týden v kómatu.

Její syn Hari má dnes už 24 let a pracuje jako barman v pražské kavárně. Když se Anife vdala za Ivana Vyskočila, byl mu právě český herec otcem. Manželství tvrvalo deset let. Nyní Anife už několik let chodí s Vernesem Cosabicem z Bosny.

 

 
Autor: šim
zdroj Blesk,cz
 

Premiéra filmu Lovci a oběti: Anife Vyskočilová jako přestárlý diblík!

26. března 2015 ● 20:10

Buď na Anife Vyskočilovou (41)  přišlo jaro nebo si nelze vysvětlit, proč na premiéru krimi snímku Lovci a oběti přišla v růžové tylové sukni, keckách a čelence s obřími květy. V jejím věku, už by takhle oblečená měla chodit jen na maškarní.

 

Snímek, ve kterém hlavní roli hraje Martin Kraus, se konečně dočkal své premiéry. V polovině natáčení totiž došlo k výměně režiséra, změně scénáře a hereckého obsazení. Nakonec film dotočil hudebník Marcus Tran, kterého do kina doprovodila přítelkyně Martina Gavrieli.

Premiéru si nenechala ujít Anife Vyskočilová se svým synem. V tylové nadýchané sukni a čelence s obřími květy vypadala, jak rozkvetlá louka. "Chtěla jsme to tady trochu rozveselit a zženštit, když je to tady samý drsňák," vtipkovala herečka.

Ve snímku totiž hrají převážně muži, protože se děj točí okolo vymahačů dluhů. Role drsných chlápků si rozebrali rapper Jakub Mohamed Ali, Tomáš Hanák, Marek Vašut, Martin Písařík nebo Zdeněk Mahdal.


 
Autor: lara
zdroj Blesk,cz
 

Takhle Anife vítá jaro: Na hlavu si nasadila rozkvetlou louku, vyhrnula si sukni a předvedla čokoládová stehýnka

30. března 2015 5:55

Herečka a břišní tanečnice Anife Vyskočilová (41) je oblíbeným terčem módních kritiků. A ani její outfit na premiéře nového filmu Lovci a oběti jistě nezůstane bez povšimnutí. Anife vyrazila extravagantně oblečená a jak sama řekla, vítá tak jaro.

"Všechno jsem nakoupila v zimě, tyhle sukně jsem dostala k Vánocům. Chci ukázat lidem, že když budou hrát barvami, tak vyvolají sami v sobě jaro a budou se cítit mladistvěji. Já jsem stará vražda, ale když si vezmu tohle na sebe, hned jsem jak křupavý salát," řekla Super.cz Anife.

Věneček dokonce sama vytvořila. "Chtěla jsem na hlavu rozkvetlou louku, ten starý obličej se musí už schovávat pod kytkami. Kytka se prodává samostatně, je to brož. Tak jsem jich koupila deset a vyrobila věneček. Všechny svoje outfity si tvořím sama," dodala Vyskočilová. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 
Orientální tanečnice otevírá vlastní podnik.

Orientální tanečnice otevírá vlastní podnik. Hermína

Svět se Anife jen tak nezbaví: Když umřu a narodím se znova jako Anife, možná budu trochu naštvaná, ale spokojená

21. června 2015 5:00

Poté, co Anife Ismet Vyskočilová Hassan (41) vydala svou první knihu o vaření, tak si splnila další sen. Rovnou si otevřela vlastní restauraci, i když bulharská tanečnice, herečka a moderátorka nový prostor odmítá restaurací přímo nazývat. Prostor je totiž natolik multifunkční, že průměrná časově vytížená maminka zde dítě zabaví hračkami, nakrmí snídaní, stihne se nechat ostříhat, a navíc také nalakovat nehty.

Kromě jídla a pití zde totiž funguje také plně vybavený kosmetický salon. „Lidé si tady můžou dát snídani nebo večer sklenku vína s tureckými olivami a sýrem. Zboží dovážím jenom z Turecka! Potom se můžou jít ostříhat, děláme tady i proměny. Dnešní večer jsem pozvala jenom svoje oblíbené kamarády. Jsou mezi nimi známé osobnosti i neznámé. Šlo mi ale hlavně o to pozvat pozitivní lidi. Lidi, kteří přijdou, a nebudou mi závidět,“ svěřila.

Jednou z takových kamarádek byla také Štěpánka Duchková, která je bývalá sousedka Anife. „Když jsem stavěla dům, dovolila mi, abych odvezla stavební suť k nim na zahradu. Ivan tenkrát vyskočil a měl z toho psotník! Byl fakt naštvanej, protože nepořádek z toho stavebního materiálu byl velikej,“ vzpomínala Duchková na veselou příhodu a dodává, že Anife byla tou nejlepší sousedkou.

Že je Anife pracovitá, je očividné. Vstává v sedm třicet a do hodiny už je v práci. „Dala jsem si to za povinnost. Ale chodím vždycky o pět minut pozdě. No a to tady do jedenácti dělám snídaně. Přes den si něco zařídím a večer jsem zase tady, to když si přijdou lidi sednout na víno,“ vypráví Anife a září štěstím. „Potom jdu domů, svléknu se do naha, napustím vanu, namíchám těsta a dám je do trouby. Vlezu si konečně do té vany, a když začne pípat trouba, tak vylezu. Před půlnocí mívám upečeno.“

Anife její práce podle všeho baví a žádná únava není znát. Říká, že si žije svůj sen. „Když umřu a narodím se znova jako Anife, možná budu trochu nasraná, ale stejně moc spokojená.“ 

Jiří Čeladník, Super.cz

Anife Vyskočilová

Anife VyskočilováMichaela Feuereislová

Anife Vyskočilová natřásala silikony na letišti: Jak se svým bujným poprsím zdolá Pevnost Boyard?

19. června 2017 11:12

České celebrity se opět stahují do západní Francie, kde budou testovat své fyzické dovednosti. V pondělí ráno z Prahy odletěla další várka hvězd, jež se na podzim na obrazovkách objeví v Pevnosti Boyard.

 

Ve Francii se už aklimatizuje Dagmar Patrasová (61), která v soutěži nebude jedinou zástupkyní zralejší generace. Legíny oblékne i udržovaná padesátnice Světlana Nálepková (56). Na letišti však největší poprask způsobila Anife Vyskočilová (43).

Temperamentní tanečnice byla jednoznačně tou nejméně oblečenou celebritou a v soutěžní sestavě jasně předznamenala, kdo si během natáčení pro sebe ukrade nejvíce prostoru. Prostořeká Bulharka s tureckými kořeny na sebe strhla pozornost tílkem, v němž vynikla její zvětšená prsa.

Pohledu na její přednosti neodolal ani Milan Peroutka (27), který do Francie odletěl se svými kolegy z třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas Markétou Konvičkovou (23) a Ondřejem Rumlem (35). Stejnou zkušenost má i Markéta Procházková, která Tváří prošla už loni. Pevnost Boyard otestuje i Vojtěcha Bernatského, Olgu Lounovou, Jana Maxiána, Davida Kříže,Dominiku Mesarošovou (31) či Jana Antonína Duchoslava. 

Adam Chromý , Super.cz

 

 

Anife VyskočilováSuper.cz

Celá se pokecala a šaty kupovala na poslední chvíli v sekáči: Anife si ale zapomněla vzít kalhotky

4. srpna 2017 18:44

Herečka a kavárnice Anife Vyskočilová (43) dorazila na tiskovou konferenci TV Prima, protože je jednou z účinkujících v pořadu Pevnost Boyard. Ještě do poslední chvíle před odjezdem obsluhovala ve své kavárně a na šaty, které si chtěla vzít, jí spadla omeleta a ještě další jídlo. "Tohle jsem kupovala vedle v second handu na poslední chvíli a jsem hodně nervózní, protože pod tím nemám kalhotky," svěřila nám ještě před rozhovorem.

 

A proč vlastně Anife do Pevnosti Boyard šla? Je tak dobrodružná povaha? "Já vůbec nevěděla, co to je. Myslela jsem, že je to český pořad převzatý z Francie a natáčí se někde tady. Až syn mi řekl, že opravdu pojedu do Francii a pak jsem se podívala na jeden díl pořadu, myslím s Jakubem Prachařem," vyprávěla Anife.

"Teď už můžu prozradit, že moje největší fobie je z myší, tak jsem do dotazníku vyplnila jiná zvířata, která nemám ráda, abych nedostala právě myši. To bych se počůrala strachy. Dali mi jinou havěť, ale ta byla taky odporná," doplnila. "Moje kamarádka říká, že pravda bolí a lež má krátké nohy. Takže říkám polopravdu, a nikomu tím neublížím," prozradila svůj recept na jednodušší život.

Anife je spokojená v soužití se svým německým přítelem, o zásnubách nebo svatbě už ale nemluví. "O tom přemýšlejí mladé holky. Teď jsem v takovém věku, že nad tím nepřemýšlím, užíváme si spolu krásný život. Teď se těším, až spolu pojedeme do Rumunska na motorkách," je ale opravdu trochu dobrodružné povahy Anife.

"Mám se bát Rumunů, že mě napadnou? Já jsem Turkyně z Bulharska, takže mám stejnou mentalitu. Takže se nebojím. A divoká příroda? Já mám divokého samce doma. A když umí zkrotit mne, tak zkrotí i Karpaty. On je dobrodruh a mě učí," řekla nám.

"Loni jsme na motorce projeli celé Chorvatsko a Bosnu a bylo to nádherné. Kupovali jsme si třeba kuře v horách, které griloval nějaký místní dědek, pak jsme ale spali v super luxusním hotelu. To je pro mě skvělá dovolená, jste celý den na motorce, špinavá, smrdíte jako veverka a pak přijdete do skvělého hotelu, vykoupete se a jdete na super večeři. To je hezké," nechala se slyšet Anife. 

Anife ukázala kalhotky.

Anife ukázala kalhotky.Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Opět neuhlídala nožky u sebe: Anife Vyskočilová si nedala pozor a ukázala kalhotky

10. září 2017 20:11

V kavárně u Anife Vyskočilové (43) se často něco děje. Tentokrát se tady křtil dětský projekt Mamut Zuzák zpěvačky Zuzy Ďurdinové. A snad proto, že to byla akce pro děti, paní majitelka se tentokrát i decentně oblékla. Žádné mini ani obří výstřih.

 

Přesto se ale Anife něco nepovedlo. Sukně jejích šatů sice sahala decentně ke kolenům, ale když se kavárnice a herečka chtěla pohodlně usadit, neuhlídala ji, a při neopatrném pohybu ukázala, jaké nosí spodní kalhotky.

Což tedy byla vlastně docela klika, protože nám Anife nedávno prozradila, že si občas prádlo zapomene pod šaty ve spěchu vzít. Kalhotky jí můžeme jen pochválit, decentní krajkový kousek dokonce se šaty i ladil. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář