Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aneta Krejčíková

Aneta Krejčíková,*29.4.1991 - herečka

 

Mladá herečka Aneta Krejčíková se narodila 29.04.1991 v Praze. Již od malička ráda zpívala, tancovala a jejím velkým snem bylo stát se herečkou, a tak leckoho možná nepřekvapí, že v současnosti studuje pražskou konzervatoř - obor hudebně dramatický. Na konzervatoř ale před pár lety přestoupila ze Soukromé střední odborné školy umění a manegementu (obor: video a foto).

K herectví je dopomohla bývalá dětská herečka Monika Kvasničková, která ji doporučila do herecké agentury Aleny Kubálkové. Právě tam dostala první nabídky na návštěvy konkurzů.

Televizní diváci ji znají především jako Gábinu Pumrovou ze seriálu TV Nova Ulice, kde hraje již od začátku jejího vysílání - tedy od roku 2005 až do dnešního dne.

Přesto není před kamerou však žádným nováčkem. Mohli jsme ji například vidět v jedné z epizod Trapasů, a to v Harašení (role: Nikola Harášková). Dále například v televizním filmu České televize Zastřený hlas (role: Olina) nebo také třeba Boží pole (role: Alenka).

Autor: verru, praziv, tykadlo, jr., kerm

zdroj Osobnosti,cz

Kočičku z Ulice opět svlékli donaha, a navíc spoutali: Přírodní čtyřky ukáže v novém filmu

21. června 2014 5:55

V novém filmu Všiváci není o nahá těla nouze. Jednou z hereček, která se na plátně svlékne, je Aneta Krejčíková, kterou známe zejména díky seriálu Ulice. Scéna, v níž ukáže svoje přírodní čtyřky, ale není milostná, i když se tak zpočátku rýsuje.

Jiří Langmajer (48) jako neurochirurg svádí sestřičku, svlékne ji, připoutá jí ruce a ňadra jí postříká šlehačkou ve spreji. Místo milostného aktu ovšem otevře dveře a dovnitř se nahrne zbytek osazenstva oddělení a krásce přeje k narozeninám.

Jak se jí točilo? "Nebudu lhát, nebylo to nic moc příjemného, ale takhle to bylo ve scénáři napsané," krčila rameny. Nahou ji při natáčení vidělo docela dost lidí. "Samozřejmě se to pan režisér snažil omezit na co nejmenší počet, navíc se točilo v hodně malé místnosti, takže přítomni byli aktéři a kameraman," vysvětlila.

Aneta je už na svlékání před kamerou trochu zvyklá. "Ještě odvážnější scénu jsem měla ve filmu Poupata, což je projekt, na který jsem velmi pyšná. Tam jsem hrála striptérku, takže jsem úplně celá nahá," upřesnila. 

Saša Šeflová, Super.cz

 
Aneta Krejčíková

Aneta Krejčíková Foto: Super.cz/ Hermína

Ženskostí překypující hvězda seriálu Ulice si zahrála na modelku: Předvedla bujné vnady a pořádná stehna

23. června 2014 12:55

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková se ukázala v roli modelky. Společně s dalšími herečkami předváděla na módní show v rámci narozenin jednoho kadeřnického salónu. Aneta sice nemá míry 90-60-90, ale pyšní se pořádně ženskými tvary.

Má přírodní vnady číslo 4 a k tomu krásně žensky tvarovaná stehna. Předvádění si však užívala, šla dokonce i bez bot. Na podpatky, které postavu opticky zeštíhlují, se vykašlala.

Aneta své tělo předvádí ráda a poměrně často. Rozhodně jí není vlastní stud - několikrát se třeba svlékla ve filmu (Poupata, Všiváci). Podívejte se, jak jí to slušelo na přehlídkovém mole. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Hvězda Ulice obstojí i s minimem šminek: Stačí, když dráždí muže nebezpečným výstřihem!

3. prosince 2014 13:55

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková sice ve filmu Tomáše Magnuska Modelky s.r.o. hraje nymfomanku, která dusí muže svými obřími ňadry, ale na premiéře snímku působila spíše jako šedá myška.

 
 
 

Mohlo za to minimum líčidel, které si herečka večer (ne)nanesla na svůj líbivý obličej. V brýlích s výraznými obroučkami tak vypadala spíše jako šprtka ze střední školy než náruživá šťabajzna.

Jediné, co Anetu s filmovou postavou spojovalo, tak byl hluboký výstřih, do kterého jí beztak každý muž kouká víc než do očí. Vrstvy make-upu proto Krejčíková tentokrát opravdu nepostrádala... 

 

Anna Veškrnová, Super.cz

Aneta Krejčíková

Aneta Krejčíková Herminapress

Takhle sexy jsme ji dlouho neviděli: Krejčíková z Ulice nechala vykukovat černou krajku v dekoltu

24. února 2017 7:36

Herečku Anetu Krejčíkovou znají diváci ze seriálů Ulice či Rapl, filmů Poupata nebo Zločin v Polné, ale i z divadelních her uváděných v Divadle na Fidlovačce. A minulý pátek ji mělo publikum možnost vidět i na prknech v La Fabrice.

Aneta zde vystoupila v rámci charitativní akce Šansoniéra uspořádané Marií Doležalovou, a dopomohla tak k víc jak 240 tisícům korun, které se vybraly na konto Pomozte dětem.

Ze zmíněného divadla nebyla jedinou herečkou, která v pátek do La Fabriky dorazila, nechyběly Iva Pazderková a Eliška Balzerová a ostatně i organizátorka Maruška na Fidlovačce hraje.

Partu pak doplňovali Anna Polívková s Michalem Kurtišem, Tomáš Klus, Jan Cina, Jana Plodková, Petra Horváthová... 

Super.cz

 
Aneta Krejčíková

Aneta Krejčíková Foto: Archiv TV Nova

Krásnou zástupkyni hereček krev a mlíko čekají vdavky: Aneta Krejčíková z Ulice se zasnoubila

28. února 2017 12:56

Herečka Aneta Krejčíková (25), známá nejen ze seriálu Ulice, ale také z Divadla Na Fidlovačce, se zasnoubila. Právě v divadle ji partner Ondřej požádal o ruku.

Podle webu televize Nova k žádosti o ruku došlo v pátek během děkovačky po odehrání inscenace Magor. Herečka nabídku k sňatku přijala, ale do roka a do dne prý svatba nejspíš nebude.

„Vůbec jsem to nečekala, bylo to obrovské překvapení. Ale krásné! Každému bych přála takové štěstí, jaké teď prožíváme my dva,“ cituje Anetu domovský web seriálu Ulice.

O partnerovi Krejčíkové se toho příliš neví. Herečka do společnosti na akce s účastí médií příliš nevyráží, a když už, často ji doprovázejí kamarádky z branže. 

Super.cz

 
Aneta Krejčíková v muzikálu Sugar

Aneta Krejčíková v muzikálu SugarFoto: Super.cz/Herminapress

Nebezpečně odhalená blondýnka: Vyzývavá hvězda Ulice vystavila nadupaný hrudníček i stehna

21. dubna 2017 10:50

Herečka Aneta Krejčíková (25), kterou diváci znají například ze seriálu Ulice, patří k zástupkyním žen, které se pyšní parádními ženskými křivkami. A právě své nejlepší přednosti Aneta předvede i na prknech Divadla na Fidlovačce, kde společně s kolegy pilně zkouší slavný muzikál Sugar, jenž má premiéru už 27. dubna.

 

V něm herečka sice ztvárňuje naivku Sugar, za naivku se ale Krejčíková rozhodně nepovažuje.

„Nehraji sama sebe, řídím se svým citem. Možná mě diváci budou srovnávat s filmovou Sugar, kterou ztvárnila Marilyn Monroe, ale já se do ní nestylizuji. Bylo by to hloupé, budu to prostě já. To představení nás všechny chytlo. Já nejen ráda hraju, ale i zpívám a tančím, a tohle všechno moje role obsahuje. U mě tedy vládne naprostá spokojenost. A jak vidím na zkouškách, tak stejně jsou na tom i kolegové,“ prozradila Krejčíková.

Diváci v představení uvidí také Elišku Balzerovou, Vandu Chaloupkovou či Lukáše Pečenku. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Aneta Krejčíková se v divadle pořádně odvázala.

Aneta Krejčíková se v divadle pořádně odvázala.Foto: Super.cz/Showpix

Krejčíková z Ulice se nebezpečně rozvlnila na pódiu: Žensky tvarovaná herečka nechala diváky nakouknout pod šaty

22. června 2017 16:23

Nečekaným překvapením benefičního večera se stalo tělesné zákoutí Anety Krejčíkové (26). Diváci měli možnost spatřit její partie, které běžně při natáčení Ulice neukazuje.

 

Aneta se společně s dalšími známými osobnostmi zúčastnila akce s názvem Soirée pro Slunce v Divadle Bez zábradlí. Charitativní oslava letního slunovratu proběhla v den, kdy teploty nejen v Praze dosahovaly tropických hodnot. Žhavý nástup léta se samozřejmě projevil ve výběru jejího oblečení.

Gábina Pumrová z Ulice zpestřila akci plnou známých herců a zpěváků. Televizní hvězda do divadla dorazila v červených šatech s vysokým rozparkem. Při tanci se Krejčíková pořádně odvázala a publiku odhalila místa, kam by slunce nemělo svítit ani v nejdelší den roku. K vidění byly její kalhotky i stehýnka. 

Adam Chromý , Super.cz

 
 

Aneta KrejčíkováSuper.cz

Díky Tváři si snad zapamatují její jméno: Vnadná blondýna z Ulice Krejčíková zase ukázala přednosti v hlubokém dekoltu

3. srpna 2017 13:01

S herečkou Anetou Krejčíkovou (26), kterou diváci znají ze seriálu Ulice, jsme si povídali na představení účastníků čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Věří, že díky Tváři si lidé konečně zapamatují její jméno a do titulků se dostane už nejen jako ‚vnadná blondýna z Ulice‘. Ale kvůli tomu do show nešla.

 

"Sama jsem zvědavá, jak to zvládnu. Mám vystudovaný hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři, takže se předpokládá, že bych něco zazpívat měla. Dneska jsou na herce kladeny takové nároky, že by měli zvládat všechno. Čím víc toho umí, tím lépe," mínila Aneta. "Já od malinka miluju kombinaci tance, zpěvu a herectví, takže si to hodlám užít," doplnila.

"Na konci předchozí sezóny jsme nazkoušeli muzikál Sugar, kde hraju titulní roli. A zpívám si ráda pořád, až jsem s tím otravná. Zpěvem se uklidňuju, tak někdy dokonce zapomenu a zpívám si i na veřejnosti," smála se. "Tvář beru jako výzvu a chtěla bych se poprat se vším, co přijde," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz 
Reklama:
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář