Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alice Bendová

Alice Bendová,*1.11.1973 - herečka, modelka, moderátorka

 

Alice Bendová, rozená Alice Veselá, se narodila 1.listopadu 1973 v Praze. Je to česká modelka, herečka a moderátorka.
Jejími rodiči jsou Zdeněk a Zlata Veselých, dále má Alice sestru Andreu, která je o pět let mladší.
Vystudovala umělecko-průmyslovou školu v Praze na Žižkově.

Posledních deset let natáčí televizní reklamy a věnuje se modelingu.

Zahrála si ve filmech Báječná léta pod psa (režie P. Nikolajev, 1996), The Immortal (Kanada, North American Pictures, 1998), John Sinclair (německý seriál, režie R. Sigl, 1998), Studená válka (Německo, H. Horn, 1998), Lovely Bleading (USA, režie A. Alan, 1999), Hop nebo trop (seriál, režie J. Chlumský, 2003, 2004). Hraje v televizním seriálu Rodinná pouta, v lednu příštího roku ji budeme moci vidět v celovečerním filmu Sametoví vrazi (režije J. Svoboda).

Alice je maminkou syna Vašíka a manželkou hokejisty Václava Bendy.

Autor: matejhruska

Zdroj Osobnosti,cz

Parádní křivky: Alice Bendová se ve čtyřiceti a po boku mladšího přítele předvedla v obtažených šatech

30. června 2014 13:55

Už to budou pomalu tři roky, co herečka Alice Bendová (40) nežije s manželem Václavem Bendou, ale sdílí domácnost s o třináct let mladším Michalem Topolem. Když jsme se jí ale zeptali, zda už se konečně rozvedla a není čas na druhou svatbu, mávla rukou.

"O tom, jestli jsem, nebo nejsem rozvedená, mluvit nechci, a na svatbu mám myslím času dost. Vždyť jsem ještě mladá," smála se.

Pravda je, že na čtyřicítku Alice rozhodně nevypadá, a když se ukázala v upnutých šatech, které zdůraznily všechny její křivky, pánové na ní mohli oči nechat. Měli ale smůlu, protože přítel Michal ji doprovázel.

Alice už se pomalu chystá na prázdniny, budou to poslední před tím, než její starší syn Vašík nastoupí do školy. "Pojedeme na Kanárské ostrovy, chceme chodit na houby, pojedeme k Jindřichovu Hradci, kde to děti milují, protože tam jsou domácí zvířata. Doma máme jen dva psy, a to jim nestačí," vypočítala. 

Saša Šeflová, Super.cz

  14. července 2014 • 05:00

Alice Bendová oznámila zásnuby, jenže vdávat se nemůže!

Alice Bendová se chlubí prstýnkem, který dostala od přítele Michala Topola.
Alice Bendová se chlubí prstýnkem, který dostala od přítele Michala Topola.
 
 
 
 

V životě Alice Bendové (40) se schyluje k životní události! Na levém prsteníčku se herečce blýská nepřehlédnutelný diamant.

 

Podle informací deníku Aha! ji podnikatel Michal Topol (28), se kterým žije už tři roky, požádal o ruku.

„Je to prstýnek z lásky a to jestli je zásnubní či ne, bych nekomentovala,“ nepopřela informaci Bendová, která si ale bude muset počkat, než si bude moci obléknut svatební šaty. Rozvod s hokejistou Václavem Bendou (37) se stále vleče.

 
Autor:  tuš
zdroj Aha,cz
Uhodnete, která známá dáma vyrostla z tohoto děvčátka?

Uhodnete, která známá dáma vyrostla z tohoto děvčátka? Foto: Archiv FTV Prima

Poznáte holčičku na fotce? Svlékla se ve filmu, manžel ji podváděl a nyní žije s o 12 let mladším mužem

17. července 2014 5:55

Z děvčátka na fotce, které si hoví jednou v náručí maminky, podruhé babičky, vyrostla krásná česká herečka. S manželem, s nímž má dvě děti, se po letitém soužití rozešla ve zlém - nevěry nejsou pilířem manželství. Už víc než dva roky je však spokojená ve vztahu s o 12 let mladším mužem. Řeč je o Alici Bendové (40).

Alice má velmi ráda léto, a tak i fotografie z jejího dětství, na něž se můžete podívat v galerii, vznikly v tomto ročním období. Prázdniny jako malá trávívala po boku o pět let mladší sestry Andrey, se kterou si je, stejně jako s maminkou, blízká jako tehdy, na statku v jižních Čechách.

„Bylo nás šest vnoučat, docela slušná partička. Chodívali jsme se koupat k Otavě, rybařili tam, rádi jsme chodili i na houby nebo na maliny, ale taky do kravína. Legraci jsme si užili i s babičkou, maminkou mojí mamči. Na své dětství ráda vzpomínám a doufám, že na to své budou jednou stejně krásně vzpomínat i moje děti,“ svěřila Bendová, momentálně jedna z tváří nového seriálu Primy Svatby v Benátkách.

Alice není jen seriálovou herečkou (Bazén, Rodinná pouta, Letiště atd.), zahrála si i v několika filmech, například Duše jako kaviár, Sametoví vrazi nebo Báječná léta pod psa, kde Ondřeje Vetchého okouzlovala nejen roztomilým obličejem. 

Jana Hofmanová, Super.cz

Alice Bendová na dovolené

Alice Bendová na dovolenéFoto: archiv A. Bendové

Alice Bendová vystavila své luxusní tělo slunečním paprskům: V plavkách vypadá božsky!

22. dubna 2017 17:08

Herečka Alice Bendová (43) ze zimy odletěla stejně jako řada dalších hvězd do teplých krajů. Stejně jako například Simona Krainová (44) si vybrala Spojené arabské emiráty, konkétně vyrazila se svými dětmi do emirátu do Ras Al Khaimah.

 

Na sociální síti se pochlubila řadou snímků, z nichž nejúspěšnější je u jejích fanoušků samozřejmě ten, kde sexy Alice odhaluje nejvíce těla. Herečka se může pochlubit dokonalou postavou a upravenými vnadami, a tak má co ukázat.

"Vzácná chvilka válení," napsala se smíchem k fotce v plavkách Bendová. "Krásná, štíhlá boží," okomentovala jedna z fanynek postavičku Bendové. "To je tělo," napsala další. Zajímavé je, že nejvíce komentují fotku právě ženy. Pánové se tedy buď stydí, nebo se bojí svých drahých poloviček. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 

 
Reklama:
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář