Jdi na obsah Jdi na menu
 


(6635)Sara Sandeva

Sara Sandeva*

 

 

Sara Sandeva je pochází z hlavního města Skopje v Makedonii a do České republiky se přistěhovala s rodinou v roce 1998. Herectví se věnuje už od svých šesti let a prvním rokem studuje hereckou konzervatoř. Na prknech divadla La Fabrika ji můžeme vidět v inscenaci Pěna dní. Na televizní obrazovce se poprvé objevila v seriálu Gympl s (r)učením omezeným na TV Nova. Zde hraje Nikol Matulovou, dívku s ASP (aspergerovým syndromem).

Autor:zuzik1997, janikulenka98

Sara s novým přítelem Václavem

Sara s novým přítelem Václavem Foto: archiv S. Sandevy

Nejkrásnější herečka Ulice: V seriálu se starala o dítě, ve skutečnosti si hýčká jednoho z největších fotbalových talentů

4. ledna 2017 14:10

Zatímco ve svých závěrečných dílech Ulice se herečka makedonského původu Sara Sandeva (19) musela postarat o miminko, které jí, teenagerce, scenáristé předepsali, v reálu si krásná Sara naplno vychutnává svobody a všech radostí mládí. Patří k nim i nová láska s Václavem Černým, který je jedním z největších českých fotbalových talentů.

Černý ve svých devatenácti letech kope za nizozemský mládežnický tým AFC Ajax, ale zajímá se o něj prý i Barcelona. Má zkrátka skvěle našlápnuto stát se fotbalovou hvězdou.

Připomeňme, že partnerem ve zmíněném seriálu byl Saře Matyáš Valenta (Franta).

Linka mladé herečky v Ulici již skončila, respektive byla přerušena - její postava Skyler se přestěhovala za rodiči do Holandska. Zda se bude i Sandeva jednou stěhovat za svým fotbalistou, třeba právě do Holandska, ukáže čas... 

Gabriela Wolfová , Lucie Sieglová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář