Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdeněk Podhůrský

Zdeněk Podhůrský,*21.3.1959 - herec

 

Zdeněk Podhůrský po stavební průmyslovce absolvoval pražskou DAMU. Čtyři roky byl  členem již neexistujícího Pradivadla. Hostoval v Divadle E. F. Buriana a ve Stavovském divadle. Černého prince si zahrál v televizní pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci a vojína Vločka v kultovních Černých baronech.

Po Sametové revoluci se Zdeněk Podhůrský živil prodejem obrázků na Karlově mostě a vyřezáváním loutek. Otevřel si i galerii naivního umění, kde zprvu vystavovala jeho v pořadí druhá manželka Markéta Podhůrská. Vydali spolu i knihu dětských básní Všelicosy.


K divadlu se Zdeněk Podhůrský po dvou letech vrátil. Vraha ztvárnil v muzikálu Krysař a ďábla v Jackovi Rozparovačovi. Začal se věnovat i dabingu. V televizi moderoval vědomostní soutěž Pálí vám to?. V roce 2006 založil rockovou kapelu Underhill. Nahrál s ní album Mene Tekel. Krom toho rád fotografuje. Zúčastnil se i taneční soutěže Bailando.

První manželka Hana Podhůrská s ním má dvě děti. Dceru má Podhůrský s druhou ženou Markétou. Předtím byl krátce s tragicky zesnulou zpěvačkou Ivetou Bartošovou. V současné době je ve vztahu s modelkou Ilonou Andrejsovou, se kterou se seznámil na charitativní akci. Chodí spolu již několik let. 

zdroj Celebwiki,cz

Zdeněk Podhůrský vedle Veroniky přímo září.

Zdeněk Podhůrský vedle Veroniky přímo září. Profimedia.cz

Zdeněk Podhůrský má zákaz stárnout: Musí držet krok se svou o 37 let mladší milenkou

25. března 2017 5:55

Známého herce od jeho současné partnerky dělí skoro čtyři desetiletí. Zdeněk Podhůrský (58) je naštěstí i před šedesátkou udržovaným mužem a výrazný věkový rozdíl částečně smazává.

Svůdník, k jehož úlovkům patřila i Iveta Bartošová, má ve zralém věku slabost pro mladší ženy. Sedm let mu dělala společnost o téměř třicet let mladší Ilona, již vyměnil za ještě později narozenou blondýnku. Už přes dva roky se na společenských akcích objevuje s o 37 let mladší Veronikou.

Herec ze seriálů Svatby v Benátkách či Atentát svou lásku vzal na zahájení Febiofestu. Zdeněk se na filmovém festivalu hrdě pochlubil, že o něj mají mladší ženy stále zájem. Jeho partnerka odhalila v horních partiích dostatek kůže a Podhůrský se dmul pýchou. Veronika ví, jak na sebe upoutat pozornost. 

Adam Chromý , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář