Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdeněk Piškula

Zdeněk Piškula,*25.6.1998 - herec

 

Zdeněk je mladý herec, kterého můžete vidět například v seriálu Vyprávěj, Doktoři z Počátků. Hostoval v divadlech U Hasičů, Divadlo Minor a Divadlo Broadway.
Nyní začal své studium na Pražské konzervatoři.

Autor: julisak, Portu, TravisSpeed

zdroj Osobnosti,cz

 

Zdeněk Piškula: „Nejradši bych skončil u herectví“


Šestnáctiletý Zdeněk Piškula je vycházející hvězdou českého filmového nebe. A pevně doufá, že se mu podaří prorazit...

zdroj: Profimedia.cz

Pravdou je, že Piškula má našlápnuto velmi dobře. Navzdory svému nízkému věku už hostoval v několika divadlech a opakovaně se objevuje před kamerou - například v seriálu Doktoři z Počátků či ve Svěrákově pohádce Tři bratři. A jak uvedl v rozhovoru pro Magazín DNES, rád by v budování své herecké kariéry pokračoval.

„Každá práce je dobrá. Ale radši bych skončil u herectví,“ řekl talentovaný mladík, který ve svých patnácti zažertoval, že chce dostat Oscara, cenu TýTý, Zlatého slavíka a Zlatou nymfu.

Zdeněk Piškula

Zdeněk rovněž zavzpomínal na dobu, kdy chodil na základní školu a okolí ho považovalo za podivína.

 „Půlka třídy hulila a pila za školou krabicový víno. Já tohle nedělal a byl jsem divnej,“ konstatoval.

Nezbývá než doufat, že Piškulovi – který momentálně studuje na Pražské konzervatoři – sláva příliš nestoupne do hlavy a nedopadne jako Justin Bieber, ke kterému už nyní bývá přirovnáván.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

milujusimonu

(frajer, 12. 4. 2021 5:53)

ta jeho sexy kocicka uz je zase volna s piskulou se rozesli uz je to nejaky patek takze tahle kraska je zase k mani jezismarja ja s ni chci chodit miluju simonu lewandovskou je to krasna holka a strasne sexy zamiloval sem se do ni kdyz zacala hrat v ordinaci od te doby na ni porad myslim mam v pocitaci vsechny dily ordinace kde hrala pokazdy se pri pohledu na ni vzrusim ztvrdne mi pero a zacnu si honit dokud se nevystrikam miluju ji chci aby byla moje holka chci s ni mit deti chci si ji posadit na ptaka a mrdat ji kazdy den boze jak ja po ni touzim

simcakocka

(frajer, 26. 8. 2020 17:52)

ty vole ta Simona v tom ruzovym rucnicku je tak sexy boze malem sem si postrikal monitor když sem se na ni koukal a honil sem si ho

Zdenda Piškula

(Miki piški, 22. 10. 2014 17:07)

Říkám mu piškot je to srandovní a roztomilí a on taky. ;-D