Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdeněk Mahdal

Zdeněk Mahdal,*10.6.1960 - herec, dabér, moderátor

 

Hobby:
Práce, hlavně domácí

Autoři a knihy:
Marquez, Ota Pavel, Hermann Hess

Hudba:
Bigbít 60. - 70. let

Filmy a pořady:
Dokumentární

Výtvarníci a díla:
Komárek, Kristofori.

Jídla:
Všechna masitá i bezmasá, hodně pepřená

Nápoje:
Pivo, skotská

Autor: TV PRIMA

Také daboval postavu v seriálu Medicopter 117 pilota Jense Köstera.

Zdeněk Mahdal také dabuje v seriálu Cobra 11 (Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei) postavu Chrise Rittera, kterého hraje Gedeon Burkhard (známý jako Alex Brandtner ze seriálu Komisař Rex). Také ještě daboval postavu tygra Diega ve filmu Doba ledová. Dále daboval Nicolase Cage, Dennise Quaida a v seriálu Cobra 11 Tschernnyho.

Autor: tanecek7

zdroj Osobnosti,cz

10. října 2014 • 05:00

Domácnost Zdeňka Mahdala: Žije s milenkou i expartnerkou!

Zdeněk Mahdal a jeho ženy
Zdeněk Mahdal a jeho ženy (Foto pro Aha! – Vladimír Jindřich a Aha! – Petr Novotný)
 
 
 
 

Neuvěřitelné! Zdeněk Mahdal (54) bydlí pod jednou střechou s přítelkyní Lenkou, s níž má čtyřletou dceru Terezku, i s expřítelkyní a dabérkou Mirkou Součkovou (49), matkou jejich tří synů. A to i přesto, že herce ze seriálu Svatby v Benátkách obvinila Mirka z domácího násilí!

 

Když se s ní Mahdal, jehož hlasem promlouvá česky například Patrik Swayze (†57) a Nicolas Cage (50), před několika lety rozcházel, vyšly najevo nepěkné věci.
Součková tvrdila, že ji partner týral. Doma údajně létaly vzduchem urážky i rány. Herečka prý dokonce na svého životního partnera volala policii. „Jenže když nemáte nic zlomeného, je to jen přestupek a řeší to místní úřad,“ svěřila se před třemi lety Mirka.


Rozchod nesezdaného páru opepřily tahanice o majetek. Byl totiž psaný pouze na Zdeňka. Šlo hlavně o prostorný rodinný dům v pražských Řeporyjích, kde má Mahdal i dabingové studio, a o dům v Radotíně.

Utajená dcera
Podle očité svědkyně Mirka ale v Řeporyjích stále přebývá. I když si měla na hypotéku pořídit bydlení v Chýnici. Zdeněk přitom v Řeporyjích žije s přítelkyní Lenkou. Vzal ji o víkendu na první řeporyjské pivní slavností i s jejich dosud utajovanou dcerou Terezkou (4). Ta jako by tátovi Zdeňkovi z oka vypadla. „Nebudu řešit svoje soukromí v médiích,“ odmítl se bavit Mahdal, kterého jste mohli tento týden vidět jako ženicha v seriálu Svatby v Benátkách.

Autor:  hoh

zdroj Aha,cz

 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář