Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlastimil Zavřel, Miloš Zavřel -

Vlastimil Zavřel,*4.8.1954 - herec

nar. 1954 v Praze
absolvent Pražské konzervatoře 1976

Předchozí angažmá:
Realistické divadlo Zdeňka Nejedlého, později Labyrint

Jeden z našich nejoblíbenějších herců se narodil 4. 8. 1954 v rodině operetního zpěváka a baletky. Dědeček byl operním pěvcem a pro babičku napsal Leoš Janáček roli Lišky Bystroušky. Bylo tedy nasnadě, že Vlastimil vystuduje herectví na Státní konzervatoři. Po absolutoriu v roce 1976 nastoupil do plzeňského Divadla J. K. Tyla. Zároveň hostoval v pražském Divadle E. F. Buriana, a také v Hudebním divadle v Karlíně, s nímž spolupracuje dodnes. V den, kdy mu skončila dvouletá vojna, podepsal angažmá v Realistickém divadle Zdeňka Nejedlého, kde zůstal celých sedmnáct let. U „Realistů“ zažil slavnou éru, kdy vzácně vyrovnaný herecký soubor zrál pod vedením režisérů Pistoria, Palouše, Glance, později Miroslava Krobota. RDZN, posléze Labyrint, opustil až v roce 1996, kdy následoval režisérku Hanu Burešovou do Divadla v Dlouhé. 
Diváci znají Vlastimila Zavřela také z mnoha filmových i televizních rolí (první a dodnes populární byla ve filmu Dívka na koštěti, k zatím posledním patří účinkování v seriálu Ordinace v růžové zahradě). Vidět jste ho mohli také v představeních divadla Sklep, v Divadle v Řeznické, kde hrál a zpíval roli Escamilia v inscenaci Oty Ševčíka Carmen, nebo v Divadle u Hasičů v inscenaci Záměna v režii Ladislava Smočka. Za roli komisaře Ledviny v muzikálu Adéla ještě nevečeřela (Divadlo Broadway) získal Cenu Thálie v kategorii Opereta, muzikál a jiný hudebně dramatický žánr.
Vlastimil je známý svým silným poutem k rodné čtvrti Braníku, kde vyrůstal a kde dosud chodí na pivo a za kamarády do hospody U Báby. Je také blázen do mopedů (má už dvanáctou Babettu, z toho osm předešlých mu ukradli), takže od dubna do října jezdí do divadla na dvou kolech.

zdroj Divadlo V Dlouhé,cz

7. května 2015 • 05:00

Zavřelova manželka se s tím nemaže: Popsala, co spolu dělají v posteli!

Zavřelova manželka prozradila detaily o jejich sexu!
Zavřelova manželka prozradila detaily o jejich sexu! (Foto: Zbyněk Pecák)
 

 
 
 

 

 

Vlastimil Zavřel (60) se oženil až na stará kolena po dvouletém randění s Juditou Härtelovou. Jejich manželství je spokojené a jeden na druhého pěje samou chválu. Teď Judita dokonce prozradila, jak jim to klape v posteli…

 

Slavnou scénu z filmu Tankový prapor, kde Zavřel dovádí s četařkou Babinčákovou, si pamatuje snad každý. Teď Zavřelova manželka přišla se šokující informací, že Vlastimil se chová stejně i s ní! „Přesně takový je i doma. Ty zvuky, ty pohyby,“ šokovala Härtelová v pořadu Sejdeme se na Cibulce.

Ti dva si však rozumí nejen za nocí plných vášně, rozumí si i ve chvílích, kdy život zrovna není peříčko. Chmurné myšlenky někdy nechtějí dovolit člověku usnout, ale Judita má recept i na tohle. Říkám mu, ať si představuje, že ty myšlenky rozfoukává. Snaží se a prý to pomáhá,“ doplnila Zavřelova manželka.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář