Jdi na obsah Jdi na menu
 


Viktor Limr

Viktor Limr,*23.7.1974 herec


Viktor Limr se narodil v Ústí nad Labem ve znamení Raka, kde vystudoval i střední školu. Následně odešel do Prahy na DAMU, kterou rovněž úspěšně dokončil. Hrál mimo jiné také v divadle v Mladé Boleslavi, asi 3 roky v divadle J.K.Tyla v Plzni, nyní je v angažmá Švandova divadla v Praze na Smíchově. Hostuje i v divadelním spolku Háta. Mezi jeho zájmy patří hra na baskytaru - v kapele Chichotaj, squash a tenis. Oblíbenou zemí je pro něj Itálie, kam se neustále rád vrací.

Autor:karoli

zdroj osobnosti,cz

Viktor Limr

Viktor Limr Foto: archiv FTV Prima

Doktorské pláště jsou mu souzeny: Tenhle charizmatický vousáč si v seriálu znovu zahraje lékaře

4. dubna 2017 8:10

Po seriálech Velmi křehké vztahy a Cesty domů se herec Viktor Limr opět objeví na televizních obrazovkách.

Tentokrát ho diváci uvidí v seriálu Modrý kód. A stejně jako ve Velmi křehkých vztazích opět v roli lékaře. Tentokrát bude endokrinologem Alešem Nývltem.

Samotný Limr si lékařů velmi váží, a tak se do natáčení seriálu z prostředí urgentního příjmu vrhl s nadšením.

„Málokdo z nás pacientů si asi uvědomuje, že musí lékaři každou minutu rozhodovat o něčem, co má dalekosáhlé důsledky, a že se vždy musí rozhodnout rychle a správně. To na ně vytváří tlak, který se může promítnout i do jejich osobního života, bílý plášť s sebou nese úskalí, o kterých nemají laici ani tušení. V tom mají můj velký obdiv a myslím, že bychom jim za mnohé měli děkovat,“ míní Limr, jenž si coby sympatický a vysoký vousáč určitě získá srdce divaček. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář