Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomáš Měcháček

24. 4. 2014

Tomáš Měcháček,*22.12.1979 - herec

 

Tomáš Měcháček se narodil v 22. prosince 1979 v Ústí nad Labem. Maturitní zkoušku složil na ústeckém gymnáziu. Poté byl přijat na DAMU, kde vystudoval alternativní a loutkové herectví.

Objevil se v televizní pohádce Zlatá pricezna (2001) a ve dvou televizních dramatech Tuláci (2001) a Takový slušný člověk (2001). V kině jste ho poprvé mohli spatřit v americké komedii Poslední prázdniny (2006), která se z části natáčela v ČR. Zahrál si tu lyžařského instruktora. Další filmovou roli si střihnul ve filmu Protektor (2009), kde hrál jednu z hlavních postav promítače Petra. V roce 2011 si zahrál v šesti krátkometrážních filmech, které byly natočeny v rámci kampaně na třídění odpadu. Objevil se také v několika televizních seriálech. Vystupoval ve stand-up comedy Na stojáka(2004) a spolu s Martinem Dejdarem moderoval zábavný pořadVylomeniny (2013). Zahrál si i v reklamě.

Kromě hraní se občas věnuje divadelní režii a formou workshopů herectví také vyučuje.

V roce 2013/09 se objevil na TV Nova v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde hraje učitele angličtiny, němčiny, francouzštiny a hudebky Vojtěcha Nesnídala.

Autor: Marketa_Tesarova

zdroj: Osobnosti,cz

18. srpna 2014 • 12:00

Hodný bankéř z reklamy: Dostal práci v Ulici!

Bankéř z reklamy míří do Ulice.
Bankéř z reklamy míří do Ulice. (Foto Facebook.com, ara)
 
 
 
 

 

 

 

 

Po pracovní stránce se mu opravdu daří. Tomáš Měcháček (34) díky reklamě na banku sklízí jeden úspěch za druhým. Dostal tak roli v seriálu Ulice, kde si vydělá taky pěkný balík.

„Když mě někdo pozná na ulici, mám vždycky pocit, že je to bezvýznamné, a říkám si – za co to je... Ale je mi pětatřicet, tak se z toho nezblázním,“ prozradil herec, který se proslavil díky reklamě. Nejenže ho budou ode dneška vídat televizní diváci v nováckém seriálu Ulice, kde se předvede v roli excentrického herce Jakuba Vachlaře, ale od září posílí i primácké Svatby v Benátkách jako zubař Viktor Brom.


Herec si v Ulici přijde na pěkné peníze. Za jeden natáčecí den totiž podle informací deníku Aha! zinkasuje 9000 korun. Při zhruba 10 natáčecích dnech si přijde měsíčně na 90 tisíc. To už je pěkná sumička! Přestože má Tomáš po pracovní stránce štěstí, v lásce už tolik ne. Po ztroskotaném vztahu s Bárou Polákovou (30), která přesedlala na herce Pavla Lišku (42), je Měcháček sám.

Autor:  vin

zdroj Aha,cz

Hodný bankéř z reklamy: Odkopla ho Poláková, teď vydělává statisíce v seriálech

20. srpna 2014 ● 05:00

Bohatý, leč osamocený. Sexy herec Tomáš Měcháček (34) neví, kde mu hlava stojí. Představiteli bankéře klaďase z reklamy se teď nabídky na zajímavé role jenom hrnou. A i divákovi se z jeho tváře, kterou teď uvidí skoro všude, bude točit hlava také. A hlavně divačkám...

 

Poté co se proslavil jako bankéř, který prvotně myslí na dobro zákazníka banky a stojí proti tlustému bankovnímu šimlu v roli herce Tomáše Jeřábka (41), teď září i v seriálech. A aby toho nebylo málo, divák se s ním může setkat hned na dvou televizních kanálech.

V roli charismatického dentisty Viktora Broma vrtá zuby v primáckých Svatbách v Benátkách. A pokud ho nebudou mít diváci ještě dost, mohou se s ním potkat v nekonečném seriálu Ulice, kde jako Jakub Valchař hraje excentrického herce.

Za roli na Nově přitom inkasuje 90 000 korun a se „zubařinou“ v Benátkách, která mu vynáší 70 000 korun, si tak měsíčně přijde na krásných 160 000 korun.

Peníze však nejsou všechno, po rozchodu s herečkou Bárou Polákovou (30), která mu dala košem skrz herce Pavla Lišku (43), je teď Měcháček sám. I když s jeho příjmem za seriály a reklamu se kolem něho budou točit všechny vdavekchtivé ženy a dívky už velmi brzy.

 
 
 
Autor: zej, senf
zdroj Blesk,cz
 

 

 

 

Tomáš Měcháček si v Ulici zahraje herce.

Tomáš Měcháček si v Ulici zahraje herce. Foto: Archiv TV Nova

Nebude za chvíli ‚přeměcháčkováno‘? Expřítel Báry Polákové má další kšeft v seriálu

23. srpna 2014 5:55

S hercem Tomášem Měcháčkem se většina z nás seznámila díky reklamě na banku, vzápětí jsme se dozvěděli, že je to přítel herečky Báry Polákové, dnes tedy již expřítel - rozchod oznámili přímo na kameru Super.cz. Nedávno jsme se doslechli, že bude hrát ve Svatbách v Benátkách a teď je tu další zpráva - Měcháček nastupuje také do Ulice.

V nekonečném seriálu ztvární herce na volné noze Jakuba Valcháře, který miluje divadlo, ale aby se uživil, sem tam kývne i na roli v televizi, muzikálu či reklamě (co nám to jen připomíná?).

Je skvělé, že se herci daří, seriály jsou jak známo zdrojem velmi příjemného výdělku, ruku v ruce s počtem rolí v aktuálně vysílaných seriálech ovšem stoupá riziko, že se obličej okouká, zevšední.. Doufejme, že to nebude Měcháčkův případ, na jeho obličej se totiž (zatím) kouká moc pěkně. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Bankéř z reklamy Měcháček hraje Čáslavskou: V paruce na kladině je k nerozeznání


9. října 2014 ● 13:36

Napatlat na obličej vrstvu make-upu, na hlavu nasadit blonďatou paruku s drdolem, obléct si gymnastický dres a hurá na kladinu. To vše musí podstoupit známý bankéř z reklamy Tomáš Měcháček (35), který v divadelní grotesce hraje olympijskou gymnastku Věru Čáslavskou (72). Na kladině se setká s Tomášem Matonohou (43) coby komunistickým prezidentem Gustávem Husákem (†78).

Herec známý jako hodný bankéř z reklamy Tomáš Měcháček si na vlastní kůži vyzkoušel, jak složité je skákat na kladině. V humorné divadelní grotesce Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská totiž ztvárňuje sedminásobnou olympijskou vítězku ve sportovní gymnastice Věru Čáslavskou, která ho během zkoušek pořádně drezíruje.

A nešetří ani Tomáše Matonohu, který "tančí" na kladině také, ale coby bývalý prezident Gustáv Husák. Kroky je Čáslavská naučí, ale o co má strach, je jejich mužství.

Všeobecně se ví, že když muž cvičí na kladině, tak jsou tam v nebezpečí jisté orgány. A vy právě, když se obracíte na to břicho, tak tam můžete dojít k újmě a kdyby jste tam měl poté něco říkat, tak byste měl mluvit sopránem,“ utahovala si Čáslavská z Matonohy, který se po kladině plazí v obleku a paruce.

Tomáš Matonoha jako Husák, který byl právě zvolen prezidentem Československa, a Tomáš Měcháček coby Věra Čáslavská, hrají dvě historicky významné postavy, které se v reálném životě nemohly názorově nikdy potkat. Čáslavská totiž v osudném roce 1968 podepsala známou protikomunistickou petici Dva tisíce slov, za což se jí Husákův režim "odměnil" znemožněním dalšího pokračování v kariéře.


 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Dobrý bankéř vyvedl utajovaného syna: Je mu jedenáct a jmenuje se Nikita!

14. května 2015 ● 19:39

Tomáš Měcháček známý jako dobrý bankéř z televizní reklamy vyvedl na veřejnost svého dobře utajovaného syna! Jedenáctiletý chlapec je svému tátovi hodně podobný, kdopak je ale maminka?

Tomáš Měcháček se proslavil především v reklamě, teď už ale účinkuje v několika seriálech i na divadelních prknech. Před necelým rokem ho odkopla dlouhodobá přítelkyně Bára Poláková, ale novou přítelkyni zatím neukázal.

Zato se na veřejnosti pochlubil se svým už jedenáctiletým synem. Nikitu, jak se chlapec jmenuje, dlouho dobře tajil, ale teď ho vyvedl na večeři v Praze.

 
 
 
Autor: dce
zdroj Blesk,cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář