Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tomáš Lněnička

Tomáš Lněnička,*                            herec

Je Vodnář. Sny, které se mu zdají nejčastěji, rozhodně nejsou ke zveřejnění. Za svůj největší úspěch považuje to, že se šťastně oženil a zrekonstruoval byt. Tomášův vysněný divák se směje, když se má smát, pláče, když má plakat a tleská, když je konec.

Nejkrásnějšími věcmi na světě jsou pro něj jeho žena a orosená sklenice plzeňského - nutně v tomto pořadí! Na svém nejlepším příteli si nejvíce cení stejného smyslu pro humor. Opravdová sláva je podle něj věčná. Z ročních období má nejvíc rád léto a z barev oranžovou.

 

Tomáš Lněnička považuje za své oblíbené zvíře kolegu Filipa Richtermoce. Oblíbená herecká role je pro něj ta Richtermocova z představení „Hoří, má panenko“. Největší požitek má - ovšem také - z Filipa Richtermoce. Tomáš zkrátka přiznává, že by jednou prostě rád hrál jako Richťák!

 

Jeho oblíbeným filmem je Poslední mohykán. Umí utrácet. Neumí balit kufry. Píše nerad. Hraje do úmoru. Nechápe abstinenty. Chodí na „Hrad“. Neví všechno. Na osud moc nevěří. Chtěl by létat. Věří v lásky na první pomoc.

zdroj KD Hradec Králové,cz 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář