Jdi na obsah Jdi na menu
 


Robert Rozsochatecký

Robert Rozsochatecký,*23.7.1981 - herec

 

Po ukončení ISŠA nastoupil na Brněnskou JAMU - obor Činoherní herectví a později vystudoval herectví muzikálové.

Ve třetím ročníku mu bylo nabídnuto hostování v Městském divadle Brno v muzikálu West Side Story, kde ztvárnil roli Žihadla.

Od 1.7.2007 se stává právoplatným členem souboru.

Rád vzpomíná na spolupráci s D.Gombárem kde si v jeho hře Pavučina „ The Fatall Story“ zahrál postavu Anděla. Další role, na kterou rád vzpomíná, je postava Otise ze hry STRAŠIDLO CANTERVILLSKÉ v režii Ladislava Koláře.

 

zdroj Městské divadlo Brno,cz

Robert Rozsochatecký (* 23. 7. 1981)

S Ondrou Antálkem a Míšou MatějemRobert Rozsochatecký, rodák z Brna, vystudoval Integrovanou střední školu automobilní a následně zamířil na brněnskou JAMU, kde nastoupil na obor činoherní herectví. Nakonec však vystudoval herectví muzikálové, absolvoval roku 2006 v ročníku Láryho Koláře. V Divadelním studiu Marta jsme jej mohli vidět v muzikálech Fanfán Tulipán (role komořího Lavera, verbíře Pascala a Žalářníka), Strašidlo Cantervillské (Otis) a Pavučina - The Fatal Story.

Ale už od třetího ročníku na JAMU hostoval v Městském divadle Brno, kde si zahrál v muzikálech West Side Story (Žihadlo), Nana (Nápadník, Novinář, Policajt), Kdyby tisíc klarinetů (Voják), Oliver (Dance company), Jesus Christ Superstar (Filip), Odysseia (balet – swing), Ferdinand kd´E ste? (Myslivec, Dvořan, Rybář), Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť (Zebulun), Cikáni jdou do nebe (Tábor haličských cikánů, Voják), Čarodějky z Eastwicku (Muž v Eastwicku), Markéta Lazarová (Voják), Červený a černý (Voják) a Mam´zelle Nitouche (Swing). V koncertním představení Jazz Side Story ztvárnil taneční roli Riffa.

Ač by se mohlo zdát, že Robert Rozsochatecký je členem muzikálového souboru či baletu MdB, je tomu zcela jinak. 1. července 2007 se v MdB stal členem zpěvohry.

V mládí :) ho bavilo zpívat, hrát na kytaru a tančit, nikdy však nechodil do žádných umělecky zaměřených kroužků. Dnes se věnuje mimo divadlo thajskému boxu a baví ho billiard.
 

zdroj Neoficiální stránky MdB,cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář