Jdi na obsah Jdi na menu
 


Radim Fiala

Radim Fiala,*9.1.1971 - herec

 Svou hereckou kariéru započal v brněnském Divadle Husa na provázku, kde strávil 14 let. Odtud v roce 2006 odešel do Prahy.

Dnes se stále více věnuje filmu a televizi. Jeho nejznámějšími filmy jsou Tmavomodrý svět, Tobruk, Hranaři nebo Stůj, nebo se netrefím. V televizi hraje spíše v seriálech jako jsou Ordinace v růžové zahradě 2, kde proslul především jako doktor Petr Hanák, dále Rodinná pouta nebo Četnické humoresky.

 

 zdroj Wikipedie,cz

 

Radim Fiala

Radim Fiala Michaela Feuereislová

Český herec se vážně zranil během natáčení seriálu: Má zlomené obě ruce!

19. března 2015 9:21

Herec Radim Fiala, známý třeba ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, se během natáčení jiného televizního projektu málem zmrzačil. Pád z kola mu přivodil zlomeniny obou rukou. Ještě štěstí, že měl na hlavě helmu.

"Bylo to hrozné. Radim najednou dostal smyk, přepadl přes řídítka, celý se s tím kolem otočil, a dopadl bohužel tak nešťastně, že si zlomil obě ruce," prozradil režisér seriálu Stopy života Tomáš Magnusek.

"Bylo obrovské štěstí, že měl helmu. Nebýt té, nechci ani domyslet, jak by to dopadlo," dodal režisér. Radim Fiala byl okamžitě odvezen z natáčení do nemocnice. Levou ruku má v sádře od prstů po rameno a pravou má zafixovanou ortézou.

Už po dvou dnech se ale Fiala vrátil na plac, aby neohrozil natáčení. Harmonogram samozřejmě musel být kompletně přepracován. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 

 

Milostné hrátky v OrdinaciVideo: TV Nova

Pikantní postelové hrátky v Ordinaci: Mrkněte, jak se psychopatka Šárka svlékla a svedla doktora Hanáka

25. května 2017 15:58

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se diváci dočkají pikantní sexuální scény. Sestřička Šárka v podání Štěpánky Fingerhutové (20) má plán, jak zničit manželství doktora Petra Hanáka, jehož ztvárňuje Radim Fiala (46).

 

Svlékne se do podprsenky a pokusí se ho svést. Na ukázku se podívejte ve videu. Výsledkem je žhavá milostná scéna a zajímavá podívaná pro diváky. „Takhle odvážnou milostnou scénu jsem ještě netočila a musím říct, že jsem se opravdu příšerně styděla,“ přiznává mladinká herečka Štěpánka Fingerhutová, která se před svým zkušenějším hereckým kolegou ocitla takřka nahá.

„Naštěstí režisér Braňo Holiček byl skvělý a moc mi pomohl, celou situaci s námi promyslel do posledního detailu a tím, že na to má i herecký pohled, se nám to snažil ulehčit, ale současně tu scénu neošidit, aby se bylo na co dívat. Myslím, že se mu to podařilo skvěle,“ vypráví herečka s tím, že velkou oporu měla i ve svém hereckém kolegovi, představiteli doktora Hanáka.

„Radim mi moc pomohl, takže když jsme pak točili scénu po sexu a cpali jsme se oba na úzký gauč na lékařáku, docela jsme se přitom nakonec i pobavili. Za to Radimovi děkuju,“ prozradila mladá sympatická Štěpánka, pro kterou je úloha psychopatky Šárky Šedivé naprostým protiúkolem.

„Mrzí mě, co se o sobě dočítám na internetu. Šárka je šílená, uznávám, ale já taková nejsem, fakt ne. Utěšuju se tím, že je to asi dobře zahrané, když si mě s ní lidé tak spojují,“ uzavřela smířeně. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

Štěpánka Fingerhutová a Radim Fiala

Štěpánka Fingerhutová a Radim FialaFoto: archiv TV Nova

Tohle si scenáristé Ordinace v růžové zahradě do životopisů nedají: Diváci jich mají plné zuby kvůli psychopatce!

26. května 2017 9:16

Pomalu již nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě 2 začíná být trnem v oku části diváků, kteří sice léta vydýchávají různé vztahové veletoče mezi hlavními hrdiny, psychopatku Šárku, která se vyspala s oblíbeným charakterním hrdinou doktorem Hanákem, už ale přenést přes srdce nemohou. A tak posílají scénáristům drsné vzkazy!

 

„Už to fakt ukončete. Tohle může vymýšlet jen nějaký mentálně narušený jedinec!“ zlobí se jedna ze zatím věrných divaček, které ale dochází trpělivost. Jiné se přidávají s tím, že sami autoři scénáře patrně v životě nemohli poznat moc štěstí a lásky, když ubližují i postavám, které byly v Ordinaci nejoblíbenější.

„Bože, bože. Je nejvyšší čas, aby se scenáristé nechali vyšetřit u psychouše. Už to potřebují jako koza drbání, než spadne sledovanost na nulu. Běžte už fakt do háje!“ zlobí se další.

„Já vím že se na tom peoplemetru nepozná jeden rezignující divák, tak jsem se jen přišla rozloučit aspoň sem. Na tohle já už prostě nemám nervy, tak jdu na Ohnivý kuře. Zdarec,“ loučí se dokonce jedna z divaček.

Jiné ale zase oponují, že kdyby se v seriálu neděla různá přehnaná dramata, která by se v reálu malé partičce lidí stát ani nemohla, byla by Ordinace nudná a už dávno by skončila na smetišti televizních děin.

A tak se některé z fanynek na profilu seriálu na sociální síti pouští spíš do psychopatky Šárky, kterou hraje Štěpánka Fingerhutová. Většina si přeje, ať na ni udeří ruka spravedlnosti, přestane ubližovat svému okolí a skončí v blázinci.

„Ta Šárka je teda s*ině! Ať už na ni něco vytáhnou a zavřou ji někam na psychiatrii. Nevlastní matku zabije, Hanáka křivě obviní ze znásilnění, to je hnus!“ čílí se jedna z těch, co pravidelně seriál sledují.

„Jak to vypadá u režiséra Ordinace v hlavě: Hmm, tihle jsou už dlouho šťastní, tak jim tam šoupneme nějakou Šárku,“ vtipkuje další.

„To snad není možné, co ta mrcha vyvedla! A policie jí to sežrala i s navijákem. Už tu mrchu utopte!“ zlobí se paní Renata a vyjadřuje tím názory i mnoha dalších. 

 

 

 

David Zápal , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kundickasarka

(frajer, 7. 1. 2021 10:44)

ta sarka je sexy kundicka to se musi nechat podle me muselo fialovi probehnout v kalhotevch tvrde povstani kdyz se pred nim tahle kocicka svlikla myslim ze v tu chcili mel na ni stranou chut a klidne by do ni zasunul podle me kdyby tam nebyli kameramani a veskerej stab tak by ji vohnul a poradne natvrdo by ji osukal ja bych se mu ani nedivil kdo by neosukal takovou krasnou mladou sexy kocicku ja bych ji teda sukal hned ona by mi pekne vykourila ja bych ji valizal kundicku osukal ji zepredu i zezadu a pak bych ji krasne postrikal se mu divim ja byt na miste fialy kaslu na kamery na ostani a pekne bych ji tam omrdal treba by to mohli i natocit aspon by to melo sledovanost a chlapi by si meli aspon nad cim vyhonit ta stepanka je stejne sexy ja bych ji nejradsi mrdal do kundicky a pak bych ji celou zcakal a postrikal bych ji do pusinky