Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petr Vondráček

Petr Vondráček,*26.2.1976 - herec, hudebník

 

Petr Vondáček, herec, moderátor a hudebník, začínal s hrou na klavír již v útlém věku.
Dnes vystupuje nejen s kapelou Lokomotiva.

Petr Vondráček má rád svůj klid, a možná proto není příliš propíranou osobností v médiích, i když ani on českému bulváru neušel. A tak se Petrovi fanoušci sem tam dozvědí o jeho partnerských vztazích. Jeho tvář se hodně "proflákla", když byl znám jako partner herečky Kateřiny Hrachovcové.

Petr Vondráček se prosadil jako moderátor show TV Prima "Hádej, kdo jsem". Televizní pořad si vysloužil u diváků velkou oblibu, dokonce se dočkal ocenění. Právě v zábavném pořadu vystupuje Petr společně se svými kolegy ze seriálu Velmi křehké vztahy, jemuž předcházel seriál s titulem Rodinná pouta. Petr si ale zahrál také v několika filmech, například v pohádce O ječmínkovi nebo v romantickém snímku Bestiář.

Petrova největší vášeň je - jak jinak - muzika. S rokenrolem a s Elvisem doslova vyrostl.

Se svou přítelkyní Barborou Janotkovou mají dceru Aničku, která se narodila 8.10. 2009 s 55 cm a váhou 3,5 kg.

 

zdroj Osobnosti,cz

Petr Vondráček

Petr VondráčekFoto: Archiv TV Nova

Hochštapler, jak se patří. Ordinaci zpestří herec, kterého postelové scény nemůžou překvapit

28. března 2017 17:21

Není pomalu týdne, aby do některého z nováckých seriálů nenastoupila nová herecká posila. Tento dojde na Ordinaci v růžové zahradě, kterou zpestří trenér golfu a majitel golfového klubu Denis Adler v podání Petra Vondráčka (41).

 

Ten je sám vášnivým golfistou, a tak roli kvitoval z více důvodů.

„Denis Adler je hochštapler, jak se patří. Vozí si zadek v drahých autech, chová se jako šlechtic, ale skutek utek. Vecpe se do života dvou lidí, Heluš a Švarce, kteří získali miliónové dědictví, a řekl bych, že je ale pořádně překvapí,“ nastínil svou dějovou linku Vondráček, který se pro jistotu připravuje na všechny možné scenáristické zákruty. „Začal jsem chodit do posilovny, abych vypadal, kdyby náhodou přišla nějaká postelová scéna,“ smál se.

Tu by možná ocenila i představitelka Heluš Martina Randová, která o novém kolegovi mluví jen v dobrém. „Petra jsem předtím osobně vůbec neznala, i když jsem věděla, že je to úžasnej muzikant a talentovaný herec, ale nevěděla jsem, jaký je to člověk. A musím říct, že jsme si hned na prvním setkání výborně sedli. A protože my s Petrem k sobě budeme mít v seriálu opravdu hodně blízko, jsem moc ráda, že ke mně dali právě jeho, protože si myslím, že to mezi námi hezky funguje,“ libuje si. Tak snad budou takhle nadšení i diváci. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář